Розробка уроку у 1 класі до Нової української школи за підручником
Quick Minds
Тема : Тварини
Мета :
повторити вивчені раніше вирази та слова;
розвивати усне мовлення, артикуляційні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування.
Очікувані результати:
узагальнити навички сприйняття на слух лексики з теми « Знайомство» відповідно до програмних вимог; застосовувати та закріпити вміння учнів рахувати в межах 10; повторення мовного матеріалу ; розпочати вивчення з лексики тварин;
повторення структур представлених у темі « Тварини» відповідно чинної програми 1 класу.
Обладнання :
Підручник , роздатковий матеріал, картки з малюнками, аудіо файл з піснею (QuickMinds).
Хід уроку.
good morning to you,
good morning ,
good morning ,
I’m glad to see you.
I’m glad to see you too.
Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.
Пісня “ Hello” https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Вчитель показує малюнки тваринами, щоб діти вгадали тему уроку. Після цього вчитель коротко повідомляє мету уроку. Та вивчення нових слів з теми «Сім’я»
4.Фонетична зарядка
Скоромовка для закріплення правильної артикуляції звуку[e]:
What a big black cat!
What a cat! What a cat!
5.Вивчення слів з теми .
Слово англійською |
транскрипція |
Переклад |
mother |
[Mʌðər] |
матір |
father |
[Fɑːðər] |
батько |
daughter |
[Dɔːtər] |
дочка |
son |
[Sʌn] |
син |
sister |
[Sɪstər] |
сестра |
brother |
[Brʌðər] |
брат |
grandfather |
[‘grænfɑːðər] |
дід, дідусь |
grandmother |
[‘grænmʌðər] |
бабуся |
aunt |
[Ɑːnt] |
тітка |
uncle |
[‘ʌŋk(ə)l] |
дядько |
Та повторення раніше вивчених слів «Тварини
6. Фізхвилинка.
Hands up, hands down.
Hands on hips, sit down
Hands to the side,
Hands down.
Sit down.( please).
7.Робота з підручником
1.1.Вправа 1 ( сторінка 62)
Послухай, покажи та скажи CD 2 , 40
1.2.Вправа 2 (сторінка 62 ,послухай та заспівай)
2. Послухай та пронумеруй у зошиті
Вправа 1, сторінка 63 CD 42
8. Робота з прописами, вивчення букви “Ll”
9. Етап перевірки розуміння.
Учні показують олівцями на членів родини, яких вивчили на уроці на називають їх.
10. Підсумок уроку.
1. Вчитель повторює фрази та назви тварин і лексику з теми «сім’я» , озвучених на уроці.
Узагальнює тему та виконані на уроці завдання.
2.Учні стають у коло кажуть один одному: ” Goodbye”.
The lesson is over. Send a beautiful smile to each other. Thank you. See you next lesson. Good bye.