Урок "Тема. "Не хитруй, бо натрапиш на хитрішого. М. Герасименко “Як і домовились “. Будова тексту (зачин,основна частина,кінцівка)."

Про матеріал
Матеріал містить різні форми роботи: на розвиток творчих здібностей, комунікативних навичок, виразного та динамічного читання.
Перегляд файлу

Тема. Не хитруй, бо натрапиш на хитрішого. М. Герасименко “Як і домовились “.  Будова    тексту (зачин,основна частина,кінцівка).

 

Мета: закріпити знання учнів про будову тексту; удосконалювати навички виразного та динамічного читання ; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички спілкування у групі, колективі; виховувати вміння ділитися; культуру спілкування у групі, колективі.

 

                                                       Хід уроку:

І. Організаційний момент. Створення позитивного настрою.

- Давайте розпочнемо урок з позитивного настрою.

У нас немає «Ти»,

у нас немає «Я».

Ми єдиний клас,

Ми одна сім’я.

  • Хто готовий працювати? ( діти показують «Лайк», або «Дізлайк».)
  • Вчасно руку підіймати?
  • Вміло в групах працювати?
  • То почнемо,прийшов час.
  • До роботи всі, гаразд!

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1.Склади слова з Лего.

                

                       ма

                      ло

                       ши

                       ра

                       на

                       ко

 

2. Робота в групах

Складання речень за мнемотаблицею ( кожна группа отримує мнемотаблицю, за якою складає речення. Коли группа готова – учні  беруться за руки і піднімають їх. Оратор кожної групи презентує речення ).

 

3. Гра «Актори».( За мнемотаблицею коллективно складаємо речення. За допомогою кубика «Емоцій» визначаємо, з якою інтонацією промовляємо це речення .)

 4. Зв'язок з попереднім уроком.

- З яких частин складається текст? (зачин, основна частина, кінцівка).

- Зараз я опишу одну з цих частин, а ви дасте відповідь, яку сааме, за допомогою цеглинки.

                    Зачин

                   Кінцівка

                   Основна частина

       

5. Фізкультхвилинка

6. Робота з текстом.

     а) Читання «Дощиком»

     б) Читання «День-ніч»

7. Діяльність «Щоденні 5».

Жеребкуванням визначаємо, яка   группа працює з   якою діяльністю:

     - читання для себе;

     - читання для когось;

     - письмо для себе;

     - робота зі словами;

 

ІІІ. Рефлексія

 ІV.Підсумок  уроку                

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Ткачук Оксана Анатоліївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
16 березня 2020
Переглядів
1072
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку