Урок "Моє місто. Правила дорожнього руху"

Про матеріал
Вид уроку: закріплення знань з теми "My City" Тип уроку: урок-гра. Навчальна мета: - плавно повторювати та систематизувати вивчений раніше матеріал з теми "Моє місто"; - тренуватися у виконанні різних видів граматичної діяльності ; - формувати навички самоконтролю та самооцінки; - повторювати правила англійського правопису; - поширювати словниковий запас учнів; - розвивати зв’язне мовлення дітей. Виховна мета: - формувати у дітей критичне мислення; - згуртовувати дітей у співпраці; - виховувати почуття взаємодопомоги і взаєморозуміння; - прищеплювати любов до англійської мови.
Перегляд файлу

Вид уроку: закріплення знань з теми "My City"

 

Тип уроку: урок-гра.

 

Навчальна мета:

  • плавно повторювати та систематизувати вивчений раніше матеріал з теми "Моє місто";
  • тренуватися у виконанні різних видів граматичної діяльності ;
  • формувати навички самоконтролю та самооцінки;
  • повторювати правила англійського правопису;
  • поширювати словниковий запас учнів;
  • розвивати зв’язне мовлення дітей.

 

Виховна мета:

  • формувати у дітей критичне мислення;
  • згуртовувати дітей у співпраці;
  • виховувати почуття взаємодопомоги і взаєморозуміння;
  • прищеплювати любов до англійської мови.

 

Обладнання:  підручник О.Карпюк "Англійська мова" 4 клас, робочий зошит, картки для словникового диктанту та аудіювання, таблиці та кросворд на дошці, муляжі дорожніх знаків, фуражки міліціонерів та маска світлофора для дітей, відеоролики за правилами дорожнього руху типу  https://youtu.be/ZK42k8otbYY на флешці, телевізор або проектор. Флешка чи диски із записами пісень та фрагментів інсценування.

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку

І. Greeting (Привітання)

- Вчитель вітається з класом, бажає успіху на уроці, підбадьорює дітей та пропонує зайняти свої місця

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку, підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

 

Teacher: Today we’ll speak about notices we can see in the town/city and by the end of this lesson you’ll be able to understand what some important notices mean

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. Основна частина

-  Урок починається рифмовкою,  що співпадає за змістом з темою уроку Cooking Jar

- Учні співають пісню “Wheels of the Bus” (відеоролик на поекторі), виконуючи рухи.

- Представляємо учасників:

  • I’m a good girl Nastia
  • I’am а bad boy Yegor
  • I’am a policeman
  • I' am Vova
  • I’am Masha

- Слова вчителя:

* Children, today we have  an opportunity to show our knowledge, to collect our skills on the topic “Traffic Rules”. Please be active, do your best and remember: these rules can help you save your life. I wish you good luck, go on…

- Ведучий та ведуча починають:

I  Welcome to our lesson .

   Welcome to our class,

   Welcome to our meeting.

   Would you be glad to see us.

 

II Welcome to our group four,

   Welcome to English perform.

   Welcome to our sightseeing.

   Let us begin , go on.

 

- Вчитель:

You see some signs on the blackboard. Let us name them and see what is a

the back of it.

(учні називають знаки і по черзі перевертають їх (на зворотному боці

— завдання на кожний етап уроку))

  1. Сценка світлофор (світлофор)
  • I’m the traffic light off/on,

Watch me when you go on,

See me where should you be,

If I’m green, then you are free

 

  • The yellow says: “Wait ,,

The red says: “Stop,,

The green says: “Go,,

Now do so.

(поліція)

I You should stop and up and there.

Go here . go where.

Cross the road , do not cry.

Let the passes go by.

II Go straight ahead nonstop.

Lighting green is on the top.

When you see the big red one.

The cars driving has begun.

( good girl)

Remember girls and boys you see

When only green then you can be,

Crossing the road to other side.

Careful, cosy.

You’d be decide.

(bad boy)

I’m a naughty boy, bad one,

І don’t visit lessons, not yet, nor one.

I don’t know rules . I don’t follow them.

My hands are dirty,

I’d like some jam.

 

- Учні дивляться сюжет про поводження на дорозі (відеоролик)

https://youtu.be/ZK42k8otbYY

 

(good girl)

Do you see that on the top,

It is red and you should stop,

Wait until the green is on,

Then your way is free, go on

(bad boy)

Now I know

The red is stop

It is the danger

No walk, no hop

Keep your life

And do you hear

See the rules of traffic fair

 

Слова вчителя:

- O.K. Now, please, choose your signs and let's go on with our lessons The

next sign is „ word dictation “: now please, take your sheets of paper, put

your names on them and look through the words.

(Словниковий диктант)

Turn right, turn left, cross the road, go along the street, go up. go down, go

straight ahead.

Учні збирають диктанти і кладуть вчителю на стіл

(Фізкультхвилинка)

The next sign : “dance „

( Учні виконують зарядку „ Mother Shеk“)

Скласти слова за схемою на дошці:

І

We

You

They

can

Go

By

On

foot

bus

tram

car

plane

train

 

 

М’яч”: вчитель кидає м’яч по черзі учням і вимагає переклад слів у швидкому темпі:

 Cross - перетинати

 Along - вздовж

 Train - потяг

 Plane - літак

 Road - дорога

 Straight – прямо

- “poems”: учні розповідають вірші довільно, але всі вони пов’язані з темою уроку:

 

Sing a song or

Walking fast or long

People in the City

up and down they go.

 

People going shopping,

I people on the bus,

People passing ( 2 )

Next in front of us.

 

People in the metro,

Underneath the ground,

People driving taxis,

Round and round ( 2t.)

 

Sing a song of people

Who like come and go

Sing of city people ,

You see never know.

 

Аудіювання: учні слухають діалог; вчитель далі демонструє варіанти a,b,c на проекторі, учні позначають їх у своїх картках:

 

 

Here’s the bus stop

Which bus should we take?

We can take bus number 3 or 5,

Where must we go off?

 

In the city centre,

 - What colour of the bus?

 - It’s red.

 - Let us go / Let’s

 

- питання: where must they go off:

 a) city centre

 b) park

 c) street

what colour is the bus:

  1. red
  2. blue
  3. green

what is the number of the bus:

  1. 3
  2. 5
  3. 4

- кросворд (поектор): учні по черзі обводять слова, пов’язані з темою:

c

i

t

y

i

t

r

a

i

n

p

a

r

k

r

t

r

a

m

o

b

u

s

e

a

n

c

a

r

d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- діалоги:

(поліцейські):

 

- Excuse me.

- Yes?

- Where is the Appolo Cinema?

- Go straight ahead. The cinema is at the end of Green Street.

- Thank you very much

- Not at all.

 

- “мікрофон – учні передають мікрофон один одному, або вчитель це робить сам, ставлячи різні запитання, як дітям сподобався урок:

  • How do you like to watch our class?
  • Who was the best?
  • What did you like more?
  • How do you like the lesson?

 

IV. Домашнє завдання: (записане на одному із знаків, може трапитися і у середині уроку, пояснюється вчителем і записується у щоденники):

 Скласти речення з такими словоспулученнями:

  - turn right

  - turn left

  - cross the road

  - go up

  - go down

  - go along the street

 

 

V. Підсумок:

 

 - подяка учням

      - заохочення до подальшого вивчення мови

docx
Додано
23 березня 2020
Переглядів
371
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку