Урок математики ''Додавання в межах 10 .Розв'язання задач''

Про матеріал
Конспект уроку з математики 1 клас НУШ за темою '' Доавання в межах 10. Розв'язання задач''
Перегляд файлу

                                                  Математика

1 клас               Кл. керівник           І. В . Новак

Тема. Додавання і віднімання в межах 10. Порівняння чисел. Розв’язування задач.

Мета: продовжувати формувати поняття «задача»,розвивати вміння виділяти в задачі умову, запитання;  удосконалювати обчислювальні  навички; формувати вміння порівнювати числа та числа з виразом, виховувати старанність, товариськість.

Тип уроку: комбінований урок.

Обладнання: набір математичних матеріалів, проектор, ноутбук, відеозаписи, ілюстративний та роздатковий  матеріал.

                                             Хід уроку

I . Вступна частина

  1. Організація класу.

Пролунав уже дзвінок,

Починається урок.

Приготуйте  без мороки

Все, що треба до уроку.

Книжку, зошит, ручку ,олівці.

Приготувались? Молодці.

  1. Усні обчислення  Робота з картками .
  2. Каліграфічна хвилинка.   Робота в зошиті.  Написання цифри 7
  • На що схожа цифра 7?

Цифра 7,мов кочерга,

В неї ,бач , одна нога.

- Де ми зустрічалися з цифрою 7? ( дні тижня, веселка)

- Які казки  пов’язані з цифрою 7? ( Білосніжка та 7 гномів. Цветик-семицветик)

Робота у зошиті ст. 43№1,2

Фізкультхвилинка 

1,2,3,4 – наші руки,ніби крила.

Полетіли, полетіли.

 

 

Раз-присіли,два – присіли.

На рахунок – 1,2,3

Пострибаєм разом ми.

А скажу 4,5-

Ніжки наші побіжать.

II. Основна частина                                                                                                                             1.Усвідомлення поняття задача

 Повторення складових задачі:

Задача- умова-запитання.

Робота з підручником ст. 53 №9

2.Визначення головних слів у задачі 

Гра « Так чи ні?»

Обговорення задачі. Самостійне розв’язання задачі.  Зошит ст.. 43 № 3

Фізкультхвилинка. Музична

3.Формування вміння порівнювати числа, та число та вираз.

4. Геометрична хвилинка.  Гра «Знайди капелюшок» , « Що далі?».

III.  Заключна  частина.  Рефлексія.         Вправа «Мікрофон» 

  • Під час уроку я повторив (повторила)……
  • Найцікавішим було…
  • Я хотів би( хотіла б) ще потренуватися….
docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
21 лютого 2021
Переглядів
993
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку