Урок у 1-му класі на тему "Кольри та іграшки"

Про матеріал
Розробка уроку міситить діалоги , слова для вивчення та назви кольорів. Для вивчення кольорів я склала казку про осінь а також використала відео про кольори на каналі Ютуб.
Перегляд файлу

Коник Марія Богданівна

вчитель англійської мови

ОЗ “Доброводівська загальноосвітня школа I-III ступенів”

 Збаразької міської ради

 

План-конспект уроку з англійської мови

Клаc 1

Урок 17

Тема : Кольори та іграшки.

Мета : навчальна : повторити й активізувати лексику за темою,

навчання усного продукування,

 тренування  у вживанні лексики та мовних структур у Present

Indefinite Tense.

розвиваюча : розвивати навички аудіювання , діалогічного

мовлення

виховна : виховувати повагу до оточуючих , культуру спілкування

Тип уроку : комбінований

Обладнання : Англійська мова: підручник для 1 кл,

малюнки , іграшки ,ноутбук,  пісня про кольори.

 

Хід уроку

I. Організаційний момент

1. Привітання -Greeting

Діти вітаються з вчителем.

Teacher : Good morning children. How are you ?

Pupils : Good morning teacher. We are fine. Thank you!

2. Повідомлення теми і мети уроку . Aim

T. : Today we’ll speak about colours . We’ll listen stories and play

games.

3. Введення в іншомовну атмосферу. Warm-up

Let’s repeat the numbers!

1,2,3 let me see,

Who likes coffee?

And who likes tea?

4.Пісня - привітання ‘’Good morning ”

Good morning , good morning !

Good morning to you!

Goood morning! Good morning!

I am glad to see you!

How are you ?

I’m fine, thank you!

5. Фонетична зарядка.

Repeat together!

This is my house,

This is the door.

The windows are clean

And so is the floor!

 

II. Основна частина уроку.

1. Learn the colours. Діти ознайомлюються із назвами кольорів.

2. Дивимось відео про кольори та повторюємо. https://www.youtube.com/watch?v=0lkSAM67QKs.

Діти слухають і повторюють за диктором.

3. Послухайте казочку про Осінь.

“Казка про Oсінь.”

Нині осінь нас чарує

Неповторна й чарівна.

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

               Виглядає так казково

               Восени і парк і гай.

               Розмаїттям кольоровим

               Прикрашає осінь край.

Зайчик, ведмедик та лисичка гуляли у лісі, де зустріли красуню-Осінь.

Вона й розповіла їм казочку про кольори. І ми теж послухаємо.

Почала Осінь розповідати про те, що має дуже багато роботи восени.

Потрібно усі дерева, кущі розмалювати, кожен листочок і навіть хмаринки з дощиком у небі.  

--Чи доможете мені малювати і фарби розмішувати ? – запитала красуня.

Зайчик (Rabbit), ведмедик (Bear) та лисичка (Fox) звичайно погодились допомогти.

Почали вони фарби розмішувати (mix ) і подавати ( give) потрібні кольори.

--Знайдіть мені жовтого (  yellow) для берізки та зеленого ( green),

cалатового (light green ), помаранчевого (orange ), ягідного (berry ) для калини.

Коричневого (brown ) для стовбурів дуба, сірого (grey )для хмарин,  синього (blue ) для неба. А ще темносинього (dark blue ), чорного (black ) для птахів,  золотистого (gold ) для сонечка та срібного (silver ) для дощику.

--Дякую вам за допомогу! –подякувала красуня –Осінь.( Thank you!)

-- Погляньте, як красиво навколо у лісі! Який красивий осінній ліс!

Звірятам дуже сподобалось, вони й не помітили, як стали казковими героями.

А тоді Oсінь запитала : --Чи любите ви осінь? (Do you like autumn? )  

--Так! –закричали звірята. ( Yes, I do. )

-- Ви справжні друзі (friend ), без вас я б не справилась.

--До побачення! (Goodbye!)

--До зустрічі! (See you! )

 

4. Робота з малюнками.  Діти працюють у парах.

P.1- What colour is a cat?

 P2- It is red.

P3 -What colour is a bat?

P4- It is black.

P5 -What colour is a car?

P6- It is pink.

P7 -What colour is a train?

P8 -It is green.

P9 -What colour is a ship?

P10- It is brown. 

5. Фізкультпауза PT break. Let’s train together.

Діти виконують зарядку, повторюючи рухи за вчителем.

“1,2,3,4,5… once I caught a fish alive”

1 2 3 4 5 once I caught a fish alive,

6 7 8 9 10 then I let it go again.

Why did you let it go?

Because it bit my finger so.

Which finger did it bite?

The little finger on my right.

6. Гра “ Yes/No ”

Робота з малюнками ( назви іграшок ) . Вчитель демонструє

малюнки і називає іграшки . Якщо вчитель назвав правильно , діти

говорять “Yes”, якщо ні – “No”.

T. : Is this a plane? .

P. : Yes, it is .

T.: Is this a car?

P.: Yes, it is.

T.: Is this a ball?

P.: No , it isn’t. This is a doll.

T.: Is this a ship?

P.: Yes, it is.

 

T. :Is this a black car?

P.: No, it isn’t. It is a red car.

T.: Is this a green plane?

P.: No,it isn’t. It is a blue plane.

8. Colours song. Діти співають пісню про кольори. https://youtu.be/pUPM3DtK9so?t=1

Sing together!

 

9. Let’s draw. Замальовуємо іграшки у зошиті. Діти замальовують іграшки

T.: A blue plane, a grey cat, a red car, a yellow ship.

10. Гра “ Find a toy “.( Знайди іграшку)

T.: Find a white bear. Діти швидко шукають серед іграшок білого ведмедика.

T.: Find a pink rabbit. Діти шукають рожевого зайчика.

T.; Find a brown bear. Діти шукають коричневого ведмедика.

T.: Find a green car. Діти шукають зелену машинку.

 

III. Підведення підсумку уроку.

Що сподобалося на уроці ? Який у вас настрій ?

Good bye children. See you.

doc
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
17 листопада 2021
Переглядів
244
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку