Урок "Режим дня". "Мій ранок"

Про матеріал
Урок з використанням відео та критичного мислення +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Перегляд файлу

УРОК

Тема «Режим дня».

Підтема «Мій ранок» 

Цілі:

навчальна: познайомити учнів з новими ЛО; тренувати учнів у вживанні ЛО; навчити учнів уживати ЛО, засвоєні на попередньому уроці; формувати навички монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання.

розвивальна: розвивати фонематичний та інтонаційний слух, уміння передавати зміст почутого, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу;

виховна: виховувати інтерес до вивчення англійської мови, повагу до вчителя, розширювати світогляд учнів, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання. 

практична: удосконалювати лексичні знання, навики читання, говоріння та аудіювання.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: підручник, зошити, словники, картинки. 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting and aim. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

T: Good morning, children!

Cl: Good morning, good morning,

  Good morning to you,

  Good morning, good morning,

  I’m glad to see you.

T- Thank you sit down please.

Let’s start our lesson.

- Who is on duty today?

- Who is absent today?

- What day is it today?

- What date is it today?

Thank you very much!

I’m glad to see you. Today we continue to work at the topic “What do you do in the morning?”. You’ll learn new words and continue to speak about the morning. Also you’ll learn the using of the Presen Continuose Tense.

2. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу

HICKORY, DICKORY, DOCK

  Hickory, dickory, dock,

  The mouse ran up the clock.

  The clock struck one,

  The mouse ran down!

  Hickory, dickory, dock.

/ / -dock, clock

/ / - up, struck, one

II. Основна частина 

1. Presenting Vocabulary and Practice

Ознайомлення з новою лексикою: What time is it?, It is time to … ., What’s your hurry?, It is my duty to … .

Учитель записує на дошці слова, називає їх, а діти повторюють за вчителем кілька разів, записують слова у словнички, здогадуються про їх значення або самостійно знаходять їх значення у словнику.

T: Today we’re going to learn new words. Listen to me attentively and repeat after me.

Example: T: : What time is it?

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img07276.JPG

 

Cl: : What time is it?

 

T: It is time to …

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img06411.JPG

 

Cl:It is time to …

 

T: What’s your hurry?

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img13195.JPG

Cl: : What’s your hurry?

 

T: It is my duty to … .

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img13021.JPG

Cl: It is my duty to … .

2. Physical warm-up. Фізкультхвилинка.

T: Stand up, please. Listen, repeat and do the exercises. (Фізкультхвилинку проводить хтось із учнів. Говорить слова зарядки, виконуючи вправи, клас повторює за ним).

Hands on your hips!

Hands on your knees!

Put them behind you, if you please!

Touch your shoulders! Touch your nose!

Touch your ears! Touch your toes!

Hands up! Hands down!

Hands on hips and sit down!

3. Writing. Письмо.

T: Now, I think, you are ready to do exercise 6, page 34. Guess when English children usually do this. Example: I think English children usually go to school at… .

T: Now, I think, you are ready to do exercise 7, p. 34-35. Read the text “ About morning time” and say what these children have time for.

4. Presenting Grammar. Подання нового граматичного матеріалу.

T: Today you are going to learn the using of the Present Cont. Tense. C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img02208.JPG

C:\Program Files\SoftMaker Office Professional\SoftMaker\Settings\temp\66c1144.tmp\img02972.PNG

 

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework. Домашнє завдання.

Ex. 8 pg35. True or false?. Ex. 9, p. 35. Learn new lexical units by heart.

Summarizing. Підбиття підсумків уроку.

Повторення нових ЛО.

Today you’ve worked very hard, many of you have been very active.

Saying goodbye.

T: Stand up, children! That will do for today. Have a good rest! Goodbye!

 

docx
До підручника
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови 3 клас (Ростоцька М. Є., Карпюк О. Д.)
Додано
22 січня 2019
Переглядів
3505
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку