Урок у 10 класі на тему У лікаря

Про матеріал

Конспект уроку для учнів з особливими потребами 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. На тему У лікаря. Тип уроку комбінований. Конспект до підручника Плахотнік

Перегляд файлу

                                     Конспект уроку у 10-A класі

 

  1. Тема уроку: «У лікаря»
  2. Мета уроку:

Практична:

1.Навчити дітей розповідати про візит до лікаря

2.навчити учнів обмінюватись репліками стосовно здоров’я

3.навчити учнів вживати мовні  кліше в мовних ситуаціях

Освітня:

1.вчити учнів осмислювати отриману на уроці інформацію та висловлювати своє ставлення до неї

2.розширити лексичний запас дітей

3. удосконалити навички вживання дієслів у теперішньому часі Indefinite та

Perfect

Розвиваюча:

  1. розвивати діалогічне мовлення
  2. психічні процеси ( мислення, увагу, пам'ять)

Виховна:

  1. виховувати почуття відповідальності до свого здоров’я
  2. виховувати інтерес до вивчення англійської мови
  1. Методичне обладнання уроку:

1. картки зі словоспосполученнями – для розвитку діалогічного мовлення

2. підручник

3. граматична таблиця видо-часових форм  дієслова

4. Схематичний план уроку

1) Початок уроку

3 хв.

2) Фонетична зарядка

5 хв.

3) Тренування вживання видо-часових форм дієслова

8 хв..

4) Навчання вмінню репліціювати на почуте висловлювання, використовуючи кліше

9 хв.

5) Робота з текстом для домашнього читання

12 хв.

6) Подача домашнього завдання

4 хв.

7) Підведення підсумків роботи

3 хв.

 

                                                     5. Хід уроку

 

  1. Початок уроку
  1. Організація класу
  2. Бесіда з черговим
  3. Повідомлення плану уроку

Good morning!

Who is on duty today? Who is absent?

During today’s lesson you’ll revise the topical vocabulary, the usage of verbs in different tense forms and the rules of word-formation. By the end of the lesson you should be able to discuss the text you’ve read at home.

  1. Фонетична зарядка

Мета: удосконалення навичок звуковимови, уведення в іншомовну атмосферу, активізація вивченої лексики в усних мовних висловлюваннях

Лексична гра

Use the words in the box to write as many sentences as possible in 5 minutes. Your sentences must be grammatically correct and they must make sense reflecting your own experience. 

 

Cold

District doctor

To recover

Headache

Treatment

Epidemy

Pain

Injection

Cough

temperature

To prescribe

Medicine for

 

3.  Тренування вживання видочасових форм дієслова

Мета: удосконалити навички вживання дієслів у теперішньому часі Indefinite та

Perfect

Прийом: опора на схеми

  1. установка
  2. пояснення вчителем
  3. контроль розуміння

You still have difficulties with the correct usage of verb tenses. Let’s review and practice Present Perfect and Past Indefinite tenses.

Name the tenses in the following sentences. Then match them with the uses below:

  1. he always has breakfast at the restaurant
  2. I have cut my finger
  3. He has bought the medicine
  4. They took him to the hospital two days ago
  5. His sister has forgotten to gargle her throat
  6. He had a severe cough and had to call a doctor
  7. My mother knows many foreign languages
  8. John plays tennis very well
  9. Two days ago he won the tournament
  10. She has bought a nice pair of shoes
  1. finished actions in the past
  2. activities that happen regularly
  3. past events that have clear results in the present
  4. activities that happened in the past but it doesn’t matter when
  5. permanent situations

 

4. Навчання вмінню репліціювати на почуте висловлювання, використовуючи кліше

Мета: навчити учнів вживати мовні  кліше в мовних ситуаціях

  1. Установка
  2. Подача матеріалу

The boy is ill

Висловіть подив

Is he really ill?

Спитайте про джерело інформації

How do you know?

Попросіть пояснення

What do you mean?

Повідомте дещо, що стосується вас за даною темою

I also was ill a month ago and missed classes at school

 

5.Робота з текстом для домашнього читання

Task 4 p.113-114

Мета: перевірити розуміння прочитаного, активізація лексики, повторення правил словотвору, обговорення змісту прочитаного

  1. установка
  2. перевірка розуміння прочитаного

 

 

  1. активізація лексики

 

    4) повторення правил словотвору

What is the story about?

Where did the action take place?

Who are the main characters of the story?

Whom do you sympathize?

Find the sentences in the text with the words given below, translate them

Write the words formed with suffixes or prefixes and make at least one more new word with each base word using either a suffix or a prefix.

 

 

  1. Подача домашнього завдання
  1. установка
  2. запис в щоденники
  3. виконання взірця

Write down your hometask

p.87 Ex.8

  1. Підведення підсумків
  1. підведення підсумків
  2. оцінка активності кожного учня
  3. виставлення оцінок в щоденник

What activity did you like best?

What especially difficult for you?

 

doc
Додано
30 листопада 2018
Переглядів
549
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку