Дата проведення: ____
Клас: 10
Кількість учнів у класі/ з них присутні: / ___
Предмет (курс): англійська мова
Тема: Сучасне вуличне мистецтво. Графіті та мурали. Удосконалення навичок читання та усного мовлення.
Розвиток і формування ключових компетентностей:
Розвиток і формування предметних компетентностей:
Цілі: тренувати вживання тематичних ЛО та в усному мовленні за темою; удосконалювати навички читання та говоріння; розвивати мовні та мовленнєві навички за темою; розвивати комунікативні здібності учнів; прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства, розвивати здібності критичного мислення й незалежного висловлювання, сприяти взаємоузгодженню зовнішніх потреб та внутрішніх мотивів до саморозвитку та самореалізації учасників навчально-виховного процесу.
Завдання: створення реальних та уявних ситуацій спілкування на уроці, з використанням інноваційних методів та прийомів, залучення учнів до культурних цінностей народу – мова якого вивчається.
Очікуваний результат: засвоєння та удосконалення вживання тематичної лексики, удосконалення навичок усного мовлення, а також досягнення сформованості ключових та предметних компетентностей на уроці.
Види діяльності на уроці: парна та фронтальна робота, робота з роздатковим матеріалом, з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком.
Тип уроку: урок формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом та розвитку мовленнєвих умінь, практичного застосування знань, навичок і умінь.
Обладнання: дошка, роздатковий матеріал (взято з Solutions Intermediate), комп’ютер, проєктор.
Lesson Procedure (Хід уроку)
І. Introduction. Greeting. (Вступ. Привітання)
T: Good morning dear pupils! How are you today? Are you ready for the lesson? Great! I’m very glad to greet you at our today’s lesson.
II. Warm-up (Розминка) (students discuss questions in pairs)
III. Main part (Основна частина)
III. / 1. Speaking. (Work in pairs). HO1
Dear students let’s start with HO1 – ex. 1. Choose one of the photos and describe it to your partner. Use the words below to help you.
HO1
III./2. Reading. Read the article (HO2) and match the photos A-D with two of the artists.
HO2
III./3. Reading. Do after reading exercises. (HO3)
HO3
III./4. Vocabulary.
- In paragraphs 1 and 2, underline ten things (excluding vehicles) that you might find in the street. How many more items can you add to the list?
III./5. Speaking. Pair work.
Discuss the questions. Use the phrases below to help you. (HO4)
HO4
IV./1. Summarizing the lesson. Speaking activity. (Підведення підсумків уроків)
IV./ 2. Evaluation (Оцінювання)
V. Home task (Домашнє завдання)
Do tasks HO5