Урок
Тема: вступ. Шкільне життя
Підтема: сімейне дозвілля
Цілі: практикувати учнів у вживання лексичних одиниць на рівні фразової та надфразової єдності, тренувати вживання дієслова бути у теперішньому, минулому та майбутньому неозначених часах;
Очікувані результати: на кінець уроку учні умітимуть вживати дієслово «бути » у теперішньому, минулому та майбутньому неозначених часах, оперуватимуть лексичними одиницями у розповідях;
Обладнання: вправи, тексти підручника, граматичні вправи, граматична таблиця «Дієслово «бути» у теперішньому, минулому та майбутньому неозначених часах, теперішньому доконаному та тривалому».
Перебіг уроку
І. Оголошення теми, мети:
• Present your stories about your families;
• Review “to be” in different grammar tenses, do exercises;
• Review vocabulary learned and write a dictation
ІІ. Основна частина.
2.1. Мовні вправи. Повторення вивчених лексичних одиниць.
• Фонетичне опрацювання ЛО, с.12. (учні повторюють слова за вчителем, потім читають індивідуально);
• Перевірка знання слів .Фронтальне опитування. С.12.
• Семантичне опрацювання ЛО, с.12. (учні утворюють словосполучення та речення з новими словами).
• Написання диктанту.
Розумний учень – a cue pupil
Новонароджена дитина – a newly born baby
Бути загальним любимчиком – to be everybody’s pet
Відвідувати когось – to be on a visit to somebody
Бути одного віку – to be of the same age
Бути серцем родини – to be the heart of the family
2.2. Мовленнєві вправи.
How large is your family?
Do you have a full set of your family photos?
Who is everybody’s pet?
Are you often on a visit to your family friends or relatives?
Are you of the same age with your friends?
Who is the heart of your family?
2.3. Перевірка домашнього завдання. Монологічне мовлення про свою родину.
2.4. Граматика. Повторення вживання дієслова «бути» у різних часових формах.
• Опрацювання таблиці впр. 2, с.14.
• Виконання тренувальних вправи 2а, с.15.
• Опрацювання у мовленні. Вправа 2б, с.15
Домашнє завдання:
1) написати есе на тему «I don’t care how poor a man is; if he has a family, he is rich ».
ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків. Коментар оцінок.