Урок "My dream bedroom".

Про матеріал
Урок в 5 класі на закріплення теми " Будинок. Кімнати.", граматичних конструкцій There is.../ There are..., складання опису кімнати мрії.
Перегляд файлу

Конспект уроку

Тема уроку:  My dream bedroom.

Клас 5

Практична мета: закріпити вивчені лексичні одиниці з теми,

формувати навички монологічного мовлення, активізувати вживання граматичних структур: There is…, There are…,

 удосконалювати  навички читання і письма.

Освітня мета: тренувати у вживанні граматичних структур There is…/  There are …в Present Simple  Tense, поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.

Розвивальна мета: розвивати навички монологічного та діалогічного  мовлення учнів, вміння       розуміти співрозмовника, розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.

Виховна мета: виховувати почуття поваги один до одного під час спілкування, а також інтерес до вивчення граматики англійської мови.

Обладнання: технічні засоби навчання, підручник.

                             

Хід уроку:

1.  Орг.момент.

          1) Привітання.

 Teacher: Good morning, children! I’m glad to see you. Are you ready for     

                 the lesson?  Let’s start !

                

           2) Повідомлення теми.

Teacher: Children, we spoke about your rooms  in your flats, houses last lessons.

I think that you know names of the rooms. But let’s check up!

                 Let’s play  the game “Guess  rooms”.

                 Look at the picture. What room is it? ( Living room, bathroom ..

      

 

The topic of our lesson is “My dream bedroom”.

                 Today we are  speaking about a room  that you want to have. We will

                 remember the words, read about different rooms for children and do

                 interesting exercises at the lesson.

     

                     

  II. Основна частина уроку.

           1) Актуалізація опорних знань “Furniture”.

Teacher:   First of all let’s review names of furniture. Look at the letters and the

                  pictures. Think, name the object and write down in your copy-book. 

 

                                    

 

 

       2) Тренування у складанні речень із конструкцією There is…/ There are…

Teacher:   Children close your eyes and listen to my sentences about our classroom. If they are true, you should raise your hand, if they are false, you should not move.

 

There is one window.

There are two boards.

There are fifteen chairs.

There are ten students.

There is one door.

There are fifteen desks.

There isn’t a camera.

There isn’t a bookcase.

There are two teachers.

There is a clock.

 

   3) Робота з  підручником.

Teacher:  Now, open your books, look at the picture of the bedroom. Then read 3 descriptions of bedrooms and choose a description of this picture.

      4) Робота в парах .

Teacher: Look at the pictures and ask each other about them:

  • What room is it?
  • Do you like this room? Why?
  • What is the most interesting, modern, comfortable in it?
  • Do you want to have such room? Why?

D:\аттестация\Peyton room ideas.jpg  D:\аттестация\There’s an indoor slide in this room! I would’ve lost my mind as a child if I saw this_.jpg   D:\аттестация\изображение_viber_2021-11-15_16-48-07-556.jpg

 

3. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.) Пояснення домашнього  завдання.

Д.з: записати опис кімнати своєї мрії в зошит.

 2. Підсумки, оцінювання.

 

docx
Додано
29 грудня 2021
Переглядів
520
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку