Тема: Золоті ворота. Розвиток діалогічного мовлення.
Мета:
практична: сформувати уявлення учнів про Україну, повторити та закріпити раніше вивчені лексичні одиниці, ввести та активізувати новий лексичний матеріал, удосконалювати техніку читання учнів, формувати навички аудіювання та мовлення;
освітня: поглибити знання учнів про визначні місця України;
розвиваюча: розвивати культуру спілкування учнів, творчі здібності; розвивати навички роботі в парах, групах;
виховна: виховувати почуття поваги до пам’яток культури й потребу в пізнанні світової культури країни, мову якої вивчають, стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання:, картки з словами.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент
T: Take your seats, please. I hope you are ready to start. Today you’ll be able to review and actively use the knowledge you’ve got during the previous lessons. You’ll do some reading task and work in your copybooks.
Бесіда з учнями.
T: We shall know a lot of interesting information about its history, traditions and sights. But first, I want to ask you some questions about this city and see what you know about it:
1. What do you know about Ukraine?
2. What is Kyiv famous for?
3. What do you know about Golden Gates?
ІІ. Основна частина уроку.
1.Актуалізація раніше вивченого матеріалу.
А) Повторення ЛО минулого уроку.
Фронтальне опитування.
T: Tell about the sights you’d like to attend.
2. Підготовка до читання тексту
Мета: зняття окремих труднощів розуміння тексту
Прийом 1. Вимова окремих слів за вчителем та запис у словник.
T: Now open your vocabularies and write down the words which you see on page 130.
remarkable– визначний
invaders- завойовники
entrance – вхід
powerless – безсилий
Прийом 2. Виконання вправ на закріплення слів
T: Let’s make up the sentences with these words.
3. Читання тексту.
Мета: розвиток навичок читання
Прийом 1. Читання та перекладання тексту
T: Let’s read the text about Golden gates on page 130.
4. Перевірка розуміння прочитаного тексту
Прийом 1. Робота в групах
T: Now let’s do the exercise 2 on page 130.
6. Говоріння
Мета: розвиток мовлення
Прийом 1. Складання діалогів за зразком
T: Look at the photos on page 130 and make the dialogues.
Прийом 2. Опис картинок та встановлення відповідності
T: Let’s do exercise 4 on page 132. Look at the pictures and describe them
ІІІ. Заключна частина уроку.
Бесіда з учнями
T: You must do the exercise 5 on page 132.