Розробка уроку з англійської мови. 5 клас (перший рік навчання). В розробці "В країні англійських слів" наведено матеріали які можна використовувати як тренувальні вправи з граматики, лексики та фонетики.
Мета: розшити загальноосвітні знання учнів,удосконалити
лексичні та граматичні навички, проконтролювати ступінь засвоєння вивчених лексичних одиниць та граматичних структур
розвивати спостережливість та кмітливість,увагу. збагачувати емоційну сферу учнів;
розвивати пізнавальний інтерес, створити в учнів позитивний емоційний настрій,формувати інтерес до вивчення мови.
Хід уроку.
I. Початок уроку.
Greeting.
Good morning children!
Pupils(далі Р.): Good morning! Good morning!
Good morning to you!
Good morning! Good morning!
We are glad to see you!
T: Sit down, please. (Вчитель жестом руки показує учням, що можна сісти.)
How are you?
At this lesson you”ll remember the English words so, open your workbooks and write down date and class work
Сьогодні на уроці ми повторимо Англійські слова з різних тем.
T: your first task
III. Competition for the captains. Match the rhymes:
dog – frog tall – ball
clock – sock cat – fat
box – fox cap – map red – bed
car – star cock – clock
T. Guess the riddles
А тепер, діти, спробуйте відгадати загадки. Хто знає – піднімає руку, не викрикує:
1. I am an animal. I am big and long. I am green. I can swim. (crocodile)
2. I am an animal. I am big and angry. I am orange and black. (tiger)
5. I am an animal. I am big and brown. I like to sleep. (bear)
6. I am an animal. I am green. I can swim. I can jump. (frog)
7. I am an animal. I am grey and very little. (mouse)
8. I am an animal. I am grey and big. (elephant)
9. I live in an ocean. I am little. I can swim. (fish)
T. I call the words, and you clap in the palm of your hand
А тепер пограємо у гру “Їстівне-неїстівне.” Я називаю слова, а ви плескаєте у долоні, коли почуєте назву їстівного.
A pen, a dog, a boy, an apple, a desk, a cat, milk, honey, a ruler, a cake, a monkey,
a pear, a door, a panda, an egg, a leg, an orange, a doll, a ball, jam, a bag.
T. I have got a Magic box. take the task and execute it
Я маю чарівну коробку, візьміть листочки і виконайте завдання. Вам потрібно назвати....
1. Name 5 school subjects.
2. Name 5 vegetables
3. Name 5 fruits
4. Name 5 colors.
5. Name 5 numbers
3.Вчитель називає слово і літери швидко з’єднуються у слово.
Frog, fish, doll, mouse, dog, cat, bear.
Teacher: - Good, I see you know the ABC and now let's play the game "Taking steps" (З кожної команди викликається по одному учаснику, вони стають в одну лінію "Spell the word, please". Якщо учень правильно вимовив слово по буквах, він робить крок вперед. Виграє та команда, представник якої швидше дістався фініша.)
І |
ІІ |
NAME |
FACE |
BIG |
SIX |
NINE |
FIVE |
HAND |
BLACK |
STREET |
TREE |
PEN |
BED |
ROSE |
NOSE |
DOG |
BOX |
BUS |
CUP |
T. Stand up, please
Up, down, up, down
(Піднімаємо та опускаємо руки)
Which is the way to London town?
(Крокуємо на місті)
Where? Where?
(Повороти в сторони.)
Up in the air
(Дивимося вгору.)
Close your eyes
(Закриваємо очі руками.)
(відео про Лондон)
Teacher: Listen and emphasize the word you hear
Послухай і підкресли слово, яке чуєш. (Учні отримують карточки із завданням.)
The dog is big/ small.
His sofa is grey/green.
Teacher: Put the correct forms of the verb Поставте правильні форми дієслова to be (am/is/are)
1. I____a pupil.
2. You____happy.
3. He___my mother.
4. It____ my dog
5. We ____pupils.
Teacher: now remember the colors (згадаємо кольори)
завдання “Веселка”
Знайти та виписати знайомі слова. (завдання в парах)
pencilteacherHelloscoolbagmapHi
Teacher: Listen to the cartoon and voice it
Прослухати мультфільм та озвучити його
(перегляд мультфільму)
Teacher:
Remember the numbers and solve the crossword puzzle
Згадайте числа та Розгадай кросворд
Teacher:
Make sentences in words З поданих слів скласти речення.
Is, name, my, Katia.
Have, I, got, pen, red
(перегляд відео про школи Англії)
Teacher:Thank you for your work. Our bell says that our lesson is over. Good bye, children. your grades (оцінки)