Урок "Режим дня". "Що ми робимо вранці"

Про матеріал
Урок з використанням ІКТ та критичного мислення +++++==========================++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=====================================
Перегляд файлу

УРОК

Тема «Режим дня».

Підтема «Що ми робимо вранці» 

Цілі:

навчальна: познайомити учнів з новими ЛО; тренувати учнів в аудіюванні та вживанні ЛО; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення;

розвивальна: розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу;

виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, повагу до вчителя, розширювати світогляд учнів, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання. 

практична: удосконалювати лексичні знання, навики читання, говоріння та аудіювання.

Тип уроку: засвоєння нових знань. 

Обладнання: підручник, зошити, словники, картинки, фотографії. 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 

1. Greeting and aim. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

T: Good morning, children!

Cl: Good morning, good morning,

  Good morning to you,

  Good morning, good morning,

  I’m glad to see you.

T- Thank you sit down please.

Let’s start our lesson.

- Who is on duty today?

- Who is absent today?

- What day is it today?

- What date is it today?

Thank you very much!

I’m glad to see you. I think you’re well. I hope we’ll have a wonderful time together. Let’s begin our lesson. Today we are going to work at the topic “What do you do in the morning?”. You’ll learn new words, listen text and speak about the morning.

2. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу

Listen and repeat.

HICKORY, DICKORY, DOCK

  Hickory, dickory, dock,

  The mouse ran up the clock.

  The clock struck one,

  The mouse ran down!

  Hickory, dickory, dock.

/ / -dock, clock

/ / - up, struck, one

II. Основна частина 

1. Presenting Vocabulary and Practice

Ознайомлення з новою лексикою: to change, to set the clock, to be late for sth, to be ready for sth, to help sb about the house. Учитель записує на дошці слова, називає їх, а діти повторюють за вчителем кілька разів, записують слова у словнички і самостійно знаходять їх значення у словнику.

T: Today we’re going to learn new words. Listen to me attentively and repeat after me.

Example: T: to change

Cl: to change

T: to set the clock

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\13a400f6.tmp\img00604.JPG

 

Cl: to set the clock

 

T: to be late

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\13a400f6.tmp\img15296.JPGT: to be late

Cl: to be late

T: to be ready for sth

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\13a400f6.tmp\img29432.JPG

Cl: to be ready for sth

T: to help sb about the house

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\13a400f6.tmp\img03731.JPG

 

Cl: to help sb about the house

T: Children say when you usually do it.

Example: I usually help my mum about the house on Saturday morning.

2. Physical warm-up. Фізкультхвилинка.

T: Stand up, please. Listen, repeat and do the exercises. (Фізкультхвилинку проводить хтось із учнів. Говорить слова зарядки, виконуючи вправи, клас повторює за ним).

Hands on your hips!

Hands on your knees!

Put them behind you, if you please!

Touch your shoulders! Touch your nose!

Touch your ears! Touch your toes!

Hands up! Hands down!

Hands on hips and sit down!

3. Listening. Аудіювання.

Ex.4 pg.32

Text “Morning time talk”

T: Open your books at page 32 exercise 4, listen and role-play.

4. Writing. Письмо.

WB Ex. 23-24, p. 18

ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework. Домашнє завдання.

Ex. 5 pg33. Talk with a friend about time. Learn new lexical units by heart.

Summarizing. Підбиття підсумків уроку.

Повторення нових ЛО.

Today you’ve worked very hard, many of you have been very active.

Saying goodbye.

T: Stand up, children! That will do for today. Have a good rest! Goodbye!

 

docx
До підручника
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови 3 клас (Ростоцька М. Є., Карпюк О. Д.)
Додано
22 січня 2019
Переглядів
773
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку