Математика
4 клас
Тема уроку. Урок-змагання. Повторення вивченого матеріалу з теми
«Множення і ділення багатоцифрових чисел»
Мета уроку. Формувати предметні компетентності: вдосконалювати обчислювальні навички, вміння множити та ділити багатоцифрові числа на однозначне число. Розвивати критичне мислення, пізнавальний інтерес; математичне мовлення, вміння доводити власну думку. Виховувати інтерес до вивчення математики.
Обладнання.
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання і налаштування психоемоційного стану
2. Оголошення теми і мети уроку
3. Визначення очікуваних результатів
4. Об’єднання учнів в дві групи
ІІ. Контроль, корекція та закріплення знань учнів
1. Перевірка домашнього завдання;
2. Усні обчислення. Математичний бліц-турнір
№194, с.39 ( Н. Листопад. Математика. Частина 2. 2021)
ІІІ. Повторення та аналіз основних понять. Узагальнення знань учнів
1. Математична естафета
№ 195
2. Ділення іменованих чисел
1) Конкурс капітанів
№ 196 – усно
2) Розв’язування прикладів. Змагання «Хто швидше»
№ 197
3. Розв’язання задач. Змагання «Квест із бочки»
№ 198, 199
Ф і з к у л ь т х в и л и н к а
Математична руханка
4. Самостійна робота. Змагання «Розв’яжи правильно»
№200
5. Робота в групах
№ 201
6. Геометричний квест
Накреслити прямокутник зі сторонами 1дм та 3см. Знайти периметр і
площу фізури
ІV. Домашнє завдання
№202, 203
V. Підсумок уроку
1. Вправа «Мікрофон»
- Як на вашу думку, чи вдалося нам досягти очікуваних результатів?
- Що вдалося зробити легко?
- Що було для вас важким?
- Що сподобалося на уроці?
2. Підбиття підсумків змагання