Урок "Контрольна робота № 4 з теми "Відродження"

Про матеріал
За допомогою матеріалу можна систематизувати та узагальнити знання учнів з теми
Перегляд файлу

ТЕМА:     Контрольна робота № 4 за темою «Відродження»

МЕТА: формування предметних компетентностей: перевірити вміння та навички учнів із вивченої теми; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: актуалізувати пізнавальну діяльність та критичне мислення учнів, уміння систематизувати та узагальнювати; комунікативної: формувати навички аналізу художніх творів; загальнокультурної: виховувати естетичний смак та читацькі інтереси учнів; розширювати кругозір школярів.

ТИП УРОКУ: контроль і корекція знань, умінь та навичок.

ОБЛАДНАННЯ: тестові завдання та запитання.

 

ХІД УРОКУ

 

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІІІ. РОБОТА НАД ТЕМОЮ УРОКУ

Інструктаж до виконання завдань.

IV. РОБОТА УЧНІВ НАД ЗАВДАННЯМИ.

 

Початковий рівень (0,5 б за кожну правильну відповідь)

  1. Термін «Відродження» пов'язаний з…

А) спадщиною античності;

Б) науковим баченням;

В) музикою та архітектурою.

2. Дiячiв доби Вiдродження називали:

А) гуманiстами;

Б) реалiстами;

В) просвiтителями;

      3. Збірка сонетів Ф.Петрарки має назву:

А) «Книга Лаури»

Б) «Нове життя»

В) «Канцоньєре»

      4. Яке було iм’я жінки, якiй Шекспiр присвячував свої сонети?

А) Лаура;

Б) Беатрiчче;

В) iм’я коханоi невiдомо.

    5. За родовою приналежністю твір «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра є:

А) ліричним;

Б) епічним;

В) драматичним.

6. Хто висвятив Дон Кіхота в рицарі:

А) Санчо Панса;

Б) король;

В) корчмар

Середній рівень (1 б за кожну правильну відповідь)

1. Доберіть відповідну пару:

1) Ромео;                           

2) Петрарка;                       

3) Дон Кіхот; 

 

А) Лаура; 

Б) Дульсінея;                 

В) Джульєтта.

2. Установіть відповідність між іменами письменників і  їхніми творами:

1) Франческо Петрарка,   

2) Вільям Шекспір,    

3) Мігель де Сервантес Сааведра,

 

А) «Ромео і Джульєтта»;

Б) «Дон Кіхот»;

В) «Канцоньєре».

3. До якого жанру належать цi твори

А) «Книга пiсень»,                      

Б) «Ромео I Джульєтта»,             

В) «Дон Кiхот»,

 

1) роман,

2) збiрка сонетiв,

3) трагедiя.

Достатній рівень (1 б за кожну правильну відповідь)

1. Які базові людські якості втілюють вічні образи Ромео і Джульєтти?

2. Розкрийте зміст поняття «донкіхотство».

3. Напишіть основні теми сонетів В. Шекспіра.

 

Високий рівень (3 б)

Написати твір на одну з тем:

- «Вічна тема любові в трагедії В. Шекспіра "Ромео і Джульєтта".

- «Благородний лицар Дон Кіхот — герой і дивак» (за романом Мігеля де Сервантеса Сааведри "Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі")

 

V. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ.

«Продовжи речення»:

  • найкраще я справився із завданням … тому що…
  • під час виконання завдань найважчим для мене було…

VI. ОГОЛОШЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

 

 

 

doc
Додано
14 березня 2023
Переглядів
1645
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку