Урок на тему"Здоровий спосіб життя"

Про матеріал
Конспект уроку на тему "Здоровий спосіб життя" в рамках циклу тем "У лікаря" покликаний допомогти вчителю провести урок та в кінці нього експрес-опитування задя рефлексії засвоєного матеріалу
Перегляд файлу

Тема: Здоровий спосіб життя

Мета: повторити й активізувати Л0 теми; знайомити з новою лексикою теми; навчати спілкування за темою; розвивати культуру мовлення й письма; удосконалювати техніку читання; виховувати усвідомлення важливості здорового способу життя.

Обладнання: підручник, картки для роботи в парах (Н0).

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

  1.                 Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today well continue talking about health and illnesses, besides we’ll read an extract after «Treasure Island» by R. L. Stevenson.

  1.                 Перевірка домашнього завдання.

Усний виступ учнів на тему: «Кращі лікарі світу».

  1.                 Уведення в іншомовну атмосферу.

Учні виконують завдання в парах, потім разом з учителем перевіряють відповіді.

Read and choose the best equivalents for phrasal verbs.

  1.                To get an illness from someone is to .
  1.                pick it up
  2.                truck it in
  3.                 take it away
  1.                To try hard to get rid of an illness is to .
  1.                tide it over
  2.                cave in
  3.                 fight it off
  1.                If a part of your body gets bigger and rounder because of injury or illness it .
  1.                comes out
  2.                kicks in
  3.                 swells up
  1.                Another expression for vomiting is to .
  1.                throw up
  2.                toss out
  3.                 pass out
  1.                To be able to eat or drink without vomiting is to  .
  1.                keep it down
  2.                get over it
  3.                 dip into
  1.                To become unconscious is to .
  1.                go out 
  2.                black out
  3.                 knock over   

Key: la, 2c, 3c, 4a, 5a, 6b.

  1.                 Подання тексту впр. 1 (с. 86) для читання.
  1.                Етап підготовки до читання.

а) Презентація лексичного матеріалу тексту.

Т: Look at the words at the bottom of the page 86. Repeat them after me.

Учитель просить учнів записати нові слова до словничків.

б) Бесіда в режимі TP1→ P2→ P3

Т: Look at the text on page 86. What is the title of the text? Who is its author? Now look at the picture on page 87. Who can we see? What do you think the problem with the man is?

  1.                Етап читання.

T: Read the text silently and make up the plan of it.

Учні самостійно читають текст і складають до нього план.

  1.                Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 2 (с. 88).

Учні по черзі відповідають на запитання.

б) Впр. 3 (с. 88).

Учні знаходять у тексті фрагменти, котрі описують подані у вправі ситуації.

в) Гра «Right or wrong?».

Учитель висловлює твердження за текстом впр. 1 (с. 86). Якщо твердження пра­вильне, учні кажуть: «Right!», а якщо помилкове — «Wrong!». Наприклад:

Т: Jim Hawkins, was a teenager.

Ps: Right!

T: One day an old doctor came to the inn.

Ps: Wrong!

  1.                 Повторення й активізація ЛО теми.
  1.                Впр. 4 (с. 88).

Учні письмово в зошитах складають речення за зразком. Потім по черзі читають їх і перевіряють правильність виконання завдання.

  1.                Впр. 6 (с. 89).

Із поданих у вправі слів учні обирають ті, що описують Капітана з тексту впр. 1 (с. 86).

  1.                 Розвиток умінь мовлення.

Впр. 7 (с. 89). ;

Учні використовують подані мовленнєві зразки та висловлюють свою точку зору з приводу поставленої у вправі проблеми.

II. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

Вправа 10, с.89.

  1. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1→ P2→ P3

Т: What did we discuss at the lesson today? What story did we read? What new words did you learn?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read and choose the best equivalents for phrasal verbs.

  1. To get an illness from someone is to .
  1. pick it up
  2. truck it in
  3. take it away
  1. To try hard to get rid of an illness is to .
  1. tide it over
  2. cave in
  3. fight it off
  1. If a part of your body gets bigger and rounder because of injury or illness it .
  1. comes out
  2. kicks in
  3. swells up
  1. Another expression for vomiting is to .
  1. throw up
  2. toss out
  3. pass out
  1. To be able to eat or drink without vomiting is to  .
  1. keep it down
  2. get over it
  3. dip into
  1. To become unconscious is to .
  1. go out 
  2. black out
  3. knock over 

Read and choose the best equivalents for phrasal verbs.

  1. To get an illness from someone is to .
  1. pick it up
  2. truck it in
  3. take it away
  1. To try hard to get rid of an illness is to .
  1. tide it over
  2. cave in
  3. fight it off
  1. If a part of your body gets bigger and rounder because of injury or illness it .
  1. comes out
  2. kicks in
  3. swells up
  1. Another expression for vomiting is to .
  1. throw up
  2. toss out
  3. pass out
  1. To be able to eat or drink without vomiting is to  .
  1. keep it down
  2. get over it
  3. dip into
  1. To become unconscious is to .
  1. go out 
  2. black out
  3. knock over 

 

docx
Додано
31 травня 2020
Переглядів
574
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку