Клас 8 Дата 18.12.2020
Об’єкт проектної діяльності: Декоративний вінок
Основна технологія: Технологія виготовлення штучних квітів
Додаткова технологія: Технологія виготовлення аплікації.
Тема уроку: Презентація та оцінювання виробів.
Мета уроку:
Тип заняття: урок узагальнення знань, умінь і навичок.
Наочність: творчі проєкти учнів, виготовлені вироби.
Структура уроку
І. Організаційна частина – 1 хв.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку – 1 хв.
ІІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду – 7хв.
ІV. Мотивація навчальної діяльності учнів – 1 хв.
V. Презентація виготовлених виробів – 32хв.
VІ. Підведення підсумків уроку – 3 хв.
Хід уроку
І. Організаційна частина
Ведення учнів у кабінет до дзвінка вдягнутих у спецодяг;
Перевірка присутності учнів за рапортом чергового;
Перевірка підготовки учнів до заняття та організації їх робочого місця.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Притча «Усе у твоїх руках»
У далекі часи в одному місті жив Майстер зі своїми учнями. Найрозумніший серед них одного разу замислився: «А чи існує таке запитання, на яке Майстер не зміг би дати відповіді?» Хлопчина подався на квітучий луг, спіймав найгарнішого метелика й заховав його між долонями. Метелик почав чіплявся лапками й лоскотати його руки. Посміхаючись, хлопчина підійшов до Майстра й запитав:
— Скажіть, Майстре, який метелик у мене в руках: живий чи мертвий?
Учень міцно тримав метелика в зімкнутих долонях і був готовий будь-якої миті стиснути їх заради своєї істини. Не дивлячись на руки учня, майстер відповів: — Усе у твоїх руках!
Отож, сьогодні наш урок відбуватиметься під девізом «Усе у твоїх руках!».
А тема нашого уроку «Презентація та оцінювання виробів».
Знати: критерії оцінювання.
Уміти: презентувати свої вироби.
Сьогодні, кожен із вас повинен поставити собі за мету якнайкраще презентувати свій виріб.
ІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду
Вступна бесіда
Ми з вами завершуємо працювати над проєктом «Декоративний віночок». В нас сьогодні останній урок - презентація виробів, тому я вам пропоную повторити вивчений теоретичний матеріал з цієї теми.
Ось у мене картки з питаннями, кожен витягне картку яку захоче, і вам потрібно відповісти по черзі на ці питання.
Роздаю картки. (Додаток1)
ІV . Мотивація навчальної діяльності учнів
Я впевнена, що у свої вироби ви вкладали й частинку свого серця, своєї душі, що ви працювали з чистими помислами. Я впевнена, що ваші презентації будуть захоплюючими, змістовними і творчими.
Тому від вашої презентації залежить оцінка результату вашої навчальної діяльності. Настав час презентувати ваші роботи.
V. Презентація виготовлених виробів
На презентацію виробу вам даю 2хв.
(Учні презентують свої вироби)
Таблиця оцінювання (Додаток 2)
VІ. Підведення підсумків уроку
1