Урок містить цікавий та доступний матеріал в ігровій формі.Має багато різноманітних завдань на повторення та вивчення нових лексичних одиниць.Складений відповідно програми.
Тема: Seasons.
Мета: повторити назви тварин; ознайомити учнів з новими ЛО і закріпити їх у вживанні в усному мовленні; повторити раніше вивчені літери; ознайомити учнів з літерою Ww та навчити їх писати; розвивати увагу, пам'ять, техніку читання та навики каліграфічного письма; виховувати любов до природи, естетичні смаки.
Обладнання: малюнки пір року, картки зі словами, картки для роботи в парах, тематичні картки та м’які іграшки тварин, аудіо запис по темі уроку, літери, алфавіт, сигнальні картки.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ.
1. Привітання
-Hello, children!
-Hello, teacher!
- And now smile to each other and say “Good morning”
2. Мовна розминка
-До нас урок завітали звірятка і вони хочуть почути як ви навчилися говорити англійською мовою. (Діти відповідають на питання: What is your name? How old are you? Where are you from? How are you?)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Look at the blackboard. Весна,осінь,зима,літо. Як ми можемо назвати це одним словом? Seasons. Yes. Today the topic of our lesson is “Seasons” Сьогодні на уроці ми вивчимо назви пір року на англійській мові, познайомимось з новою літерою та навчимося її писати.
3. Повторення назв тварин
-Do you like to go to the Zoo? Yes. Але щоб потрапити до нашого уявного зоопарку нам потрібно,що… ? (квитки). Щоб їх отримати необхідно виконати завдання. Зараз пригадаємо тваринок.
1)(показ іграшок) Who is this? This is a … .
2)Game “Who is absent?”
3)Task is find the letter to the picture
(Діти отримують квитки)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Ознайомлення та закріплення нових ЛО.
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Look at the blackboard. Mr Tongue пропонує нам потренувати наші язички. Аutumn (звуки на листочках) [ o – o – o], [t– t– t], winter(звуки на сніжинках) [ s- s –s ], [Ə – Ə – Ə], spring (звуки на квіточках) [ p – p –p ], [f – f –f ], summer (звуки на сонечках) [ Λ –Λ – Λ].
-Який символ зими, весни,літа,осені?
What colour is it?
б) вивчення слів(багаторазове повторення)
- Look at the picture and listen to me.
Winter – [w – w – w] – winter – is winter – This is winter.
Spring - [ ] – spring – is spring –This is spring.
Summer – [ ] – summer – is summer – This is summer.
Autumn – [ o: - o: - o:] – autumn – is autumn – This is autumn.
2.Узагальнення та систематизація нового матеріалу
1.Вивчення вірша
Spring is green
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white
Relaxing
2.Гра “Yes/No”(сигнальні картки)
3.Робота в парах
Put the letters in order(приклеїти на смужку)
4.Робота в робочому зошиті ex.2, p.42
1) You have letters and you must put the letters in order.
Wnietr usemrm irsnpg utamun
Winter summer spring autumn
2) гра «Match and say»
- OK. Children and now match and say what trees must be grow at these houses.
(WB A. Nesvit p.42)
Фізкультхвилинка для очей
3. Ознайомлення з літерою.
а) введення літери
- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[w] - Why do you cry, Willy?
Why do you cry?
Why, Willie, why Willie?
Why, Willie, why?
б) гра “Find the sound [w]”
Window,summer,winter,wolf,rabbit,elephant,wife,woman,book,work,wind,pink,white,red,why, what,autumn,Willy.
в) написання літери в повітрі
г) робота в друкованому зошиті
- Open your copybooks and write down one line of letter Ww.
4. Розвиток навичок читання.
а) робота з алфавітом
- Look at the alphabet and sound the letters.
б) робота з підручником
- And now open your books at page 50 and do the task 5.
- Look and say.
- And now repeat after me. Play in chain.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Tell me please what did you learn at our lesson?
- What words did you remember?
- What tasks did you like most of all?
2. Закінчення уроку.
- Stand up, please.
- Good – bye, children.
- The lesson is over.