Урок. Тема: "Мій улюблений шкільний предмет".

Про матеріал
Тема: Мій улюблений шкільний предмет. Мета: - розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, вдосконалювати роботу пам`яті, фонематичний слух, здатність до імітації, мовних спостережень, уяву, мовленнєву реакцію, навички письма, сприяти розвитку самостійного та логічного мислення; - навчальна: організувати закріплення використання лексичних одиниць, захист проектів,тренування питання When is… та монологічне мовлення за зразком; - виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці. - Обладнання: магнітофон, картки.
Перегляд файлу

Клас 3    

Урок №4

Дата:

Тема: Мій улюблений шкільний предмет.

Мета:

  -  розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, вдосконалювати

     роботу пам`яті,   фонематичний слух, здатність до імітації, мовних спостережень,

     уяву, мовленнєву реакцію, навички письма, сприяти розвитку  самостійного та

     логічного мислення;

  - навчальна: організувати закріплення використання лексичних одиниць, захист

     проектів,тренування питання When is… та монологічне мовлення за зразком;

  • виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати любов  до школи, сприяти встановленню контактів з ровесниками, заохочувати прагнення до співпраці.
  • Обладнання: магнітофон, картки.

 

Хід уроку.

 

 1.Організація класу.

  - Привітання.

  - Підготовка до іншомовного мовлення

  - Фонетична зарядка.

 Read after me and remember: (на дошці)

Wh [w]   What, where, when, which, why.

Wr [r]     You are wrong.

Ng [ŋ] Sing a song. Sam is reading.

Kn [n]     This is a big knife. I know.

-Контроль засвоєння: читання слів з карток самостійно та хором за вчителем

Th – the, three, than, think, they, thick

Wr – write, wrong, wrinkle

Ch – child, children, teacher, chair, chance

Sh – she, ship, shirt, shelf, shift

Ng – sing, song, ring, ping-pong

- Мовленнєва зарядка: закріплення днів тижня та місяців

e.g. What day is it today? What season is it now? What are autumn months?

      Do you want to start our lesson?

  2.Основна частина уроку.

-Повідомлення теми та мети уроку:

Dear friends! Do you want to tell Stephen about your favourite lessons. I think it will be interesting to know about it. So, let`s start working!

Today we are going to speak about your favourite lessons.

- Перевірка домашнього завдання: захист учнями своїх проектів “My Timetable”:

Рольова гра The pupils ask their questions, one of you will play the role of a teacher

e.g. When is Maths? – It is on Monday.

- Закріплення шкільних предметів.

Read and guess the subjects, write them. (cards)

  1. At this lesson pupils read texts, learn poems. ________
  2. At this lesson pupils read and write, speak English and sing songs. _________
  3. At this lesson pupils run, jump, play games. _________
  4. At this lesson pupils draw and paint.  ________
  5. At this lesson pupils count and do sums. _________
  6. At this lesson pupils sing songs. _________ 

Фізкультхвилинка

Учні під музику виконують рухи пісні Clap your hands!

 

- Підготовка до монологічного мовлення за зразком

- Бесіда за питаннями вчителя:

Answer the questions.

  1. Do you go to school?
  2. What is your favourite day of the week? Why?
  3. What is your favourite subject?
  4. What do you do during the lesson?
  5. Which lesson don`t you like?

 - Вставити необхідні за змістом слова (парна робота)

Fill in the gaps using the necessary words (cards): Tuesday, Sport, school, English, Art, read, speak English, Maths

 

I go to ________. My favourite day is _________, because we`ve got ________ on this day. ________ is my favourite subject. We _______ and _______. I also like _____ and ________. I don`t like _________.

Монологічне  мовлення 3-4 учнів  за зразком (самооцінка учнів).

 3. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: повторити слова, написати лист про улюблений урок

Підсумки уроку. (згадати, що робили протягом уроку, виставити оцінки)

Tell me, please, what did you learn today? Do you like our lesson?

 

Додаток.

Card 1.

Th – the, three, than, think, they, thick

Wr – write, wrong, wrinkle

Ch – child, children, teacher, chair, chance

Sh – she, ship, shirt, shelf, shift

Ng – sing, song, ring, ping-pong

Card 2.

 Read and guess the subjects, write them.

1. At this lesson pupils read texts, learn poems. ________

2. At this lesson pupils read and write, speak English and sing songs. _________

3. At this lesson pupils run, jump, play games. _________

4. At this lesson pupils draw and paint.  ________

5. At this lesson pupils count and do sums. _________

6. At this lesson pupils sing songs. _________ 

Card 3.

Fill in the gaps using the necessary words (cards): Tuesday, Sport, school, English, Art, read, speak English, Maths

I go to ________. My favourite day is _________, because we`ve got ________ on this day. ________ is my favourite subject. We _______ and _______. I also like _____ and ________. I don`t like _________.

 

docx
Додано
16 жовтня 2022
Переглядів
474
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку