Опорний навчальний заклад Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Розробка уроку у 1 класі на тему
THE WORLD OF PETS
Підготувала вчитель англійської мови Волкомор Олена Василівна
Тема: THE WORLD OF PETS
Мета: Вміти представити свого улюбленця (назва, колір)
Обладнання: аудіододатки, підручник, робочий зошит, презентація,
матеріали з ютуба: пісні для мовленнєвої розминки та
фізкультхвилинки, тематичні картинки, закладки
Хід уроку
І. Введення в урок
1. Привітання
( Аудіододаток – Пісня “HELLO! HI!”)
S: Hello friends? Nice to see you!
Ps: Hello Smiling Sam, nice to see you, too!
S: Sit down, please and prepare for the lesson!
2. Організаційний момент
Повідомлення теми та мети уроку
S: Today we talk about pets and describe your favourite pet.
3. Уведення в іншомовну атмосферу
Мовленнєва розминка
S: Have you a pet?
Ps: Yes!
S: Let’s start our lesson with a song “I HAVE A PET!”
(Пісня з ютуб “I HAVE A PET”- вкладка)
ІІ. Основна частина уроку
1. Закріплення та вдосконалення ЛО теми уроку (“PETS”)
1) (Презентація PETS)
S: Do you remember the names of the pets?
Ps: Yes!
S: Let’s see!
What is it?
Ps: It’s a _________.
2) ( Папка – SOUNDS OF PETS)
S: Do you remember the sounds of pets?
Ps: Yes!
S: Let’s listen!
What is it?
Ps: It’s a _________
2. Фізкультхвилинка
(Пісня з ютуба “CLAP YOUR HANDS”-вкладка)
3. Закріплення та вдосконалення ЛО теми (COLOURS)
1) (Презентація COLOURS)
S: Do you remember the colours?
Ps: Yes!
S: Let’s see!
(Тематичні картинки – COLOURS)
(Вчитель показує тематичну картку з кольором і ставе запитання)
S: What colour is it?
Ps: It’s __________
(Учень бере магнітик і вішає картку з кольором на дошку)
2) (Презентація PETS)
S: Look at the pets and say the pet’s colour!
What colour is the duck?
Ps: It’s _________
3. Письмо.
(Аудіододаток до робочого зошита впр. 1 ст. 39)
S: Let’s open your Activity Books on page 39 exercise 1
Take your coloured pencils
Listen and colour
(Аудіододаток до підручника UNIT-4 LESSON-3(1))
S: Let’s revise the colours and sing the song about colours!
4. Розвиток навичок говоріння. Представлення творчого завдання учня
1) (Аудіододаток до підручника UNIT-4 LESSON-3(3))
S: Open your books on page 51!
Listen to the information and point
5. Представлення проектів
2) S: Let’s take the picture of your pet and describe it!
----NAME
----COLOUR
(Учні виходять по черзі і представляють свою роботу)
3) (Аудіододаток до підручника UNIT-4 LESSON-4(2))
S: Let’s sing a song about pets
III Заключна частина уроку
Підсумок уроку