Урок на тему " Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними. Списування друкованого речення. Розвиток звязного мовлення. ( Меблі)." 1 клас.

Про матеріал
`Дата:14.12.2018 Урок на тему " Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними. Списування друкованого речення. Розвиток звязного мовлення. ( Меблі)." 1 клас. Вчитель: Ваганова Ольга Василівна.
Перегляд файлу

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБЄДНАННЯ №28

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

 

 

 

 

Конспект відкритого урока з письма на тему:

Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними. Списування друкованого речення.Розвиток зв’язного мовлення (Меблі).

 

 

 

 

 

 

 

                                               ВЧИТЕЛЬ:

ВАГАНОВА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

2018 р.

 

 

Урок : письмо

Дата: 14.12.18

Тема: Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними. Списування друкованого речення.Розвиток зв’язного мовлення (Меблі).

Мета: пригадати й закріпити письмо вивчених букв; удосконалювати вміння орієнтуватися в сітці зошита, писати ручкою; формувати вміння списувати з друкованого тексту; активізувати тематичну групу слів із теми «Меблі»; розвивати вміння узагальнювати, спілкуватися з однокласником на задану тему, розповідати за малюнком, формулювати поради; виховувати кмітливість, охайність.

Обладнання: мультимедійний комплект

                                           Хід уроку

І. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу

Ранкова зустріч на тему: «Зима»

1.1 Вітання

Вправа «Привітання чукчів»

   Мета: створити позитивний емоційний настрій, провести привітання у нетрадиційній формі; згуртувати дітей.

  Обладнання:ілюстративний матеріал.

                                   Хід проведення

Клас ділиться на пари. Кожна пара виходить по черзі на середину класу і вітається:

  • Доброго ранку, Петрику!
  • Доброго ранку, Софійко!

Далі діти труться носами як прийнято вітатися у чукчів.

ІІ. Групове заняття

  • Чи сподобалося вам наше сьогоднішнє привітання?
  • А яка пора року у нас? Так, зима.
  • Чи холодно зараз надворі? Щоб холод не дістався до нашого класу давайте ми станцюємо новорічний хоровод і своїм веселим настроєм та танцем проженемо холод.

Виконання новорічного хороводу.

ІІІ. Обговорення інформації

3.1 Поетична хвилинка.

Вдягнувшись тепліше,

Морозяним ранком

Мариночка вийшла

І стала на ґанку.

— Як гарно навколо!

Все вкрилось кругом

Пухнастим та чистим

Блискучим сніжком.

  • Навіщо взимку вдягатися тепліше?
  • Які опади можемо побачити зимою?
  • Чим вкривається зимою земля?

3.2 Гра «Що буває зимою?»

Мета: визначити рівень знань учнів з теми «Зима»; підвести учнів до вивчення нового матеріалу.

                                            Хід проведення

З запропонованих картинок учні обирають тільки ті, що стосуються зими.

ІV. Ознайомлення з новинами

Сьогодні ми з вами поговоримо про зиму. Зиму дуже полюбляє Снігова королева.

Який у нас день?

Яке число?

Який місяць?

Який стан неба?

За вашу активність, старанність та уважність ви будете отримувати гарячі сердечка, коли ми назбираємо їх достатньої, то зможемо подолати чари Снігової королеви і розморозити літеру.

4.1 МНД (мотивація навчальної діяльності)

4.2  АОЗ (актуалізація опорних знань)

.Напишіть вивчені букви.

Рухлива вправа.(Пальчики)

4.3 ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Назвіть предмети та запишіть їх назви. Завдання на кмітливість.

Словникова робота:рак  відро намисто сік- рік кит- кіт віник- вінок

тісто -місто

4.4 Фізкультхвилинка.

4.5 Робота в зошитах

Розфарбуй діток.

Здогадайся та напиши їх імена.

Бесіда – «Що таке дружба?».

Запишіть подане речення нижче.

4.6 Рухлива вправа.( пальчикова вправа)

4.7 Робота в зошитах -Назви зображені предмети.

-Поясни, для чого призначений кожний із них.

-Допоможи Марійці обставити кімнату меблями.

- Розкажи, де що порадиш поставити.

-Розпитай у друзів, які меблі є в їхніх квартирах чи будинках.

-Що переплутав домовичок? Дай йому пораду.

ІV ЗВ (закріплення вивченого)

-Виконання інтерактивного завдання.

- Підсумок

- Рефлексія

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Лобанова Дарина
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
21 січня 2019
Переглядів
2560
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку