Тема уроку.
Контрольна робота по темі «Функції, їхні властивості та графіки»
Мета уроку:
перевірити рівень засвоєння знань з теми «Функції, їхні властивості та графіки»; розвивати вміння логічно мислити, правильно висловлювати свої думки в
письмовій формі;
виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.
Тип уроку: контроль знань, умінь та навичок.
Конспект уроку
на тему
" Контрольна робота по темі
«Функції, їхні властивості та графіки»"
розробила
вчитель математики
НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»
Шелестюк А.О.
Урок № 15
Тема уроку.
Контрольна робота по темі «Функції, їхні властивості та графіки»
Мета уроку:
перевірити рівень засвоєння знань з теми «Функції, їхні властивості та графіки»; розвивати вміння логічно мислити, правильно висловлювати свої думки в
письмовій формі;
виховувати дисциплінованість, самостійність, відповідальність.
Тип уроку: контроль знань, умінь та навичок.
Обладнання та наочність: роздатковий матеріал ( текст контрольної роботи )
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП
ІІ. Повідомлення теми й мети уроку.
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
IV. Перевірка знання фактичного матеріалу та основних понять.
Використання знань у стандартних та змінених умовах.
Варіант – І
?
а |
б |
в |
г |
1 |
0 |
-3 |
-7 |
а |
б |
в |
г |
|
|
|
|
а |
б |
в |
г |
|
|
|
|
а |
б |
в |
г |
0,009 |
|
0,003 |
0,3 |
а |
б |
в |
г |
|
-27 |
3 |
-9 |
а |
б |
в |
г |
> |
< |
= |
порівняти неможливо |
( А – Д ).
1 |
|
А |
|
2 |
|
Б |
|
3 |
|
В |
|
4 |
|
Г |
|
|
|
Д |
|
Відповідь записати у таблицю
|
а |
б |
в |
г |
д |
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
1) Обчисліть показник степеня, якщо = -51,5 .
2) Побудуйте ескіз графіка функції .
Варіант – ІІ
?
а |
б |
в |
г |
-2 |
-4 |
0 |
1 |
а |
б |
в |
г |
|
|
|
|
а |
б |
в |
г |
|
|
|
|
а |
б |
в |
г |
0,4 |
0,2 |
0,0002 |
0,0004 |
а |
б |
в |
г |
|
4 |
-8 |
8 |
а |
б |
в |
г |
= |
> |
< |
порівняти неможливо |
( А – Д ).
1 |
|
А |
|
2 |
|
Б |
|
3 |
|
В |
|
4 |
|
Г |
|
|
|
Д |
|
Відповідь записати у таблицю
|
а |
б |
в |
г |
д |
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
1) Обчисліть показник степеня, якщо = .
2) Побудуйте ескіз графіка функції .
Відповіді.
Варіант – І
|
а |
б |
в |
г |
д |
1 |
|
|
|
X |
|
2 |
X |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
X |
4 |
|
X |
|
|
|
2)
Варіант – ІI
|
а |
б |
в |
г |
д |
1 |
|
|
Х |
|
|
2 |
X |
|
|
|
|
3 |
|
Х |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
Х |
2)
V. Збір виконаних завдань (їх перевірка, оцінювання, аналіз виконуються до наступного уроку).
VІ. Підсумок уроку
VІI. Домашнє завдання
1. Створити презентацію на тему «Застосування функцій у нашому житті»
2. Розв’язати задачу.
Машина таксі за місяць проїхала 6000 км. Витрати пального для автівки в середньому складають 9 літрів на 100 км. Вартість пального – 22 грн/л. Скільки було витрачено на бензин за цей місяць?