Тема. Додавання і віднімання 0,1,2,3,4
Мета: закріпити знання про числа у межах «0-4», розвивати дану лічбу, каліграфічний запис цифр, розв’язання прикладів задач, геометричний матеріал, виховувати уважність, старанність, інтерес до предмета.
Обладнання: ноутбук, проєктор, підручник С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко, дидактичний матеріал.
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання
Нумо, діти, підведіться!
Всі приємно посміхніться
Настрій на урок взяли…
Працювати почали
2. Девіз уроку
Міркуємо – діти, швидко
Відповідаємо – точно
Рахуємо – вірно
Пишемо – гарно
ІІ. Актуалізація знань
(Хто буде разом з нами міркувати вже дізнаєтесь після перегляду мультфільму)
(учні виконують завдання)
ІІІ. Повідомлення теми і мети
– Сьогодні на уроці ми підведемо підсумки того, чого навчилися на попередніх уроках. Отже, ви маєте бути уважними до себе, старанно, каліграфічно писати цифри, долати труднощі. Бажаю вам успіху1
І завдання «Лічба 0-6»
(в групах учні називають числа)
ІІ завдання «Геометрична хвилинка»
Фіз.пауза
ІІІ завдання Обчислити задачу, приклади
(завдання в робочому зошиті)
Учні записують цифри на дошці по черзі та в зошитах з місця
0 1 2 3 4 0 12 34 0 1 2 3 4
А) «веселий експрес» №1
- Учні обчислюють і кінцеву відповідь показають цеглинами
Б) Розв’язання задачі фронтально .
(схеми)
В) Приклади №5
(усно)
Хлопці
4+ = 9
(9-4=5)
Дівчата
+ 3 = 7
(7-3=4)
(Від перестановки доданків – сума не змінюється)
Г) Приклади №6 (письмово)
(один учень біля дошки)
6+4-2=8
8+2-4=6
IV Підсумок уроку