Тема уроку: Джек - наглядач зоопарку.
Час: 40 хв.
Мета: вживати дієслова do/does в питальних реченнях у Present Simple; презентувати новий лексичний матеріал to get up, to make food, to feed, to talk, to clean, to go home)
Тип уроку: урок розвитку мовних навичок
Обладнання: тематичні картки, підручник “English 3” A. Nesvit.
Очікувані результати: на кінець уроку учні будуть вміти:
- вживати дієслова do/does в питальних реченнях у Present Simple;
- знати новий лексичний матеріал.
Хід уроку
1. Організаційний момент.
1.1 Вітання “Say Hello”
1.2 Лексична розминка (Spelling Game)
Повторення лексики за темою «Професії».
T |
E |
A |
C |
H |
E |
R 7 |
D |
O |
C |
T |
O |
R 6 |
|
C |
O |
O |
K 4 |
|
|
|
1.3 Перевірка д/з
2. Основна частина уроку
2.1 Презентація нової лексики (тематичні картки: to get up, to make food, to feed, to talk, to clean, to go home)
Вчитель називає слова, а учні повторюють 3 рази.
2.2 Читання тексту ex. 1,p.50
2.3 Робота в парах
Учні читають речення в парах та добирають малюнки. Потім читають речення ланцюжком.
2.4 Презентація граматичного матеріалу “ Present Simple Questions”.
2.5 Гра «Луна»
Вчитель називає іменник, а учні добирають do/does.
I, he, you, cat, they, doctor, we, Bob and Den, she, he.
2.6 Читання за ролями ex.2, p.50 (1-2 пари)
3. Закінчення уроку
3.1 Silent Dictation
Вчитель показує тематичні картки з лексикою уроку, а учні записують слова в зошит. По закінченню зачитують слова
To feed, to make food, to get up, to clean, to go home, to talk
3.2 Домашнє завдання: читати впр.1, с. 50; вчити правило.