Урок математики "Мандрівка осіннім лісом. Вправи і задачі на додавання і віднімання в межах 20. Повторення вивченого матеріалу » ( індивідуальне заняття)

Про матеріал
Закріпити вивчений матеріал з числами 1 – 20; розвивати дрібну моторику, зорове сприймання, логічне мислення; виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю.
Перегляд файлу

 

 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

НОВОВОЛИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок математики на тему :

«Математична  мандрівка до лісу.

Вправи і задачі на додавання і віднімання в межах 20.

Повторення вивченого матеріалу »

( індивідуальне заняття)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Підготувала:

                                                                                  вчитель початкових класів

         Савицька Н.Д.


Тема: Математична  мандрівка до лісу. Вправи і задачі на додавання і віднімання в                               межах 20. Повторення вивченого матеріалу.

 

Мета:  Закріпити вивчений матеріал з числами 1 – 20;

           розвивати дрібну моторику, зорове сприймання, логічне мислення;

           виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю.

 

Обладнання: картина «Осінній ліс», роздатковий, лічильний матеріал; «нумікон»,

C:\Users\user\Downloads\IMG-82893f1093d5dfc01c473db8905b4110-V.jpg                    «танграм», геометричні фігури.

 

Хід уроку

І. Корекційна частина.

 Збір листочків. Викладання слова «Осінь»

 Опис осіннього дня: сонце, хмаринки.

ІІ. Усний рахунок.

Завдання краплинок

№ 1. Полічи від 1 до 10, обернено.

Малюнок «Посади мишенят на свої місця».

№ 2. Картка «У лісовій школі». Хто правильно обчислив (3+2, 7-4).

№ 3. Утвори число 10+3=

                обчисли 13-10=

 Назви попереднє, наступне за системою «нумікон»

№ 4. Порівняй числа (картки).

№ 5. Геометричний матеріал. Скласти за схемою малюнок. (Танграм)  Лисички

C:\Users\user\Downloads\IMG-b4f12a7e70a6fd38c2a77bcead8734a2-V.jpg

 

 

 

C:\Users\user\Downloads\IMG-15be7fc0d76b66eb05aa4e464eefade0-V.jpg

 

 

 

 

 

 

ІІ. Мандрівка лісом.

  1. Відремонтувати місток (закрутити кришки за номерами 15-18). Прочитати числа

C:\Users\user\Downloads\IMG-dad00c0df4415375c7a3f19360afd40d-V.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Вправи на дихання. Лісова галявина. Свіже повітря.
  2. Розчистити доріжку. Обчислити приклади 15+1, 17-3, 18-1, 9+1. Зустріч з їжачком.

  4.Завдання їжачка: позбирати яблука. Скласти їх з двох половинок: крапочки, число.

C:\Users\user\Desktop\корекція 2 клас\ЯБЛУКА\яб4.jpgC:\Users\user\Desktop\корекція 2 клас\ЯБЛУКА\яб4.jpg

 

 

C:\Users\user\Downloads\IMG-f41ac64df7904ed31513b2c97530e543-V.jpg

 

 

 

  1. Фізхвилинка. Дерева високі-високі (руки вгору)

                             Травичка низенька (присісти)

                             Вітер дерева колише-гойдає

                                (нахили вправо-вліво)

                             Назарчик тихенько за парту сідає.

  1. Прокласти доріжку шнурівкою через кільця.
  2. Зустріч з білочками. Де живуть? Що їдять?

 

Завдання

Зібрати грибочки у кошик. (окремо шапочка з прикладом, ніжка з відповіддю).

7+5                   11-5

                                                       6+5      10+( 1+2 )

Це грибочки першої білочки. Скільки їх? А скільки грибочків зібрала собі в кошик друга білочка? (сім)

Складання задачі.

Перша білочка зібрала 4 гриби, а друга – 7.

Скільки грибів зібрали дві білочки?

Аналіз задачі. Розв'язок.

C:\Users\user\Downloads\IMG-27eea0f55b378480b29754758f25cfcb-V.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.   Доріжка – пряма лінія. Вимірювання її (20 см)

До кого привела нас доріжка дізнаємося, якщо виконаємо таке завдання:

Скласти смужки, на кожній вгорі буква, внизу – число, середина – частина малюнка. Складаємо за інструкцією вчителя:

  1. C:\Users\user\Downloads\IMG-fad46d1b7e0aa48b9bd695d947e8ebb0-V.jpgЧисло, що має 1 дес. 6 од. (16).
  2. На 1 більше (17).
  3. Сума чисел 10 і 10 (20).
  4.          Число 13.
  5. До 10 додати 2 (12).
  6. Попереднє 12 (11).

      Читає слово БАРЛІГ

       Хто в ньому буває? Коли?

Підсумок уроку.

Сподобалась подорож?

У кого ми побували в гостях?

Чарівна торбинка від осені. Що і кому ми віддаємо: горішки і шишки ( для білочки),

 яблуко  ( для їжачка), мед ( для ведмедика), морквинка (для зайчика).                                                                                          

 Інша торбинка - для Назара ( в торбинці фрукти).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Савицька Ніна
Пов’язані теми
Математика, 2 клас, Розробки уроків
Інкл
Додано
6 лютого 2019
Переглядів
959
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку