Урок математики у 5 класі

Про матеріал
Урок математики у 5 класі з використанням технології рівневої диференціації та сучасних ІКТ
Перегляд файлу

Тема. Розв’язування вправ

Мета: формувати вміння будувати і вимірювати відрізки, ламані; обчислювати

          їх довжини, порівнювати; розвивати обчислювальні,  графічні вміння,

          мовлення, навички рефлексії; виховувати відповідальне ставлення до

         навчання, стараність .

Тип уроку. Урок формування вмінь

Обладнання: креслярське приладдя, мультимедійний проектор, комп’ютерна

                       програма DG.

Хід уроку

І. Організація класу

   а) виконання вправ на дихання

ІІ. Актуалізація опорних знань.

  1. Індивідуальне опитування. Побудувати в зошиті будь – яку ламану,

     обчислити її довжину. (Учні ІІІ рівня)

  1. Фронтальне опитування
  • З чого складається відрізок?
  • Які відрізки називаються рівними?
  • Дати означення прямої та променя
  • З чого складається ламана? Як знайти її довжину?

( Працюють решта учнів класу)

  1. Серед фігур назвати промені, прямі, відрізки. ( Завдання проектується на

екран)

 

 

 

 

 

ІІІ. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.

Знати: означення відрізка, ламаної, прямої, променя, рівних відрізків

Вміти: будувати, розпізнавати та розрізняти дані фігури; обчислювати довжини

             ламаної та відрізка; оцінювати власну діяльність.

ІV. Мотивація навчальної діяльності.

       З якою метою ми вивчаємо дану тему? ( Запитання до учнів)

V. Розв’язування тренувальних вправ

№ 285 ( Робота з підручником)

№ 295 – учні І, і ІІ рівнів. Фронтальна робота

№ 301 – учні ІІІ рівня. Самостійно.

№ 297 - учні І, і ІІ рівнів. Самостійно

№ 304 - учні ІІІ рівня. Фронтальна робота

VІ. Завдання додому: повт. § 6, №308 – практичне завдання

                                                       №289 – І р.

                                                       № 291- ІІ р.

                                                       № 302 – ІІІ р.

VІІ. Підсумок уроку. Робота з карткою – опорою

                        

 

doc
Додав(-ла)
Бордюжан Ірина
Додано
23 лютого 2020
Переглядів
541
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку