Урок 52 Клас 1 Дата_______________
ТЕМА: Улюблена їжа.
МЕТА: ознайомити учнів з ЛО з теми «Food»;навчати учнів розпізнавати і називати їжу, активізувати вміння ініціювати усну взаємодію, вживаючи раніше вивчений мовленнєвий матеріал; розвивати навички монологічного мовлення, увагу, уяву, мислення, фонематичний слух, правильну вимову, намалювати улюблену їжу; розвивати вміння працювати в різних режимах навчання, інформаційно-цифрова змістова лінія; виховувати в учнів інтерес до вивчення англійської мови, почуття колективізму, поваги до інших.
ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань.
ОБЛАДНАННЯ: підручник, картки для самостійної роботи,тематичні малюнки, відео.
Хід уроку
ВСТУПНА ЧАСТИНА
1.Привітання. Організація класу.
Stand up!
Red, yellow
Green and blue,
Hello, friends!
How are you?
Ps: Red, yellow
Green and blue
We are fine,
Thank you!
2. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів.
-На цьому уроці ми з вами продовжимо вивчати нову тему «Food». Ми вивчимо з вами назву їжі, пограємо в ігри,виконаєте цікаві вправи.
- А щоб нового ви хотіли сьогодні дізнатись та досягти?
- А для цього нам знадобиться увага, старанність, знання та дружба.
Lets start our lesson!
3.Фонетична зарядка. Уведення в іншомовну атмосферу.
Industrious
See! I learn the ABC!
I shall get "eleven"
I am glad
I'll not be bad!
Діти запитують один одного, а потім вчителя, як справи англійською мовою.
Наприклад:
P1: How are you today, Angelina?
P2: I am happy. How are you today, Artem?...
4.Лексична розминка.
● У селі далеко за горами жила сім’я. Яка складалася із батька, матері та їх сина, маленького хлопчика, на ім’я [wai]. І ось одного дня [wai] вирішив піти у ліс по гриби.
І тільки він зайшов у густий, густий ліс як дерева над ним зашуміли, загули [∫]. Підійшовши до великої галявини хлопчик [wai] побачив оленя, який спокійно скубав зелену травичку, і зачаровано сказав [ ]. Але олень почувши шурхіт швидко утік у ліс. [wai] вже хотів іти далі, коли помітив пеньочок, біля якого ріс великий гриб. Хлопчик підійшов до гриба зірвав його, коли чує [f], [wai] заглянувши за пеньочок побачив їжачка, який також збирав грибочки на зиму, а той у свою чергу сказав [f], згорнувся у клубок і покотився.
Піднявши голову хлопчик помітив руденьку красуню білочку, яка перестрибувала з гілки на гілку на одному із дерев. В цей час із лісу почулося грізне [u] – це ведмідь, злякано сказав хлопчик. [wai] закричав [^] і чимдуж побіг додому. Вдома він помітив, що у нього в кошику лише 1 грибочок. Хлопчик більше ніколи не ходив сам у ліс.
ОСНОВНА ЧАСТИНА
1. Вивчення лексичних одиниць.
1). Робота з підручником с.92-93, с.119
- Погляньте на малюнки, що у вас зображені.
2) Гра «Луна»
-Повторюйте за мною слова.
3) Гра «What is missing?»
-Закрийте свої всі очки, коли я скажу «Close your eyes», а коли скажу «Open your eyes», то ви відкриваєте очки і говорите, що зникло.
4) Робота з відео «Fruit».
2.Фізкультхвилинка
Діти співають і торкаються тих частин свого тіла, які називають.
Head and shoulders,
Knees and toes,
Head and shoulders,
Knees and toes,
Knees and toes,
And eyes and ears
And mouth, and nose.
Head and shoulders,
Knees and toes,
Knees and toes.
Arm and legs
And feet and hands
Feet and hands.
Arms and legs
And feet and hands
Feet and hands.
And eyes and ears
And mouth and nose.
Head and shoulders,
Knees and toes,
Knees and toes.
3. Формування навичок письма. Робота в зошиті
-Попрацюйте в своїх зошитах.
4. Гра «Clap, Clap your hands..»
- Діти, ви повинні плеснути в долоні тоді, коли я називаю їжу, а якщо ні, то підняти руки вгору.
5. Фізкультхвилинка «Go Bananas»
6. Робота на картках.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підсумок уроку.
- Чого ви сьогодні навчилися?
- Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося?
2. Оцінювання учнів.
- Сьогодні ви всі працювали, були активні, але ...
Хочу відмітити роботу таких учнів:.....
3.Закінчення уроку.
-Thank you for the lesson. Goodbye