Тема: A visit to a magic country
Клас: 1
Мета: проконтролювати ступінь засвоєння вивчених лексичних одиниць та граматичних структур з теми
«Тварини»;
- збагачувати емоційну сферу учнів;
розвивати пізнавальний інтерес;
- виховувати повагу один до одного.
Обладнання: магнітофон, маски тварин, плакат Magic Zoo
Хід заняття
І Початковий етап.
1. Привітання.
T: Hi!
Ch: Hi!
T: How are you?
Ch: Fine, thank you. And you?
T: I’m OK, thank you!
У нас сьогодні гості, діти. Привітаймо їх також.
Let’s sing a song “Good morning”.
2. Знайомство.
Т: Перш ніж розпочати наше свято, давайте познайомимося.
Гра “Introduce myself”
(Діти сидять по колу. Перший учасник називає своє ім’я
і передає м’яч наступному учню і т. д.)
3. Введення в сюжет рольової гри “A visit to a Magic country”
Т: Тепер, коли гості познайомилися з нами, давайте запросимо їх відвідати
разом з нами веселу країну, яку ми називаємо Happy Land. Let’s go with
me! А зараз запрошуйте ви!
Ch: Let’s go with us !
T: В багатьох містах є зоопарки. Чи любите ви їх відвідувати?
Let’s go to the zoo!
В далекому місті Лондон є незвичайний зоопарк --- зоопарк «Сафарі».
В цьому зоопарку тварини живуть вільно, а не в клітках. Відвідувачі ж
спостерігають за ними з машин чи автобусів. Давайте пригадаємо вірш і
назвемо відомих нам тварин.
Ch: I see a monkey, I see a frog,
I see a rabbit, I see a dog.
Т: Пропоную влаштувати в нашому класі свій незвичайний зоопарк!
Put your hands on the table!
Put your head on the hands!
And count! 1 – 2 - 3 – 4 – 5.
(Обрані завчасно вчителем учні вдягають маски, поки інші діти рахують).
ІІ Основна частина
1. Сюжет перетворення в лісових жителів.
Діалог вчителя з учнями:
-- У нас є a horse.
Ch. Кінь.
-- an elephant.
Ch. Слон
-- Дружок a crocodile.
Ch. Крокодил.
-- A giraffe.
Ch. Жирафа.
-- І будуть ще a lion.
Ch. Лев.
-- А ще a zebra.
Сh. Зебра.
-- Буде ще a tiger.
Сh. Тигр.
-- a snake.
Ch. змія.
--dolphin.
Ch. дельфін.
-- lizard.
Ch. ящірка.
--hippo.
Ch. бегемот.
Будуть вони жити в Magic Zoo
(показує на плакат).
Ch. Very good.
Т: Перевіримо, чи ви, діти, й справді перетворилися на лісових тварин.
Game “Who are you?”
Т: Я розповідатиму вірші, а ви мені відповідайте хто це?
I can dive.
I’m big.
And I’m quick.
I wear a scarf.
I’m long.
And I’m strong.
And I’m striped
My stripes are black
My stripes are white.
And I can climb.
And I’m grey.
And I’m striped
My stripes are black
My stripes are orange.
And I’m very fast.
Ось ми з вами й познайомилися, тепер маємо вас перевірити: чи
справжні ви звірі?
Game “Can you?”
T: Can you hop like a rabbit?
Ch: Yes, we can. Hop – hop!
T: Can you jump like a frog?
Ch: Yes, we can. Jump – jump!
T: Can you run like a dog?
Ch: Yes, we can. Run – run!
T: Can you walk like a duck?
Ch: Yes, we can. Walk – walk.
T: Can you fly like a bird?
Ch: Yes, we can. Fly – fly!
T: Can you swim like a fish?
Ch: No, we can’t but we wish!
T: OK! Ви мене переконали, ви справжні звірі. І, думаю, саме час розселити тварин у нашому зоопарку. Для цього нам необхідно розташувати тварин у алфавітному порядку. Діти повинні вибрати літеру на яку починається назва їхньої тварини і стати в алфавітному порядку. Потім наклеїти тварин на плакат.
ІІІ Заключна частина
T: Thank you, my little friends!
Ось ми і відвідали чарівну країну “Happy Land”, де тварини розмовляють
англійською мовою.
Are you happy, children?
So, Let’s sing a song, if you are happy.