Тема: Щоденна робота та улюблені заняття.
Теперішній неозначений та тривалий
часи.
Цілі уроку:
практична: активізувати в мовленні лексику по даній
темі, тренувати діалогічне та монологічне
мовлення на базі засвоєних граматичних
структур ( Present Continuous and Present
Indefinite), покращувати навички
сприйняття на слух тексту;
розвивальна:розвивати навички аудіювання ;
розвивати мислення, пам”ять, мовну
здогадку учнів;
освітня: виховувати любов до англійської мови,
створення атмосфери допомоги,
вміння спілкуватись один з одним.
Обладнання: підручник “Click on-1” (Virginia Evans),
малюнки для повторення лексичного
матеріалу, підстановча таблиця,
магнітофон, касета, опорні картки з
лексикою, картки для контролю лек-
сики, картки для діалогічного мовлення.
Хід уроку.
T: Good morning, everybody! I am very glad to see you!
P-s: (Вітаються пісенькою):
I can say hello,
Hello , little English girls
Hello, little English boys
I can say hello.
I can read and write
Read and write the ABC
Count the numbers 123
I can read and write.
2.Розминка.
T: How are you?
P: I am fine, thank you.
I am OK.
I am not bad.
I am so-so.
3.Усне мовлення.
Робота в режимі T-CL.
T: What day is it today?
What”s your favourite day?
What”s your favourite month? Why?
What”s your favourite season? Why?
What’s the weather today?
Пісня про пори року.
ІІ.Основна частина уроку.
1.Фонетична розминка .
Читання у формі гри.
2.Оголошення теми уроку.
Усне мовлення по темі:
-Do you like to go to school?
-What’s your favourite subject?
-What’s your favourite profession?
-What’s your favourite sport?
-Do you like to go shopping ?
-Where can we buy flowers ?
toys ?
books ?
medicine ?
newspapers ?
meat and chicken ?
apples and pears ?
shoes ?
3.Робота з лексичним матеріалом.
Діти діляться на 2 групи.
З слів складають словосполучення .(matching)
4.Діалогічне та монологічне мовлення на основі
опрацьованого лексичного матеріалу з використанням теперішнього неозначеного часу.
5.Повторення теперішнього тривалого часу.
Діалогічне мовлення з викристанням опорних карток з лексичним матеріалом.
6.Контроль лексичного матеріалу.
7.Аудіювання тексту.
8.Письмова робота.
9.Аудіювання тексту.
Діалогічне мовлення.
10.Побудова речень в тривалому часі.
Гра.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.Підведення підсумків.
Оцінювання.
2.Пояснення д.з.
Відкрийте дужки і поставте відкрийте дужки і пос-
дієслова в теперішньому тавте дієслова в
тривалому часі. теперішньому тривалому
часі
1.І (read) now. 1.I ( read) now.
2.She (go) to school now. 2.She (go) to school now.
3.He (speak) English. 3.He (speak) English.
4.They (run) at the moment. 4.They (run) at the moment
5.Betty (pick) flowers now. 5.Betty (pick) flowers now.
6.Lucy (play) with a dog 6.Lucy (play) with a dog
at the moment. at the moment.
7.Steve (ride) a horse now. 7.Steve (ride) a horse now.
8.Rick (plant) vegetables 8.Rick (plant) vegetables
at the moment. at the moment.
9.I (sit) now. 9. I (sit) now.
10.We (work) now. 10.We (work) now.