23 липня о 18:00Вебінар: STEM-освіта без гендерних стереотипів – запорука успішного майбутнього школярів

урок-квест у пошуку математичних скарбів_5клас

Про матеріал
урок-квест "У пошуку математичних скарбів" для учнів 5класу. навчити використати знання на практиці в нестандартній ситуації. Показати як застосовуються математичні знання на практиці зацікавити учнів математикою.
Перегляд файлу

Тема. У пошуку математичних скарбів

Мета: Уміння використати знання на практиці в нестандартній ситуації. Формування вміння працювати в команді долати труднощі ставити мету і досягати її. Формування навичок самостійної роботи вміння приймати  рішення. Показати як застосовуються математичні знання на практиці зацікавити учнів математикою. Формувати ключові компетентності.

Тип уроку: Урок - квест

Хід уроку

У нас сьогодні незвичайний урок, урок - гра - квест. Будемо змагатися дівчата проти хлопців. Урок проходить у вигляді гри розв’яжи завдання і знайди підказку до іншого. При правильному виконанні завдань ви знайдете скарб.

 

Завдання для команди 1

1. Розминка

Знайти суму чисел 26715 і 56338.

Розшифруй користуючись таблицею

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

н

о

а

в

т

м

з

к

у

р

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

2. Атлас 1

Знайти висоту гори Магура і висоту гори Сивуля - Мала.

Скільки метрів має кожна гора ? Яка гора більша і наскільки ?

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

3. Ялинка

Загадка: «Не байдужа до прикрас, На свята спішить до нас.»

План дії:

1. На листку побудуйте рівнобедрений трикутник , периметр якого 38 см. , а його основа 10см .

2. Необхідно відрізати смужку 1шт. - 10см.

1шт. - 9см.

1шт. - 7см.

1 шт. - 3см.

3. Приклейте смужки на рівнобедрений трикутник

4. Ножицями необхідно вирізати дану фігуру (трикутник)

5. Відгадайте загадку

Відповідь: ____________

6. Отримайте зірочку за відгадку і наклейте її на вершину трикутника

7. Отримайте ключ до наступного завдання

 

4. Вазон

Знайти корінь рівняння:

852 - (х + 124) = 315

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

5. Двері (більші)

Завдання:

Зробіть потрібні вимірювання і обчисліть периметр і площу цієї дверки.

Знайти суму знайдених чисел.

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

6. Ангелик

Завдання «Зроби Ангелика»

План дій:

1) Необхідно вирізати два прямокутника 16 см. і 20 см.

2) Зігніть у гармошку кожен прямокутник шириною смужки по 2 см.

3) Від кожної гармошки відігнути по 4 см.

4) Склеїти разом 2 смужки довшими сторонами.

5) Отримайте сердечко за виріб.

6) отримайте ключ до наступного завдання.

 

 

 

Завдання для команди 2

1. Розминка

Знайти різницю чисел 50617 і 6896.

Розшифруй користуючись таблицею

1

2

3

4

5

6

7

8

9

0

н

о

а

в

т

м

з

к

у

р

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

2. Вазон

Знайти корінь він допоможе вам пройти далі

Х: 7 - 53 = 17

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

3. Двері (малі)

Завдання:

Зробіть потрібні вимірювання і обчисліть периметр і площу цієї дверки.

Знайти суму знайдених чисел.

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

 

4. Атлас 2

Знайти висоту гори Говерла і висоту гори Менчул.

Скільки метрів має кожна гора? Яка гора більша і наскільки?

Відповідь: ____________

І прямуй до наступного завдання.

 

5. Ялинка

Загадка: «Зимою і літом Майорить одним цвітом.

План дії:

1. На листку побудуйте рівнобедрений трикутник, периметр якого 38 см., а його основа 10см.

2. Необхідно відрізати смужку 1 шт. - 10см.

1 шт. - 9см.

1 шт. - 7см.

1 шт. - 3см.

3. Приклейте смужки на рівнобедрений трикутник

4. Ножицями необхідно вирізати дану фігуру (трикутник)

5. Відгадайте загадку

Відповідь: ____________

6. Отримайте зірочку за відгадку і наклейте її на вершину трикутника

7. Отримайте ключ до наступного завдання

 

6. Ангелик

Завдання «Зроби Ангелика»

План дій:

1) Необхідно вирізати два прямокутника 16 см. і 20 см.

2) Зігніть у гармошку кожен прямокутник шириною смужки по 2 см.

3) Від кожної гармошки відігнути по 4 см.

4) Склеїти разом 2 смужки довшими сторонами.

5) Отримайте сердечко за виріб.

6) отримайте ключ до наступного завдання.

 


Загадка:

Має повно колючок

Мов зелений їжачок

А в зимові гарні свята

Має ще й прикрас багато.(ялинка)

Під ялинкою знаходиться скринька, а ключик на ялинці.

Підсумок уроку:

Відкривши скриньку діти знаходять мого листа

Лист:

Молодці!

Ви пройшли цей математичний квест!

Ваш скарб - це оцінка за сьогоднішній урок.

Поставте її в щоденник самі і несіть на підпис.

Сподіваюсь вам було весело і цікаво!

                                  Олександра Олексіївна

 

 

doc
Додано
31 січня
Переглядів
132
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку