План-конспект уроку № 1
з легкої атлетики
для учнів 5-х класів
Дата проведення:
Мета уроку: зміцнення здоров’я, розвиток рухових здібностей, вдосконалення техніки виконання легкоатлетичних вправ, виховання морально-вольових якостей, вміння працювати в колективі.
Завдання уроку: Навчити основам техніки старту та стартового розбігу в бігу на 30 м,продовжувати вчити елементам техніки виконання л/а вправ.
Тип уроку: навчальний
Метод проведення: індивідуальний, груповий, поточний, фронтальний
Місце проведення: спортивний майданчик
Час проведення: 45 хв.
Інтенсивність фізичного навантаження |
ударів за 1 хвилину |
ударів за 15 секунд |
у спокої |
60 - 80 |
15 - 20 |
легке фізичне навантаження |
до 140 |
до 35 |
середнє фізичне навантаження |
141-160 |
35 - 40 |
значне фізичне навантаження |
більше 160 |
більше 40 |
максимальний пульс: 220 |
50 - 52 |
Хід уроку
Зміст уроку |
Дозування |
Організаційно – методичні вказівки |
||
ОМГ |
ПМГ |
СМГ |
||
I. Підготовча частина: |
20 хв. |
|
||
Повідомлення завдань уроку .Первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності (БЖ) учнів на уроці фізичної культури |
5 хв. |
|
||
Організаційні вправи, повідомлення « Руховий режим учня» Вимірювання пульсу за 15 сек.(більше20)
|
2 хв. |
Звернути увагу на зовнішній вигляд та самопочуття учнів; |
||
Правила техніки безпеки (ТБ) на уроках легкої атлетики
|
1 хв. |
|
||
|
|
|
|
|
Стройові вправи
|
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Чіткість та правильність виконання |
Різновиди ходьби: на носках,п*ятках,зовнішня (внутрішня) сторона ступні,з високим підніманням стегна. |
30 с |
30 с |
30 с |
Звернути увагу на поставу під час виконання вправ |
Рівномірний біг |
1 хв. |
1хв. |
30 с |
Стежити за диханням, роботою рук. СМГ виконує біг чергуючи з ходьбою |
Відновлювальні вправи:ходьба руки догори-вдих,нахил вперед,руки донизу-видих |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Відновлення дихання |
ЗРВ в русі |
|
|
|
|
В. п. - руки на пояс 1-8-нахили голови вперед, назад, праворуч,ліворуч,дугою від правого до лівого плеча,підборіддям дістаємо почергово правого,лівого плеча |
1 р |
1 р |
1 р |
Стежимо за поставою |
1,3-піднімання плечей догори; 2,4—опускаємо донизу |
6 р |
6 р |
6 р |
Стежимо за поставою |
В.п.-руки в «замок» до грудей 1,3- відводимо руки вперед; 2,4- в.п.
|
6 р |
6 р |
4 р |
Стежимо за поставою |
В. п.- руки в «замок» до грудей 1-відводимо руки праворуч; 2,4-в.п. 3-ліворуч |
6 р |
6 р |
4 р |
Прямі руки |
В. п. – руки в «замок» до грудей 1,3 - відведення прямих рук догори-назад; 2,4 – в.п. |
6 р
|
6 р
|
4 р
|
Звернути увагу на прогинання тулуба назад |
В. п-руки в сторони 1-4 –кругові оберти руками вперед; 5-8- назад |
4 р |
4 р |
4 р |
Амплітуда рухів |
В. п. –права рука догори 1,2- відводимо руки назад; 3,4- міняємо положення рук |
4 р.
|
4 р.
|
4 р.
|
Амплітуда рухів |
В. п.- руки до плечей 1,3-піднімаємо лікті догори; 2,4- донизу |
4р. |
4 р. |
4 р. |
Тулуб тримаємо прямо |
В. п.- руки до плечей Поперемінно піднімаємо лікті догори |
4р
|
4 р
|
4 р
|
Тулуб тримаємо прямо |
В. п.- руки на пояс Стрибки на двох з просуванням вперед |
10м |
10м |
_ |
Стежити за роботою ступні та положенням тулуба |
В. п. – руки на пояс,стрибки поперемінно з ноги на ногу. |
10м. |
10м |
_ |
|
|
|
|
|
|
Спеціальні бігові вправи: |
3 хв. |
3 хв. |
2 хв. |
|
Біг з високим підніманням стегна |
2х10м |
2х10м |
10м |
Техніка виконання |
Біг з закиданням гомілки назад |
2х10м |
2х10м |
10м |
Техніка виконання |
Біг стрибками |
2х10м |
2х10м |
10м |
Техніка виконання |
Біг з прискоренням |
2х10м |
2х10м |
10м |
Техніка виконання |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
більше 35 |
||
II. Основна частина: |
21хв. |
|
||
Рухлива гра: «Виклик номерів» - старти з різних в.п. |
4х30м
|
4х20м |
2х10м
|
Дотримуватись правил гри СМГ після гри виконує дихальні вправи |
Біг 30 м: старт та стартовий розбіг |
4х10м |
4х10м |
____ |
П.Т.Б Стежити за технікою виконання; СМГ виконує дихальні вправи |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
|
|
більше 40 |
Стрибки в довжину з місця поштовхом двох ніг |
6р. |
4р. |
----- |
П.Т.Б. Звернути увагу на техніку виконання: СМГ виконує дихальні вправи |
III. Заключна частина: |
4 хв. |
|
||
|
2 хв. |
Темп повільний |
||
|
|
Більше 25 |
||
|
1 хв. |
Відзначити успіхи дітей |
||
|
30сек. |
Комплекс ранкової гігієнічної гімнастики |
План-конспект уроку № 2
з легкої атлетики
для учнів 5-х класів
Дата проведення:
Мета уроку: формування ціннісного ставлення до власного здоров*я,та поняття про необхідність розвитку фізичних якостей та рухових здібностей(вмінь,підвищення рівня фізичної підготовленості учнів.
Завдання уроку:
Тип уроку: навчальний
Метод проведення: індивідуальний, груповий, поточний, фронтальний,метод змагання
Місце проведення: спортивний майданчик, волейбольний майданчик.
Інвентар : волейбольні м*ячі.
Час проведення: 45 хв.
Хід уроку
Зміст уроку |
Дозування |
Організаційно – методичні вказівки |
||
ОМГ |
ПМГ |
СМГ |
||
I. Підготовча частина: |
15хв. |
|
||
Організаційні вправи:шикування, повідомлення завдань уроку, правил техніки безпеки (ТБ) на уроках легкої атлетики, повідомлення «Фізичний розвиток та фізична підготовка», вимірювання пульсу за 15сек..
|
2 хв. |
Звернути увагу на зовнішній вигляд та самопочуття учнів, чіткість виконання вправ. |
||
Різновиди ходьби: на носках,п*ятках,зовнішня,внутрішня сторона ступні,з високим підніманням стегна. |
15м |
15м |
15м |
Звернути увагу на поставу під час виконання вправ |
Рівномірний біг |
1 хв. |
1хв. |
30 с |
Стежити за диханням, роботою рук,постановкою ступні. СМГ виконує біг з чергуванням ходьбою |
Відновлювальні вправи:ходьба руки догори-вдих,нахил вперед,руки донизу-видих |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Відновлення дихання |
Перешикування з колони по 1 в колону по 4-дробленням ЗРВ на місці |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
|
В. п. - основна стійка, руки на пояс, вправи головою:нахили вперед, назад, ліворуч, праворуч,підборіддям дістаємо праве (ліве) плече, напівколом до правого(лівого) плеча. |
3 р |
3 р |
3 р |
Стежимо за положенням тулуба |
В. п. - основна стійка: 1,3-піднімання плечей догори; 2,4—опускаємо донизу
|
3 р |
3 р |
3 р |
Стежимо за амплітудою рухів |
В. п.-руки в «замок» до грудей 1,3- відводимо руки вперед; 2,4- в.п.
|
6 р |
6 р |
4 р |
Тулуб в вертикальному положені |
В. п.- ноги нарізно, права рука догори 1-2- два відведення прямих рук назад 3-4- зміна положення рук |
6 р |
6 р |
4 р |
Стежимо за роботою рук |
В. п.- руки в «замок» до грудей 1-відводимо руки праворуч; 2,4-в.п. 3-ліворуч |
4 р |
4 р |
4 р |
Стежимо за амплітудою рухів |
В. п. - ноги нарізно, руки до плечей. 1-4-кругові оберти руками вперед (назад) |
3 р
|
3 р
|
3 р
|
Стежимо за амплітудою рухів |
В. п.- ноги нарізно, руки в замок за голову: 1-2- повороти тулуба ліворуч 3-4- праворуч |
4р |
4 р |
4 р |
Стежимо за амплітудою рухів |
В. п.- ноги нарізно, руки на пояс: 1 – 2- нахилу тулуба праворуч 3 - 4- ліворуч
|
4р
|
4 р
|
4 р
|
Стежимо за амплітудою рухів |
В. п.- широка стійка ноги нарізно 1-2- нахилу тулуба вперед руки вперед 3-4- теж вниз |
4 р |
4 р |
3 р |
Під час нахилу вперед руками торкатися майданчика, ноги в колінах не згинати |
В. п. - ноги нарізно, руки на пояс: 1- нахил тулуба до лівої ноги 2 - нахил тулуба уперед,руками діставати майданчик 3 - нахил тулуба до правої ноги 4 – в.п. |
4 р. |
4 р. |
3 р. |
Під час нахилу вперед руками торкатися майданчика, ноги в колінах не згинати |
В. п.- випад лівою ногою вперед 1-8- пружинячі рухи ногами 1-8- те ж зі зміною положення ніг |
2 р |
2 р |
1 р |
Тулуб тримати в вертикальному положені |
В. п.- випад праворуч, рук вперед в замок долонями назовні 1,3 – переносимо вагу тіла на ліву ногу 2,4 – в.п. |
8 р |
8 р |
4 р |
Тулуб тримати в вертикальному положені |
В. п.- о.с., руки на пояс: 1- 4 – сртибки на двох з просуванням вперед 5 - 8 – назад 9 – 12 – праворуч навколо себе 13 – 16 – ліворуч навколо себе
|
2 р |
2 р
|
1 р
|
Стежити за чітким виконанням вправи |
Відновлювальні вправи |
6 р
|
6 р
|
6р |
|
Спеціальні вправи: |
|
|
|
|
біг з високим підніманням стегна |
2х15м |
2х15м |
10м |
Стежити за технікою виконання |
біг з закиданням гомілки назад |
2х15м |
2х15м |
10м |
Стежити за технікою виконання |
біг стрибками |
2х15м |
2х15м |
10м |
Стежити за технікою виконання |
біг з прискоренням |
2х15м |
2х15м |
10м |
Стежити за технікою виконання |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
більше 35 |
||
II. Основна частина: |
25 хв. |
|
||
Біг 30 м: старт, стартовий розбіг,біг по дистанції,фінішування. Повторний біг |
3х30м
4х10м
|
3х30м
4х10м
|
--- |
Б.Ж. , техніка виконання СМГ після гри виконує дихальні вправи |
Рухлива гра «Виклик номерів» |
5хв |
5хв |
--- |
Б.Ж., дотримуватись правил гри
СМГ виконує дихальні вправи |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
|
|
Більше 40 |
Стрибки в довжину з місця:
Стрибкова естафета: «Хто далі» |
по 6 спроб 5р. |
по 6 спроб 5р. |
. __ |
Б.Ж,звернути увагу на техніку виконання,на відштовхування та приземлення. СМГ виконує дихальні вправи |
«Малюкбол» |
5 хв. |
5 хв. |
3 хв. |
Правила ТБ під час гри СМГ виконує дихальні вправи |
III. Заключна частина: |
5 хв. |
|
||
|
2 хв. |
Виконувати вправи, коли вчитель промовляє слово «клас» |
||
|
|
Більше 25 |
||
|
1 хв. |
З.в. на самопочуття учнів,відзначити роботу учнів на уроці |
||
|
1 хв. |
Виконувати спеціальні бігові вправи |
||
|
|
|
План-конспект уроку № 3
з легкої атлетики
для учнів 5-х класів
Дата проведення:
Мета уроку: поліпшення загальної та спеціальної фізичної підготовки,виховувати правильне розуміння здорового способу життя та важливість фізичних вправ в розвитку дитини, сприяти розвитку рухових якостей, вдосконалення техніки виконання л/а вправ, виховувати морально- вольові і психологічні якості учнів,
Завдання уроку: продовжувати вчити елементам техніки виконання л/а вправ, закріпити отримані навички й уміння з техніки виконання л/а вправ.
Тип уроку: навчальний
Метод проведення: індивідуальний, груповий, поточний, фронтальний
Місце проведення: спортивний майданчик
Час проведення: 45 хв.
Обладнання i інвентар: секундомір, малі м’ ячі, горизонтальна ціль,волейбольні м’ячі,кубіки.
Хід уроку
Зміст уроку |
Дозування |
Організаційно – методичні вказівки |
||
ОМГ |
ПМГ |
СМГ |
||
I. Підготовча частина: |
15 хв. |
|
||
Організаційні вправи:шикування, повідомлення завдань уроку, правил техніки безпеки (ТБ) на уроках легкої атлетики, повідомлення «Здоровий спосіб життя» вимірювання пульсу за 15сек.,
|
2хв.
|
Звернути увагу на зовнішній вигляд та самопочуття учнів, чіткість виконання вправ. |
||
Різновиди ходьби: на носках,п*ятках,зовнішня,внутрішня сторона ступні,з високим підніманням стегна.
|
по 15м |
Звернути увагу на поставу під час виконання вправ |
||
ЗРВ в русі: 1. 1,3- поворот головою праворуч 2,4 – ліворуч 2. 1,3 – нахил головою вперед 2,4 – назад 3. в.п. – руки до плечей 1,3 – руки догори 2,4 – в.п. 4. в.п.- руки до плечей 1,3 – руки в сторони 2,4 – в. п. 5. в.п. – руки до плечей 1,3 – піднімання ліктів догори 2,4 – донизу 6. в.п. – руки до плечей, поперемінно піднімати лікті догори 7. – в.п. - о.с. 1-8 – кругові оберти плечима,вперед (назад) 8. 1,3 – нахил тулуба до ноги,що попереду 2,4 – в.п. 9. - ходьба випадами 10 – стрибки на правій(лівій), на двох, поперемінно з правої на ліву з просуванням вперед.
|
4р.
4р.
4р.
4р.
4р.
20р.
3р
4р. 6р
по 10м |
4р.
4р.
4р.
4р.
4р.
20р.
3р.
4р. 6р.
по 10м |
4р.
4р.
4р.
4р.
4р.
20р.
3р.
--- ---
--- |
Стежити за поставоо
Стежити за поставою,та амплітудою рухів головою Випрямляти руки
Звернути увагу на амплітуду рухів руками
Звернути увагу на амплітуду рухів руками Звернути увагу на амплітуду рухів руками
Не згинати ноги в колінах Тулуб тримати вертикально
Звернути увагу на висоту вистрибування |
Спеціальні бігові вправи: |
|
|
|
|
біг з високим підніманням стегна |
15м |
15м |
10м |
З.в. на піднімання стегна,та положення тулуба |
біг з закиданням гомілки назад |
15м |
15м |
10м |
З.в. на частоту виконання |
біг стрибками |
15м |
15м |
10м |
З.в. на довжину кроку |
біг з прискоренням |
15м |
15м |
10м |
З.в. на техніку виконання бігу |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
Більше 35 |
||
II. Основна частина: |
26 хв. |
|
||
«Човниковий» біг 4×9 м |
4 р |
4р |
____
|
Звертати увагу на техніку виконання СМГ виконує дихальні вправи |
Повторний біг: біг 60 м: старт та стартовий розбіг
|
3х30м 2р |
3х30м 2р |
2х20 ____ |
Б.Ж; З.в на техніку виконання; СМГ виконує дихальні вправи |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
|
|
більше 40 |
Спеціальні вправи для метань |
2 хв. |
2 хв. |
1 хв. |
Безпека життєдіяльності; З.в. на техніку виконання; |
Метання м’ яча в горизонтальну ціль |
6спроб |
6спроб |
6спроб |
Безпека життєдіяльності; З.в. на техніку виконання;
|
«Малюкбол» |
5 хв. |
5 хв. |
3 хв. |
Правила безпеки під час гри
|
III. Заключна частина: |
4 хв. |
|
||
|
1,5 хв. |
|
||
|
|
Більше 25 |
||
|
1 хв. |
З.в. на самопочуття учнів, відзначити роботу на уроці учнями |
||
|
30сек. |
Виконувати спеціальні вправи для метань |
План-конспект уроку № 4
з легкої атлетики
для учнів 5-х класів
Дата проведення:
Мета уроку: Сприяти отриманню основ знань про фізичну культуру, поліпшення загальної та спеціальної фізичної підготовки,виховувати правильне розуміння здорового способу життя та важливість фізичних вправ для розвитку дитини, виховання моральних, вольових здібностей.
Завдання уроку: закріпити отримані навички й уміння з техніки виконання л/а вправ, сприяти розвитку рухових якостей
Бесіда: Історія розвитку легкої атлетики
Тип уроку: навчальний
Метод проведення: індивідуальний, груповий, поточний, фронтальний
Місце проведення: спортивний майданчик
Час проведення: 45 хв.
Обладнання i інвентар: секундомір, бігова доріжка, малі м’ ячі, вертикальна та горизонтальна ціль, волейбольні м’ячі
Хід уроку
Зміст уроку |
Дозування |
Організаційно – методичні вказівки |
||
ОМГ |
ПМГ |
СМГ |
||
I. Підготовча частина: |
18 хв. |
|
||
Організаційні вправи:шикування, повідомлення завдань уроку, правил техніки безпеки (ТБ) на уроках легкої атлетики Вимірювання пульсу за 15сек.,
|
1,5 хв. |
Звернути увагу на зовнішній вигляд та самопочуття учнів, чіткість виконання вправ.
|
||
Бесіда: Історія розвитку легкої атлетики
|
|
|
||
Різновиди ходьби,бігу |
1хв. |
1хв |
30 с |
|
Ходьба в повільному темпі,перешиковування в 4 колони |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Відновлення дихання |
ЗРВ на місці |
|
|
|
|
В. п. - руки на пояс |
6 р |
6 р |
4 р |
Тулуб тримати вертикально |
Комплекс вправ: «Поклоніння сонцю» 1 – о.с., руки зігнуті біля грудей,долоні з*єднані пальцями догори 2 – прогнутись,руки догори, долонями вперед 3 – нахил вперед,руками торкнутися майданчик 4 – широкий випад на ліву,руки в упорі 5 – упор лежачи 6 – зігнути руки і дістати майданчик коліньми, грудьми, лобом 7 – випрямити руки, упор лежачи на стегнах, прогнутись 8 – упор лежачи зігнувшись 9 – випад правою, руки в упорі 10 – прогнутись, руки догори 11 – упор присівши 11 – упор в нахилі зігнувшись 12 – руки догори, прогнутись 13 – руки біля грудей, зігнуті в ліктях,долоні разом,догори 14 – о.с руки донизу. |
2 р. |
2 р. |
1 р. |
З.в на дихання,та амплітуду рухів.
Ноги в колінах не згинати
Максимально прогнутись
Не відривати п*ятки Руки прямі
Не згинати ноги в колінах
Звернути увагу на поставу |
1,2,3,4 - о.с. ,руки на пояс,стрибки поперемінно ноги вперед, назад |
6 р |
6 р |
-- |
Звернути увагу на вистрибування |
Спеціальні бігові вправи: |
|
|
|
|
біг з високим підніманням стегна |
15м |
15м |
10м |
Техніка виконання |
біг з закиданням гомілки назад |
15м |
15м |
10м |
Техніка виконання |
біг стрибками |
15м |
15м |
10м |
Техніка виконання |
біг з прискоренням |
15м |
15м |
10м |
Техніка виконання |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
більше 35 |
||
II. Основна частина: |
24 хв. |
|
||
«Човниковий» біг 4×9 м |
3р |
3р |
____
|
Звернути увагу на техніку виконання СМГ виконує дихальні вправи |
Старти з різних в.п. Біг 60 м: старт, стартовий розбіг, фінішування |
5х10м. 2р.
|
5х10 2р |
2х10 ____ |
Б.Ж Техніка виконання; СМГ виконує дихальні вправи |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Більше 40 |
Спеціальнів прави для метань |
2 хв. |
2 хв. |
1 хв. |
Б.Ж. Техніка виконання; |
Метання м’ яча в горизонтальну та вертикальну ціль |
8 хв. |
8 хв. |
6 хв. _____ |
Б.Ж. Техніка виконання; СМГ після вправи виконує дихальні вправи |
«Малюкбол» двома м*ячами |
5 хв. |
5 хв. |
3 хв. |
Правила ТБ СМГ виконує дихальні вправи |
III. Заключна частина: |
3 хв. |
|
||
|
1хв 30сек |
Темп повільний |
||
|
|
Більше 25 |
||
|
30 сек |
Провести оцінення вмінь на уроці |
||
|
30 сек |
Комплекс ЗРВ у русі |
План-конспект уроку № 5
з легкої атлетики
для учнів 5-х класів
Дата проведення:
Мета уроку: формування ціннісного ставлення до власного здоров*я,та поняття про необхідність розвитку фізичних якостей та рухових здібностей(вмінь),зміцнення здоров’я.
Завдання уроку: вдосконалення техніки виконання л/а вправ , розвиток фізичних якостей рухливими іграми
Тип уроку: навчальний
Метод проведення: індивідуальний, груповий, поточний, фронтальний
Місце проведення: спортивний майданчик
Час проведення: 45 хв.
Обладнання i інвентар: секундомір, бігова доріжка, малі та волейбольні м’ ячі.
Хід уроку
Зміст уроку |
Дозування |
Організаційно – методичні вказівки |
||
ОМГ |
ПМГ |
СМГ |
||
I. Підготовча частина: |
15 хв. |
|
||
Організаційні вправи:шикування, перешиковування, повідомлення завдань уроку, правил техніки безпеки (ТБ) на уроках легкої атлетики, повідомлення «Виникнення фізичних вправ» Вимірювання пульсу за 15сек.
|
2 хв. |
Перевірити самопочуття; спортивна форма; зовнішній вигляд; |
||
Різновиди ходьби,бігу |
15м. |
15м |
15м |
|
Рівномірний біг |
1 хв. |
1хв. |
30 с |
Слiдкувати за диханням, темп повiльний, СМГ виконує біг з чергуванням ходьбою |
Повільна ходьба |
1 хв. |
1 хв. |
1 хв. |
Відновлення дихання |
Перешиковування із колони по 1 в колону по 4 |
30сек |
30сек. |
30сек. |
|
ЗРВ на місці (див. 2 урок) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Спеціальні бігові вправи: |
|
|
|
|
біг з високим підніманням стегна |
20м |
20м |
10м |
Техніка виконання |
біг з закиданням гомілки назад |
20м |
20м |
10м |
Техніка виконання |
біг стрибками |
20м |
20м |
10м |
Техніка виконання |
II. Основна частина: |
25 хв. |
|
||
Рухлива гра «Чарівник» |
4 р |
4 р |
1р |
Б.Ж., правила гри; СМГ виконує дихальні вправи |
Спеціальні вправи для метань |
2 хв. |
2 хв. |
1 хв. |
Б.Ж.; Техніка виконання; |
Метання малого м’яча на дальність з місця |
11 хв. |
11 хв. |
3 хв. _____ |
Б.Ж; Техніка виконання; СМГ виконує імітацію |
Рівномірний біг (без урахування часу) |
1000м
|
800 |
600 |
Б.Ж. Техніка виконання; СМГ виконує біг чергуючи з ходьбою |
Вимiрювання пульсу за 15 сек. |
|
|
|
Більше 40 |
Навчальна гра футбол(хл.), «малюкбол» (дів.) |
5 хв. |
5 хв. |
3 хв. |
ТБ під час занять футболом, «малюкболом» СМГ виконує дихальні вправи |
III. Заключна частина: |
5хв. |
|
||
|
2 хв. |
|
||
|
|
Більше 25 |
||
|
1 хв. |
Перевірка самопочуття,провести оцінювання |
||
|
1 хв. |
Комплекс вправ для формування постави |