Урок у 3 класі з англійської мови "Was,were"

Про матеріал
Конспект уроку у 3 класі за підручником Карпюк О. "Де ти був учора?Дієслова was, were".Англомовні друзі прислали завдання,які треба виконати на уроці(у великому конверті).
Перегляд файлу

Пацюкевич Т.Ф.

Урок у 3 класі за підручником Карпюк О.

Тема.  «Де ти був учора?».Дієслово to be в минулому часі.

Мета:

  • навчальна: презентувати новий лексико-граматичний матеріал за темою «Day by day», запитувати про події в минулому часі та відповідати на запитання, виражати своє ставлення до когось / чогось, удосконалювати компетенції читання, говоріння, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчають; повторити вивчений матеріал;
  • розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпра­цювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в ін­шомовному спілкуванні, учити працювати в парі;
  • виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати добро­зичливу атмосферу в класі, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному циві­лізованому світі.

Обладнання: ноутбук, мультимедійна дошка, картки із завданнями , таблиця «The verb to be».

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1.Привітання

- Hello children. Nice to meet you.How are you?

2.Повідомлення теми та мети

-Today we’ll have an unusual lesson. We have got many letters from our pen-friends from England. Тhey want us to do different tasks and to know that we can speak, read and write English well.(у великому конверті листи із завданнями)(додаток )

We’ll recall our words, improve the verbs was and were, learn the word yesterday and simple have fun.

-So, lets start!

3.Уведення в іншомовну атмосферу

   Фонетична розминка

1)Bill from London:      Say the poems “Every week” and “Apples”

2)Kate from Cambridge:     Improve sounds      ng-       th-    ph- 

                                                Match the words

(діти записують слова під відповідними звуками на дошці)

Mother, they, sing, long, phone, dolphin

 

ІІ. Основна частина уроку

1.Повторення лексичного та граматичного матеріалу

1)Sam from Liverpool:    Recall articles a,an (мультимедыйний диск 3 клас «English with Smily»)

                                            Recall words

Hotel, weekend, mountains

2)Ann from Manchester:   Listen to the song and Repeat Was,Were

                                                                (запис пісні “I was,You were…”)(Youtube)

                                              Divide into groups

                      WAS                                                    WERE

                          I                                                            You

                          He                                                         We

                        She                                                          They

                           It

(слова приклеюють до кошика з відповідним was чи were)

2.Вивчення нового матеріалу

1)Tom from Oxford:          Learn the  words yesterday, last week and answer the   questions

 

 

а)записати у словник

б)прочитати вправу 1,с.90

в)дати відповіді на запитання ( картки в парах)(додаток1)

2)John from Brighton:     Read the text and answer the questions in groups

а)Вправа 2,с.90 прочитати

б)переробити текст ,використовуючи слова was,were

в)в групах розподілити питання вправи 3,с.91 за відповідями Yes,it was. No,he was not.(у хмаринки поставити № речення додаток 2 )

 

ІІІ.Заключна частина уроку

1)The Queen Elithabeth:        -Tell me, please

A) Was the lesson interesting?

B)Were you active?

C) Were the tasks done?

 

2) The teacher:  Your marks are ….

                             Home task

 

№1

Дай відповідь Yes, I was .               No, I wasn’t.

 

in the mountains  

 

 

 

at home

 

yesterday ?

Were you

 

last week ?

 

in London

 

 

 

at school

 

 

 

№25. Yes, it was.              

 

 

 

No, he wasn’t.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://image-se.ru/images/992731_kartinki-devushek-v-londone.jpg

 

 

Jessy from London

 

 

 

-Say the poem!

 

http://www.mukachevo.net/Content/img/news/31/p_31842_1_slidertop2.jpg

Bill from Cambridge:

 

 

-Improve the sounds    

 ng-    th-    ph-.

 

-Match the words.

http://www.myliverpool.ru/_nw/157/73417094.jpg

Sam from Liverpool

 

 

 

Recall the articles a, an

and  the

words.

 

https://prv3.lori-images.net/devochka-podrostok-na-voleibolnoi-ploschadke-s-druzyami-0007635475-preview.jpg

Ann from Manchester

 

 

Listen to the song and repeat Was,Were ,                                                                                              divide them into groups.

 

https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=59f37d4d2eb3320b3b43e70c2d46484d-l&n=13

Tom from Oxford         

 

Learn the  words yesterday, last week and answer the   questions.

http://st03.kakprosto.ru/images/article/2012/5/2/1_52551b48eb88a52551b48eb8c9.jpg

John from Brighton

 

 Read the text and match the questions and answers

( in groups).

 

http://tvk6.ru/upload/iblock/1ee/1ee67cee67a211cfd9ff32e37e90e11c.jpg

The Queen Elizabeth

-Tell me, please,

 

 

Was the lesson interesting?

Were you active?

 Were the tasks done?

mother they sing long phone dolphinphoto

brothersong

 

 

 

docx
Додано
3 квітня 2019
Переглядів
5318
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку