Урок з англійської мови за підручником Карпюк. Урок розрахований на типовий рівень знань учнів, для загальноосвітніх шкіл. До уроку додається презентація. У розробці містяться різні форми та методи роботи із учнями. Обов'язково витримуються 4 необхідні етапи уроку англійської мови: аудіювання, читання, говоріння і письмо.
Клас: 4
Дата: 22.03.2018
Тема: Місто. Unit 3. Around the city.
Підтема: Подорож містом. Лондон – столиця Великобританії.
Мета:
навчальна: презентувати новий лексичний матеріал, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції аудіювання, монологічного мовлення, практикувати учнів у читанні, вимові вивчених слів, формувати комунікативну компетенцію;
розвиваюча: розвивати стійку увагу учнів, оперативно - смислову пам'ять, творчу уяву, естетичні почуття, вміння та навички читання, аудіювання, письма та усного мовлення;
виховна: виховувати почуття поваги до пам’яток культури й потребу в пізнанні світової культури, к раїни, мову якої вивчають , стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: презентація, роздатковий матеріал.
Хід уроку:
І. Організаційна частина уроку
1. Привітання.
2. Мовленнєва зарядка.
3. Оголошення теми та мети уроку.
T: Today we`ll have a very interesting topic – London. You`ll know a lot about this city and about it`s places of interest.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
T: I’ve received a letter from London. It is from Mary Poppins (слайд з Mary Poppins):
T: Let’s say hello to Miss Poppins!
5. Фонетична зарядка.
T: Miss Poppins надіслала нам лист і попросила нам, щоб ми повторили вимову звуки.
T: Match words from sounds.
[eə] [i:] [ju:] [a:]
chair meet music far
wear week beautiful car
bear see new park
T: London is a beautiful city. I invite you to visit London. Let`s start our trip.
II. Основна частина уроку
1. Подання тексту для читання
1) Етап підготовки до читання тексту
T: Мері Попінс дуже хвилюється й переживає за нас. Вона прислала нам ще листа, в якому розповідає нам про столицю Великобританії – Лондон. Але перед тим як його прочитати, вона пояснює нам декілька слів (слайди)
2) Етап читання
T: So, let’s read the text about London ( p.134,ex.2)
Учні ланцюжком читають текст.
3) Етап перевірки змісту прочитаного
T: Are the following statements true or false?
1. London is a small city.
2. There is a big river in London - the Thames.
3. London buses are red.
4. There is a big park in London – Regent’s Park.
5. London taxis are blue.
6. You can see mummies in the in Buckingham Palace.
7. The place where the trains go under the streets called the underground.
2. Relaxation “ London bridge is falling down”
T: I see you are tired. Let`s have a rest.
T: Look at the places of interest in London. ( слайди)
4. Game “Match the parts”
T: Do you know the name of places of interest well? Play a game “Match a party”
T: Now open your copybooks and write down the date. You must complete the words.
5. Інсценізація діалогу між учнями
Let's play dialogue.
III. Заключна частина уроку
1. “ London Quinz”
1.From Tower Bridge you can see…
a) St. Paul’s Cathedral
b) London Zoo
c) The Tower of London
2. The Queen lives in …
a) the Tower of London
b) Buckingham Palace
c) Westminster Abbey
3. Westminster Abbey is a famous …
a) museum
b) royal church
c) circus
4. The Tower of London is a … now.
a) museum
b) gallery
c) church
5. There is …in the centre of London
a) Piccadilly Circus
b) Trafalgar Square
c) Regent’s Park
2. Дерево успіху. Оцінення.
3. Домашнє завдання.
P.134 ex. 2. Підготувати коротеньку розповідь про Лондон.