Урок " Різдвяні подарунки"

Про матеріал
: Ввести нові слова: stocking, picture, Christmas card, present; закріпити вивчені лексичні одиниці з даної теми та назви кольорів; вчити читати буквосполучення -or-, вдосконалювати навички письма; розширити знання дітей про святкування Різдва у Великобританії; розвивати артикуляційний апарат, фонематичний слух, навички читання та письма, комунікативні вміння, пам'ять; виховувати дружелюбність, повагу до традицій інших народів.
Перегляд файлу

Тема: Свята і традиції.

Підтема: Різдвяні подарунки

Мета: Ввести нові слова: stocking, picture, Christmas card, present; закріпити вивчені лексичні одиниці з даної теми та назви кольорів; вчити читати буквосполучення -or-, вдосконалювати навички письма; розширити знання дітей про святкування Різдва у Великобританії;

розвивати артикуляційний апарат, фонематичний слух, навички читання та письма, комунікативні вміння, пам'ять;

виховувати дружелюбність, повагу до традицій інших народів.

Обладнання: підручники, робочі зошити, різнокольорові олівці, малюнки різнокольорових панчох,  картки із скоромовками, електронний тренажер TEphonemic_Grey Blue21, відеоролики з записами різдвяного мультфільму та пісні “I’m a dancing Christmas tree”, картки із словами, таблиця для читання, картки для роботи в групах, панчоха з листівками, аудіо записи пісень  “I’m a big-big bear” та “We wish you a Merry Christmas!”

Тип уроку: комбінований

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

 1.Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Good morning, dear children! Red, yellow, green and blue, hello friends how are you?

Ps: Red, yellow, green and blue we are fine thank you!

T: How are you, Dima?

P1: I’m fine, thank you! How are you Nastia?

P2: I’m good, thank you!..

2. Повідомлення теми і мети уроку.

T: Children, watch a cartoon!  And say what holiday is it?

 (Діти дивляться мультик про Різдво)             Додаток 1

  • Yes, it’s Christmas. When do English people celebrate Christmas?
  • On 25th of December.
  • What do you dream about on Christmas?
  • About presents!
  • The topic of the lesson is “Presents for Christmas”. English people get their presents in the stockings. And Santa Clause have prepared presents for you too. Look at the blackboard! But where are they? We have got a fireplace, but Santa Clause has lost all stockings. We must gather them and then you’ll get your presents from Santa. Let’s begin!
  1. http://sweetclipart.com/multisite/sweetclipart/files/three_christmas_stockings.png Фонетична зарядка. (Використання електронного тренажера TEphonemic_Grey Blue21) Додаток 2

Find the blue stocking!

 ( На синій панчосі намальований Містер Язичок)

T: Let’s train our Mr.Tongues. Look, listen and repeat:  [i:]-[i], [ɒ]-[ɔ:]

 

  1. Мовленнєва зарядка. Робота із скоромовками.

       T: Repeat the tongue-twisters.

II. Основна частина.

1.Повторення матеріалу, введеного на попередніх уроках.

http://sweetclipart.com/multisite/sweetclipart/files/three_christmas_stockings.pngFind and show the words: snow, snowman, Santa Claus, a bell, Christmas ball. (Слова-маячки розвішені по класній кімнаті)

T: Let’s find the green stocking!

 (На панчосі намальована різнокольорова веселка) Додаток 3

Repeat the poem and name the colours! (Вірш супроводжується презентацією)

Пральний засіб фірми “Tide” означає слово … (white).

А у Петі є мопед, його колір буде … (red).

Небо чисте я люблю, воно має колір … (blue).

Колір звірів і мишей по-англійські буде … (grey).

А троянди тьоті Рози мають ніжний колір … (rosy).

Колір лісу і долин означає слово … (green).

Мандарин с лимоном поруч має дивний колір … (orange).

Море, де стоїть «Артек» означає слово … (black).

Діти люблять тьотю Беллу, вона любить колір … (yellow).

А ведмідь на ім’я Бравий колір вибрав собі … (brown).

 

http://sweetclipart.com/multisite/sweetclipart/files/three_christmas_stockings.png2. Вивчення нових лексичних одиниць.

T: Let’s find the red stocking!

(На панчосі намальований знак питання, що означає нові слова)

  • Look at the cards, listen and repeat! Впр. 1 ст.60

Stocking                Christmas Card              picture           present

  • Repeat after me three times.
  • Translate into English: Різдвяна листівка, малюнок, панчоха, подарунок.

 

http://etc-mysitemyway.s3.amazonaws.com/icons/legacy-previews/icons-256/3d-transparent-glass-icons-culture/022183-3d-transparent-glass-icon-culture-holiday-stocking-sc44.png3. Фізкультхвилинка 1: “Bend your head”, “I’m a dancing Christmas tree”

T: Let’s find the white  stocking.

 (На панчосі намальовані діти, що танцюють) Додаток 4

(Діти виконують рухи від супровід відеоролику “I’m a dancing Christmas tree”)

I am a dancing Christmas Tree. (3)

Everybody dance with me!

Shake you r head! Kick your legs!

Wave your arms!

Up and down, turn around!

I am a dancing Christmas Tree. (3)

Everybody dance with me!

 

  1. Розвиток навичок письма. Робота в робочих зошитах с.30 впр.1-3

http://www.pamsclipart.com/clipart_images/christmas_stocking_with_a_pointed_toe_0515-0912-1801-4834_SMU.jpgT: Let’s find the purple stocking.

(На панчосі намальовані зошит і ручка)

  1. Match and name.
  2. Trace and write.
  3. Read and colour.

 

  1. Розвиток навичок читання.

http://etc-mysitemyway.s3.amazonaws.com/icons/legacy-previews/icons-256/pink-jelly-icons-culture/031808-pink-jelly-icon-culture-holiday-stocking-sc44.pngT: Find the pink stocking.

(На фіолетовій панчосі намальована книга)

               Open your books on page 61. Task 5. Follow and read.

Or [ɔ:]   for, four, horse, door, morning.

The pink box is for my Mum.

The green box is for my Dad.

My present for Bill is in the red box.

 

 

  1. Фізкультхвилинка 2: “I’m a big-big bear”. Додаток  5

http://etc-mysitemyway.s3.amazonaws.com/icons/legacy-previews/icons-256/3d-transparent-glass-icons-culture/022183-3d-transparent-glass-icon-culture-holiday-stocking-sc44.png    T: Let’s find the white  stocking again.

(На панчосі написане слово “Dance”)


I’m a big-big cat.

I’m a little-little mouse.

Big-little, big-little

Clap, clap, clap.

 

I’m a big-big bear.

I’m a little-little bee.

Big-little, big-little

Tap, tap, tap.

 

I’m a big-big shark.

I’m a little-little frog.

Big-little, big-little

Clap, clap, clap.


http://www.homemade-preschool.com/image-files/merry-christmas-stocking-ye.png

  1. Робота в парах.

T: Let’s find the yellow stocking!

(На панчосі малюнок дітей, що загубили подарунки)

Let’s help these children and find their presents.

( Кожна пара  отримує картку із завданням. Вони повинні скласти із поданих літер імена дітей і сказати чиї це подарунки)

 

 

 

 

 

ІІІ. Заключна частина  уроку.

  1. http://ec.l.thumbs.canstockphoto.com/canstock8191072.jpgПідведення підсумків уроку.

T: And finally let’s find the orange stocking. Look this stocking is with presents!

 

You were very active and work very good that’s why Santa Clause has prepared some presents for you! Look this is a big stocking for you!

(Вчитель дає дітям велику панчоху з вітальними листівками)

 

  1. Домашнє завдання. Впр.5 с.61 - читати , впр. 1 с. 60 - вивчити слова.
  • And at the end of our lesson let’s sing a song for Santa Clause and congratulate each other with happy holiday – Christmas! Додаток 6

(Діти співають пісню “We wish you a Merry Christmas!”)

We wish you a Merry Christmas!

We wish you a Merry Christmas!

We wish you a Merry Christmas!

And a Happy New Year!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок англійської мови у 2 класі

на тему:

«Різдвяні подарунки»

 

 

 

 

 

 

Вчитель: Шуляк О.О

docx
Додано
13 березня 2023
Переглядів
279
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку