Конспект уроку “WHEN IS YOUR BIRTHDAY?” 3 клас

Про матеріал
Конспект уроку до підручника “Start Up” 3 клас Світлана Губарєва, Оксана Павліченко “WHEN IS YOUR BIRTHDAY?” Unit 4, Lesson 2
Перегляд файлу

Конспект уроку

до підручника “Start Up”

3 клас

Світлана Губарєва,

Оксана Павліченко

“WHEN IS YOUR BIRTHDAY?”

Unit 4, Lesson 2

 

C:\Users\Admin\Pictures\unnamed.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unit 4

Lesson 2. When is your birthday?

 

Коли твій День народження? Розвиток навичок усної взаємодії. Робота в парах.

Мета:

  •                   повторити та закріпити вживання назви місяців англійською мовою в усному мовленні;
  •                   повторити числівники1-20;
  •                   формувати уявлення про мову як засiб спiлкування мiж людьми;
  •                   розвивати навички зорового сприймання, писемного продукуваннята усної взаємодії; вміння сприйняття тексту на слух;
  •                   формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
  • тренувати пам’ять та увагу;
  •                   виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання:

підручник, робочий зошит, аудіододаток, відео додатки, ноутбук, картки для гри

Лексичний матеріал:

Winter, spring, summer, autumn

February, January, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December

Числівники 1-20

Вирази: 

Listen and read.

Listen and match.

Match and say.

Make up questions and answer them. Write them.

Let’s play.

 

Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  • Greeting. / Привітання.

Пісня  Hello 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fN1Cyr0ZK9M

 

-Good morning children?

-How are you?

  •                 A talk about the weather

-What day is it today?

-What season is it now?

-What date is it today?

 - What month is it now?

 

  • 2. Aim. / Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: At this lesson we’ll speak about our favourite holiday, about birthday; you’ll practise in congratulating a person on his/her birthday and learn some new English words. Let’s start our lesson!

 

  • 3. Warming up. / Уведення в іншомовну атмосферу.

 

Rhyme:

 

Spring is green,
Summer is bright,
Autumn is yellow,
Winter is white.

 

  • 4. Phonetics. / Фонетична зарядка.

 

T: But first repeat after me

If you're happy and you know it

Учні повторюють за вчителем слова пісні та рухи.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hwTwt4oIW3U

 

  • 5. Check homework. / Перевірка домашнього завдання

 

ІІ. Основна частина уроку

 

  •              1. PresentingVocabulary. / Подання нового лексичного матеріалу.
  • Бесіда з учнями

T: How many seasons are there in a year? What are they? What season is it now? Do you like winter? What can we do in winter?

What is the weather usually like in winter? Is the weather good or bad? Is it warm or cold? Is it sunny or cloudy?

  • Повторення пісні

https://www.youtube.com/watch?v=Fe9bnYRzFvk

 

  • 2. Game. / Гра «What is missing! »

Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток з дошки.

Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час, як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку. Гра триває.

 

  • 3. Match the part of the month.

 

 

Учитель роздає розрізані частини назв місяців. Завдання учнів - з’єднати їх.

 

                                    DECEM

 BER

                                          JAN

 UARY

                                          FEB

 RUARY

                                       MAR

 CH

                                           AP

 RIL

                                         MA

 Y

                                           JU

   NE

                                          JU

   LY

                                      AUG

   UST

                                     SEPT

   EMBER

                                      OCT

   OBER

                                   NOVE

    MBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Розвиток навичок сприймання на слух.
  • Гра «Brain storming».

T: What holidays can you name?

Учні називають англійською мовою свята, учитель записує їх на дошці. T: What is your favourite holiday? What do you say when someone has a birthday? Учні відповідають.

  • Listen and read. Впр.1 с.58

Look at the picture. Exercise 1, page 58.

Whom can we see? Where are they? What are they doing?

  •                   Let’s listen what are they talking about?

Діти спочатку слухають, потім читають. Вчитель допомагає зрозуміти прочитане.

So, when is Bohdan’s / Svitlana’s/ Vlad’s/ Olenka’s/ Tetiana Ivanivna’s birthday?

  • Гра з м’ячем.

Учні стають у коло. Учитель кидає м’яч одному з них і запитує: «When is your birthday?» або «How old are you?» Учень, який отримав м’яч, відповідає і кидає м’яч іншому учневі, ставлячи одне з цих запитань.

  • Listen and match. Впр.2 с.58

Look at the picture. You can see four months and four children.  What are their names? (Jill, Bill, Rolly, Polly). And now listen and match.

  • When is your birthday, Jill?
  • My birthday is in January.
  • In January… Good. And when is your birthday, Bill?
  • My birthday is in June.
  • When is your birthday, Rolly?
  • My birthday is in October.
  • I see.And when is your birthday, Polly?
  • My birthday is in April.

Діти слухають та вказують на відповідний малюнок. Учитель перевіряє правильність виконання.

 

  • Physical Activity. / Фізкультхвилинка.

https://www.youtube.com/watch?v=h4eueDYPTIg

  •            Match and say. / Розвиток навичок зорового сприймання та усної взаємодії.

Впр.3 с.59

Учні за зразком ставлять запитання, з’єднують та відповідають.

 

  •            Розвиток навичокписемного продукування.

Make up questions and answer them. Write them. Впр.4 с.59

Спочатку усно, а потім письмово діти складають питання. Вчитель контролює правильність виконання.

 

  • Let’s play.‘When is your birthday?’ game.

Впр.5 с.59

 

ІІІ. Заключна частина уроку

 

  • Homework. / Домашнє завдання.

Впр. 6, с. 102 (повторити пісню, усно)

 

  • Summarizing. / Підведення підсумків уроку.

 

Бесіда в режиміTP1→P2→P3.

 

Т: What did you practice to speak about at this lesson?

     What task did you like most?

     When is your birthday?

 

Прощання

Sing a song

https://www.youtube.com/watch?v=gVIFEVLzP4o

 

 

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Підведення підсумків

Бесіда в режиміTP1→P2→P3.

Т:  What did you practise to speak about at this lesson?

What games did we play?

  1. Прощання

 

 

 

 

EXPRESS TASKS / ДОДАТКОВЫ ЗАВДАННЯ

 

  1. Trace and write.

Months of the Year Worksheets | guruparents

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Unscramble the month of the year.

 

Pin on Printable Worksheets

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
17 листопада 2021
Переглядів
1239
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку