Урок "Parts of the body"

Про матеріал
Ознайомити учнів з новими словами і практикувати їх у вживанні: face, arms, hands, wings, feet, legs, hair. Ввести і практикувати у вживанні структуру Have you got…? у питальних реченнях. Перевірити і закріпити лексику вивчену на попередньому уроці. Розвивати навички усного та діалогічного мовлення, вдасконалювати навички читання.
Перегляд файлу

Тема: Частини тіла. Have you got…?

Мета: Ознайомити учнів з новими словами і практикувати їх у вживанні: face, arms, hands, wings, feet, legs, hair. Ввести і практикувати у вживанні структуру Have you got…?  у питальних реченнях. Перевірити і закріпити лексику вивчену на попередньому уроці. Розвивати навички усного та діалогічного мовлення, вдасконалювати навички читання.

Обладнання: підручник, екран, слайди, картки з завданнями.

ХІД УРОКУ

 

I. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Good morning, boys and girls! I am glad to see you!

2. Мовленева розминка

Т:  How are you?

T: Look at the window!

T: What is the weather like today?

T: What colour is the sky?

T: Is it sunny or cloudy?

T: What month is it today?

T: So we can start our lesson. Today's topic of our lesson  is « Parts of the body». Today you are going to learn the new words, learn ask and answer the questions.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Перевірка домашнього завдання.

Усі учні по черзі називають частини обличчя за наведеним зразком.

Т: I have got a face. I have got two eyes. I have got a nose. I have got two ears.

Name what you have got.

  1. Подання нового лексичного матеріалу та практикування у вживанні

Т: Open your  book on page 54 and find the first new word. Put your finger under the word and repeat after the dictor.

  1. Відпрацювання нової лексики. Виконання вказівок.

T: Let’s play game: Key whole and FLASH / ROLL IT! – I show quickly for a second and you need to guess what is the picture.

T: Now. Touch your head. Touch your legs. Touch your arms. Touch your body and els.

T: Well, you are attentive.

T: (у швидкому темпі запитувати переклад слів) голова, ступні, руки, тіло, крила).

  1. Читання тексту.
  1. Підготовка до читання

Т: Page 54. Look at the pictures for ten seconds. Now answer to my questions.

Who has got a pet? What’s on Patty’s flippers? What colour is the body? Is the head big or small?

  1. Читання.

T: Look, listen and repeat. (Учні читають текст після диктора.)

T: Now read the text.

  1. Контроль розуміння.

Т: Let's play the game  «Сlap or stand up!» If my sentence is correct you clap your hands, if it is not you stand up. First let's  look at the number the pictures: 1, 2, 3, 4.

Now close your books.

  1. Tag has got a pet? (Учні встають). 2. The insect has got a blue body?          ( Учні плескають). 3 . Patty is lucky? ( Учні плескають). 4. It has got two big heads? (Учні встають). 5. Insects have got lots of hands? (Учні встають).
  1. Фізкультхвилинка

Т: Look at the screen and let’s sing a song “Head shoulders knees and toes” (Учні співають пісню вивчену раніше).

  1. Подання нового граматичного матеріалу
  1. Подання структури “Have you got..?”

T: If you want to make the questions about what have your friends, you need put the verb “Have” in front of the sentence. For example: Have you got legs? Answer of this sentence will: Yes, I have or No I, haven’t

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Робота з картками.

T:  Now take the cards and make up some questions.

  1. T: Let’s sing along with the “Fly High band”

We’ve got hands and feet

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

1. Домашнє завдання.

Вивчити нові слова: head, arms, legs, wings, feet.  Читати слова та речення на с. 54.  A.B. p.41

  1. Підведення підсумків уроку.

How do you remember new words? Using the flashcards.

What were the most interesting for you?

Вчитель допомогає учням дати свої відповіді.