Урок "Members of my family"

Про матеріал
Конспект уроку розроблений за програмою Нової української школи. Розробку уроку можна використовувати під час вивчення нової теми "My family" ы для повторення та узагальнення трьох тем: "Colour", "Number", "Family".
Перегляд файлу

 

Тема : Му family

Мета: Закріплення лексичного матеріалу з теми  « Му family»: father, mother, sister, brother, uncle, aunt, grandmother, grandfather, cousin ; удосконалення вмінь вживати структуру I have got a…., Have you got…? ; повторення рахунку в межах 10 та кольорів. Виховувати почуття любові  до своєї родини

Обладнання:  презинтація, підручник, комп’ютер, пластилін, прищепки, лепбук - квітка.

Тип уроку: Узагальнюючий урок

 

 Хід уроку

1 Організація класу

1.1 Привітання

Hello, children

How are you?

I’m glad to see you!

Sit down, please!

2 Актуалізація опорних знань

2.1 Фонетична зарядка

Ми прийшли до лісу. Під ногами шурчить листя [S]-[S]-[S]

Пролітає бджілкаі мі чуємо [ ]-

Тут виповзла змія і почала на нас сичати 

На допомогу прийшов їжачок и почав фиркати [f]-[f]-[f]

2.2 Гра « Who am I» ( вчитель кидає м’яч учню . учень відповідає на запитання)

-What is your name (surname)?

- Are you a boy (girl)?

- How are you?

- How old are you?

 

 

3 Узагальнення та повторення вивченого матеріалу

3.1 Colour ( робота з кубом )

Діти крутять який колір з’явиться учні називають відповідаючи на питання What colour is it?

3.2 Numbers ( слайд презентації: по черзі випливають цифри від 1 до 10 і учні називають їх)

Look at the picture and answer the question

What number is it?

 3.3 Гра « Who is he\she?» ( робота зі слайдом презентації. Вчитель показує фотокартки сімї учнів діти називають кто зображений)

Фізична хвилинка

Діти виконують команди,які промовляє вчитель


Hands up!

Hands down!

Hands on hips!

Sit down!

Stand up!

Hands up!

Hands down!

Hands on   hips!


 


Turn around!

3.4 Гра « hide- and- sick” ( робота з лепбуком  за пелюстками квітки сховалися члени сімї . на пелюстках квітки написані цифри. Учень кидає кубик і яка цифра випаде ту пелюстку і відкриває називаючи цифру, колір, та того хто сховався за пелюстку.

3.5 Гра « Pin» ( у дітей є прищіпка з наклеєним номером та картка з членами родини. Вчитель називае номер та члена родини учень повинен поставити  відповідну прищіпку.

We must listen to me and put the pin on the right place:

Number one- mother

Number two- father

Number three- sister

Number four- brother

Number five – grandfather

Number six – grandmother

3.8 Гра « ABC»

We have learnt 5 letters

Answer my question  What is the letter? (робота з презентацією. Букви випливають по черзі учні називають їх)

3.9 Гра « Make the letter» ( учні ліплять з пластиліну одну літеру та роблять галерею літер)

4.2 Виготовлення літери з пластиліну.

5 Рефлексія

(  діти вибирають колір відповідно до того чи сподобався їм урок)

docx
Додано
10 червня 2019
Переглядів
1289
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку