Дика С.М. Конспект уроку англійської мови з теми "My Living Room" для учнів 3-го класу загальноосвітнього навчального закладу. Урок розроблено за програмою на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ з використанням підручників "English 3" О. Карпюк та "Zoom In Special 3" Х. Мітчел , С. Паркер та Маріллені Малкегіанні.
КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема : «Я, моя сім’я та друзі»/ “My Family, My Friends and I”
Підтема: «Moя кімната»/"My Living Room"
Мета: формування в учнів наступних компетентностей:
Обладнання: підручник, аудіо додаток до підручника, зошит, предметні та тематичні малюнки, мультимедійна презентація, фізкультхвилинка, ноутбук, “Goodbye Song”
Тип уроку: комбінований мовний
Очікуваний результат
На кінець уроку діти вмітимуть:
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Оргмомент та мотивація
T.: Good morning! Are you ready for our English lesson? What day is it today? What date is it? Let’s mark the absentees? Who is absent today?
Today we’ll learn to tell about your living room. We’ll learn and train the words on the topic of the lesson and prepositions of place such as above, in front of, next to, under, on, near. We’ll do a lot of different tasks. I hope you’ll like our lesson. Now let’s start it.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
A) The Animals Quiz. (Zoom In, р.15 )
1. This animal can swim. It’s got stripes.
a) crocodile b) cow c) tiger
2. This bird has got very long legs.
a) canary b) parrot c) flamingo
3. This animal has got long ears.
a) hamster b) rabbit c) monkey
4. This animal can jump high.
a) horse b) elephant c) giraffe
5. This animal has got five arms.
a) dolphin b) starfish c) octopus
Answer: 1c, 2c, 3b, 4a, 5b
B) Прислів’я
ІІ. Основна частина уроку
2.1. Перевірка домашнього завдання
2.2. Активізація лексичного матеріалу. Робота з предметними малютками.
Is this a sofa? (Armchair, carpet, floor, flower, window, wall, lamp, etc.) - Yes, it is. It`s a sofa. / No, it isn`t. It`s not an armchair. It`s a table.
2.3.Повторення та тренування прийменників місця: in, on, at, under, behind, above, next to. (впр. 2 стор. 38)
2.4. Гра “ Where is the ball?”
Where is the ball? Учні по черзі відповідають: It is on the table. /It is behind the table. / It is above the table.
2.5. Фізкультхвилинка. Пісня з рухами “Clap your hands”
2.6. Zoom In, p. 47 ex.5 (Listen and number the rooms) and ex.6 (Ask and answer: Where is Zoom? – In the living room (on the table, in a car, under the table
2.7. Writing. WB (Zoom In), p. 42-43, ex.1, 5
Ш. Заключна частина уроку
3.1. Домашнє завдання
3.2. Рефлексія. Quiz
To summarize you knowledge, let’s do quiz. Listen to me very attentively аnd answer:
5) There is a brown door, a big mirror and a wardrobe there. What room is this? (Hall)
Т.: Отже, що ми з вами сьогодні робили на уроці? Що вам найбільше сподобалось робити? Чому? Що у вас вийшло найкраще? Що не вийшло одразу?
3. Прощання
T.: Our lesson comes to the end. Come to me with your daybooks and I’ll put your points.
And now let’s sing “Goodbye Song”
1