Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9
Васильківської міської ради в Київській області
Підготувала вчитель англійської мови
Марінова Тетяна Вікторівна
2017
Тема уроку: Free Time Activity.
Мета уроку: оволодіння учнями новими навичками, матеріалом та новими способами діяльності;
Навчальна - ввести нові ЛО, активізація їх у мовленні учнів, формування навичок вживання нових лексичних одиниць;
- вдосконалювати компетенції читання, письма, аудіювання, усного діалогічного та монологічного мовлення;
-навчати таких прийомів мислення, як порівняння, узагальнення, встановлення причинно-наслідкових зв'язків;
-навчати вмінню самостійно регулювати свою розумову діяльність;
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання, конкретизувати та використовувати їх на практиці.
Розвиваюча–розвивати вміння уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час самостійної та групової роботи, вчитися висловлювати думку з опорою на зразок;
-сприяти збагаченню словникового запасу .
Виховна - виховувати культуру спілкування, уміння сконцентровуватись, слухати інших, презентувати себе, свої захоплення, формувати доброзичливу атмосферу у класі;
-виховувати інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці.
Методи навчання: бесіда, діалог, пояснення, робота в групах, робота з лексичним та граматичним матеріалом, самостійна робота за картками.
Тип уроку: нестандартний урок засвоєння нових знань
Обладнання: роздатковий матеріал, відеозапис, відеопрогравач, наочність, роздатковий матеріал, fly swatters, маркери, олівці, картонний Mr. Cat, English proverb: “Work done, have your fun”.
Очікуваний результат: учні повинні показати свої знання по новій темі, використовуючи лексичний та граматичний матеріал уроку в усному та писемному мовленні при різних видах роботи; -учні вміють працювати в групах.
Хід уроку
I. 1.Організаційна частина уроку.
T: - Good morning, dear children! I am glad to see you. How are you?
Ps: - I am well , nice, fine, OK, bad. sad, hungry, angry…)
T: - I wish you a good day and good marks. So let’s sing “Hello song”
2. Фонетична зарядка. Phonetic Drill.
Tongue Twister. Технологія співробітництва. Хорове опрацювання матеріалу.
Six big pink pigs like fish and chips? (Sing the tongue twister as rap singer. Sing the tongue twister as opera singer)
3. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.T: Look at the picture and say what are we going to speak about. Робота з прислів’ям “Work done, have your fun”
T: You are right. The topic of our today`s lesson is “Free Time. Hobby”.
We’ll speak about hobbies and learn some grammar points . Today we`ll do lots of
interesting things: sing songs, do great tasks. And by the end of the lesson you will be
able to speak about your hobbies. But first of all, let’s split up into teams.
4.Мовна розминка
T: Let’s recall what is “hobby”.
P: It’s what you like doing.
Song “What do you like to do”
II Основна частина уроку
1. Введення та опрацювання нового лексичного матеріалу.
“ Hobbies words” (Відеоматеріал)
2. Гра «Crocodile». Опрацювання слів теми. T-P1, P2,P3.
Mime game.
3. Гра “Hungry Mr. Cat”. Представники груп підписують рибок вивченими словами . “Кормлять” кота.
4. Куточок граматики. Pronouns Our & Their
Робота з роздатковим матеріалом.
I |
Я |
My |
Мій |
We |
Ми |
Our |
Наш |
He |
Він |
His |
Його |
She |
Вона |
Her |
Її |
They |
Вони |
Their |
Їхній |
5.Граматична вправа Впр.5 с.37
Fill in ‘their’ or ‘our’.
6. Фізкультхвилинка. Relaxation
1, 2, 1, 2, 3 I like running
Look at me.
1, 2, 1, 2, 3 I like jumping
Jump with me.
1, 2, 1, 2, 3 I like dancing
Look at me.
1, 2, 1, 2, 3 I like swimming
In the sea.
7. Читання тексту “Kid’s favourite games”
Впр.3 с. 35
T.: Look at the pictures. What can you see?
Ask and answer
9. Діалогічне мовлення. Гра”Steps”
Make up a dialogue using example:
Do you have a hobby?
P1 Do you have a hobby?
P2 Yes I do. And you?
P1 Yes, I do. What is your hobby?
P2 My hobby is……. What is your hobby?
P1 My hobby is ………….
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Подача домашнього завдання. Вивчити нові лексичні одиниці теми,
виконати завдання на картці.
2. Повторення нових лексичних одиниць уроку.
Т.: Hobbies, hobbies
How many hobbies,
How many hobbies can you name them?
3. Підсумок уроку. Оцінювання.
- It is time to finish our lesson. What did you do interesting, difficult at the lesson?
- Put your likes into the table :
- I give my thanks to everybody for your work. Surnames of pupils. Give me your diaries you have marks. (A top secret). The lesson is over. Have a nice day