Урок "Student's working day"

Про матеріал
Цілі: практичні: ввести модальне дієслово can, навчити вживати у різних типах речень; удосконалювати навички вживання граматичної структури can в усному та писемному мовленні на рівні фрази; формувати навички вживання активної лексики теми «Робочий день учня» у мовленні; освітні: розширити знання про модальні дієслова; виховні: виховувати потребу у активному проведенні часу, любов до праці, повагу до товаришів, уміння чути товариша; розвивальні: розвивати увагу, швидкість мовленнєвої реакції, довготривалу та оперативну пам’ять.
Перегляд файлу

STUDENT’S WORKING DAY

РОБОЧИЙ ДЕНЬ УЧНЯ. 3 клас

Цілі:  практичні: ввести модальне дієслово can, навчити вживати у різних типах речень; удосконалювати навички вживання граматичної структури can в усному та писемному мовленні на рівні фрази; формувати навички вживання активної лексики теми «Робочий день учня» у мовленні;

 освітні: розширити знання про модальні дієслова;

виховні: виховувати потребу у активному проведенні часу, любов до праці, повагу до товаришів, уміння чути товариша;

 розвивальні: розвивати увагу, швидкість мовленнєвої реакції, довготривалу та оперативну пам’ять.

Обладнання: предмети шкільного вжитку, картки для інтерв’ю, граматична таблиця, картки з англійськими дієсловами.

                                                              Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

Мовленнєва розминка

T. Hello boys and girls. How many students are absent today? Have you got a good mood today? What affects on your mood?  (weather, food, friends, teacher)

Мовленнєво-фонетична зарядка

T. Can you speak English well? Would you like speak English better?  Let’s do it.

Repeat after me some sounds and words:

 [æ] – have, stand, can;

[ı:] – speak, clean, eat, me, see;

[t] – two, take, sit, shut, football;

[d] – do, day, don’t, read, down;

[n] – not, no, don’t, open, run, can.

T. Learn small English poem. At first, listen, please,

I have two eyes

And I can see

A book and a pen

In front of me

I see a ceiling

I see a floor

I see a window

I see a door

T. I have two eyes. And you?

Sts. We have two eyes too

T. My eyes are blue. And yours?

Sts. Our eyes are not blue too.

T. I can see with them.

Sts. We can see with eyes too.

T. I have two eyes

And I can see

A pen and a pencil

In  front of me.

  •           Do you like the rhyme? And now you will make the rhymes like this.

Учитель використовує різні пари малюнків чи предметів, а учні по черзі складають віршики.

ІІ.    Основна частина уроку

Повторення вивчених дієслів

T. So, what can we do with our eyes? Now let’s recall other actions you do. Write down the verbs on the blackboard and in your exercise-books: go, speak, stand up, sit down, read, write, play, live, wash, drink, run, jump, clean, open, shut.

Три учні по черзі під диктовку пишуть слова на дошці під диктовку, решта пише їх у зошитах.

T. Now say:

1. Where do people usually go? (use the word combinations)

. to go to school

. to work

. to the park

2. What languages do they speak?

English, German, French…..

(словосполучення складаємо у швидкому темпі)

Вживання дієслів у Present Simple

T. Ask your friends if they do it every day? (Do you V every day?)

Please, split into two teams and ask questions in turn. For each correct question the group receives two points and for each correct answer – one point. If someone makes a mistake his team loses a point. So, the winner will be the team with the larger number the points.

Діти працюють в такий спосіб п’ять хвилин.

T. I am pleased that you were so active. You know many words and what you do and don’t you do every day. And now let’s see how you can translate sentences with similar words and expressions.

1. Я ходжу до школи кожного дня.

2. Говоріть голосніше, будь-ласка.

3. На уроках ми читаємо, пишемо, граємо в ігри.

4. Після уроків ми з друзями граємо на подвір’ї.

5. Діти прибирають класну кімнату після уроків.

6. Заходьте до класу та зачиніть двері, будь-ласка.

Уведення дієслова can.

T. Which word shows that you do this action well?

Right you are. This is the verb can. Now translate the sentences:

. I can run.

. I can jump.

. I can swim.

Так, дієслово can означає можливість виконати певну дію.

Учитель знайомить учнів зі структурою різних типів речень із дієсловом can,використовуючи символічне зображення цих структур.

Стверджувальне речення -      +  S             can           V

Заперечне речення -                  -  S             can’t         V

 Питальне речення -                   Can            S                V?

Питальне речення -                   What(Where? When? Why? Who?)         can          S             V?

Опрацювання дієслова can у різних типах речень

  1. I can jump. And you? Can you jump?

Now I’ll tell you what I can do and you say that you can do it too.

I can sing (dance, jump, read, write, play ball, get up early)

  1. Now I’ll say again what I can do. One of you will say you can do it too. And the whole class will say that this pupil can do it.

T. I can sing.

St. (Nick) I can sing too.

Class. Yes, Nick can sing, too.

  1. I’ll tell you what I cannot do and you say that you cannot do it either.

T. I cannot fly.

Cl. I cannot fly either.

  1. So, who cannot sing, dance, play football…..?

Гра «Журналісти». Практика усного мовлення

T. Now you will act as journalists. Your task is to collect some information about your friends for a youth newspaper. Interview your classmates and then report some information to the class.

Кожен учень отримує картки такого зразка:

Картка

Name of the pupil

Jump

Swim

Sing

Dance

Draw

Write

Helen

 

 

 

 

 

 

Ann

 

 

 

 

 

 

Учні працюють протягом кількох хвилин, беручі інтерв’ю у однокласників. По закінченні розповідають класу.

I had a talk with Ann and Helen. They can jump but they cannot sing. Helen can swim, dance and draw.

III. Summarizing  the lesson. Підсумки уроку.

T. You were very good. What can you do by yourselves? You work was excellent.  You marks are….

Домашнє завдання

Скласти 10 питальних речень до відомої людини із дієсловом can.

Використана література:

  1. Барташніков  О. Ігри для початкового навчання англійської мови. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2006.
  2. Близнюк О.І., Панова Л.С. Ігри у навчанні іноземних мов. – Київ : Освіта, 1997.
  3. Буренко В.М., Михайлюк О.П. Dive into English-3. – К., 2006.

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
18 березня
Переглядів
40
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку