Урок на тему "Подарунки на День народження"

Про матеріал
Подарунки на День народження.Закріплення вживання структур When is your birthday? – It’s in …
Перегляд файлу

Тема: Подарунки на День народження.Закріплення вживання структур When is your birthday? – It’s in …

Мета: 

Формувати  ключові компетентності:

  •                вміння вчитися – самоорганізовуватися в процесі навчальної діяльності;
  •                соціальну – уміння працювати в групах, парах;
  •                здоров’язбережувальну – розвивати навички збереження здоров’я;
  •                комунікативно – мовленнєву – удосконалення вміння висловлюватись;
  •                лінгвістичну – уміння опрацьовувати письмове повідомлення;
  •                граматичну – здатність користуватися граматичними ресурсами мови на основі зразків;
  •                соціолінгвістичну – уміння використовувати вирази ввічливості.

Формувати предметні компетентності:

  •                практична: вчити розповідати про своє День народження;
  •                формувати вміння утворювати речення в Present Simple, використовуючи малюнок;
  •                закріплювати вивчені ЛО під час виконання практичних вправ;
  •                розвивати навички аудіювання; – сприяти розвитку самостійного та логічного мислення;
  •                виховувати увагу, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання:   картки із словами – назвами подарунків  (sweets, cards, books, toys, flowers), аудіо записи, CD- програвач,  картки із літерами до слова “Present”, клубок ниток, мікрофон,  малюнки, ілюстрації.

Тип уроку: застосування знань.

Література:  НМК “Family and Friends 2”(Oxford University Press).

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

 1. Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.

Teacher:

Good morning, children, good morning,

I’m glad to see you again.

Good morning, children, good morning,

Good morning, Sam and Jane.


Children: I wake in the morning,

               Ready for the day.

  Hello, hello, good morning!

  What a lovely day.


Teacher: Do you remember our song? (Вчитель вітається з дітьми, використовуючи фрагмент пісні “Good morning»)

 

T:    Red, yellow, green and blue.

Hello friends! How are you?

Ch: Red, yellow, green and blue.

We are fine, thank you.

T:    How are you, ……………?

Ch: I’m fine, thank you. How are you ………….?..(Діти по черзі задають питання та дають відповідь на нього)

T: What day is it today?

Ch: It is Thursday today.

T: What month is it now?

Ch: It is November now.

T: What season is it now?

Ch: It is autumn.

T:  What weather is it today?

Ch: It is cold.

2) Фонетична зарядка.

Т:  What sounds are these? Let’s pronounce them: [p], [r], [s], [t] (вчитель показує картки із звуками та словами для відпрацювання правильної вимови звука)

[r]                            [s]                          [p]                              [t]

rat                            sit                        put                            tick

rabbit                     snake                     pet                            tram

dram                       sock                   parrot                          top

II. Основна частина уроку.

 1) Повідомлення теми і мети уроку.

Т:The topic of our lesson is “Presents for birthdays”.

We’ll speak about our birthdays, about presents for this holiday and we’ll do many interesting tasks. At the end of our lesson you’ll have presents too – these are your good marks.

What is present for you? What presents do we usually have for birthday?

(«Асоціативний кущ» - діти позначають, що саме вважаємо подарунками)

 

 

 

Toys

Cards

Books                                     Flowers                 Sweets

 2) Повторення назв місяців.

Т:  Before our talk about presents let’s repeat all month of the year. What month do you know? (“Internet web” – діти по черзі передають клубок з нитками, утворюючи павутину, і називають місяці року.)

(January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December).


3) Розвиток комунікативних вмінь.

Т: When is your birthday? (Мікрофон)

Ch:  My birthday is in…..…

T:  What present do you want for your birthday?

Ch: I want….… for my birthday.

Т: Children, let’s look at this cards. What presents do these children want?

(Вчитель показує малюнки Додаток 1)

Ch: Natalia wants a doll for her birthday.

Ch: Petryk wants a tiger for his birthday.

Ch: Taras wants a car for his birthday.

4) Робота з флеш картками.

Listen, point and repeat.

Ex.1, P.52

5)Робота з підручником.

T: Let’s go to our friend Billy. Open your books on p.52.

Look at the story. Listen and read!

 

T:  Whose birthday is it?

Ch:………………………..

 T:  What does Billy like?

Ch:……………………….

T:  Who is in the living room? 

Ch: …………………….

-----Please, look at the story again. Find and point the words from Exercise 1.

5) Фізична розминка.

Well done! Now have a rest! 

(Діти співають та показують рухи, відповідно до тексту пісні).


 


6) Навчання письма. Робота в зошитах.

Every day the Elves on the Toy Factory make presents for you. Let’s write what do they do.

  • Mervin on Thursday; - Morris on Monday; - Mathew on Tuesday; - Mike on Friday;

- Max on Wednesday. What do they do on Sunday? (Додаток 2 )

Thursday, the fourteenth of November

Class  work

Presents for birthday

Mervin makes a cup on Thursday. Morris makes a piano on Monday. Mathew makes a scarf on Tuesday. Mike makes a bell on Friday. Max makes an ice-cream on Wednesday. They have a rest on Sunday.

 Ex.1,p.52 (WB).

Find and circle the words.

III. Заключна частина уроку.

  1. Підведення підсумку уроку.
  • What presents can we have for birthday?
  • What is birthday for you?
  1. Виставлення оцінок.
  2. And now, children, let’s summarize our work. Let’s make a diagram of our lesson. If you have liked this lesson put a red circle, if you haven’t liked – blue one.

First of all I want to thank you for your work. You worked very well. That’s why I’ll give you good marks and presents.

  1. Домашнє завдання.

Your hometask for the next time will be – Ex.2, p.52 (WB) – match and write. Good bye children! Thank you for the lesson. See you next time.Пісня «Good bye».


 

 

 

C:\Documents and Settings\USer\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.Word\010003.jpgNatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Petryk

C:\Documents and Settings\USer\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.Word\010003.jpg

 

Taras

 

 

 

 

 

 

C:\Documents and Settings\USer\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.Word\010011.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
23 лютого 2020
Переглядів
796
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку