Урок. "Шкільне життя. Сторінки сімейного альбому"

Про матеріал
Протягом уроку учні вчитимуться характеризувати членів родини, усвідомлювати родинні зв’язки між членами родини, практикуватися у читанні тексту, виконанні післятекстових вправ, практикуватися монологічному та діалогічному мовленні, а також повторять ступені порівняння прикметників;
Перегляд файлу

Урок

Тема: вступ. Шкільне життя

Підтема: сторінки сімейного альбому

Цілі: вчити учнів характеризувати членів родини, усвідомлювати родинні зв’язки між членами родини, практикувати у читанні тексту, виконанні після текстових вправ, практикувати  монологічному та діалогічному мовленні, повторити ступені порівняння прикметників;

Очікувані результати: на кінець уроку учні вмітимуть характеризувати членів родини та знати хто кому ким приходиться, складати розповіді та діалоги за темою уроку та вживати прикметники older/elder.

Обладнання: вправи, тексти підручника, граматична таблиця «Дієслово «бути» у різних часових формах» .

Перебіг уроку

І. Оголошення теми, мети:

 Characterize your family members, realize your relationship;

 Read a thematic text and do after-text exercises;

 Make stories according to the topic of the lesson;

 Make and role-play thematic dialogues

ІІ. Основна частина.

2.1. Мовленнєві вправи. бесіда.

What is your family like?

Who is everybody’s pet?

Are you often on a visit to your family friends or relatives?

Are you of the same age with your friends?

Who is the heart of your family?

2.2. Перевірка домашнього завдання. Презентація есе «I don’t care how poor a man is; if he has a family, he is rich ».

2.3. Лексична робота.

2.3.1. Опрацювання слів вправи IV, с.16 (фонетичне та семантичне).

2.3.2. Складання речень, які відображають зв’язки між членами родини. Впр. IVа, с.16.

2.3.3. Складання речень, які характеризуватимуть членів родини. Впр. IVб, с.16.

2.4. Читання тексту впр.1, с.17

 ознайомити учнів з інструкцією, практикувати читання вголос)

 

 виконання завдань інструкції (1E, 2 C, 3A, 4D, 5B)

 ознайомлення із вживанням прикметників older/elder (табличка збоку + с. 222).

 Виконання тренувальної вправи 2 ,с.17 (1elder; 2 older; 3 elder; 4 older; 5 elder; 6 elder).

 Впр.3, с.18 (1.Lidia is everybody’s pet. 2. Ann is cute. 3. Boris is very caring. 4. Granny is kind and wise. )

2.5. Усне мовлення.

2.5.1. Виконання вправи 1,с.18 (складання розповідей за набором лексики).

2.5.2. Складання діалогів вправи 2, с18

Домашнє завдання:

1) вправа VIII, c.19 (cкласти, розповідати)

ІІІ. Заключна частина. Підведення підсумків уроку. Коментар оцінок.

docx
До підручника
Англійська мова (для спеціалізова-них шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 7 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
29 жовтня 2023
Переглядів
122
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку