УРОК
Тема «Режим дня».
Підтема «Що я роблю вдень?»
Цілі:
навчальна: познайомити учнів з новими ЛО; тренувати учнів у вживанні ЛО; навчити учнів уживати ЛО, засвоєні на попередньому уроці; формувати навички монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання, навички читання;
розвивальна: розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, уміння передавати зміст почутого, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу;
виховна: розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою режиму дня, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання, заохочувати до вивчення нового.
практична: удосконалювати лексичні знання, навики читання, говоріння та аудіювання.
Тип уроку: формування навичок та вмінь.
Обладнання: підручник, зошити, словники, картинки, ТВ.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting and aim. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
T: Good morning, children!
Cl: -Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
I’m glad to see you.
T- Thank you sit down please.
Let’s start our lesson.
- Who is on duty today?
- Who is absent today?
- What day is it today?
- What date is it today?
Thank you very much!
I’m glad to see you. Today we continue to work at the topic “What do you do in the afternoon”. Also today you’re going to learn new words and speak about your afternoon time
2. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу
T: As for me, I like poems very much. And what about you? Do you like poems?
Cl: Yes, we do.
T: Listen and repeat
Mary Ann
We have come for Mary Ann
Mary Ann, Mary Ann,
We have come for Mary Ann
Can she come out to play?
Mary Ann is sweeping,
Mary Ann is sweeping,
Mary Ann is sweeping,
She can’t come out to play.
/ / - Ann, can
T: Did you like this poem? Let’s read it.
(Діти читають вірш про себе) ex. 2, p. 37
II. Основна частина
1. Presenting Vocabulary and Practice
Ознайомлення з новою лексикою: housework, yard, to look after sth, to do the room, lawn, handicrafts
Учитель записує на дошці слова, називає їх, а діти повторюють за вчителем кілька разів, записують слова у словнички, здогадуються про їх значення або самостійно знаходять їх значення у словнику.
T: As you see, today we’ll continue to speak about your afternoon time. But first, let’s learn new words which will help us in our talking.
The first word is housework.
Cl: housework.
T: yard
Cl: yard
T: to look after the toys Сl: to look after the toys
Cl: to look after the toys
T: to do the room
Cl: to do the room
T: lawn
Cl: lawn
T: handicrafts
Cl: handicrafts
2. Physical warm-up. Фізкультхвилинка
T: Let’s play the game “Simon says”.
Учні виконують дії, коли вчитель при цьому каже: “Simon says”, якщо мовчить – учні стоять нерухомо. Той, хто порушить правило, повинен сісти. Виграють ті учні, які залишаться стояти.
T: Simon says: Hands up! Simon says: Hands down! Stand up! Go! Run! Swim! Jump! Fly! Draw! Look at …! Close …!
3. Reading. Читання.
T: Now I think you’re ready to read and role-play the text “Afternoon telephone talk ” (ex.4 pg.37). Let’s read it in chain.
(Діти читають текст.)
4. Writing. Письмо.
WB ex. 31-32, p. 22-23
ІІІ. Заключна частина уроку.
Homework. Домашнє завдання.
Ex. 5 pg37. Talk about with a friend about your other friends. Learn new lexical units by heart.
Summarizing. Підбиття підсумків уроку.
Повторення нових ЛО.
Today you’ve worked very hard, many of you have been very active. Your marks are...
Saying goodbye.
T: Stand up, children! That will do for today. Have a good rest! Goodbye!