Урок "Вітаємо в Лондоні"

Про матеріал
Розрока уроку має на меті: • Повторення, узагальнення та систематизація навчального матеріалу країнознавчого характеру про Лондон (активізація наявних учнів знань, отриманих на уроках англійської мови). • Стимулювання та мотивація інтересу учнів до вивчення англійської мови та культури Великобританії. • Формування комунікативної компетентності в учнів.
Перегляд файлу

Тема: Лондон

Цілі уроку:

• Повторення, узагальнення та систематизація навчального матеріалу країнознавчого характеру про Лондон (активізація наявних учнів знань, отриманих на уроках англійської мови).

• Стимулювання та мотивація інтересу учнів до вивчення англійської мови та культури Великобританії.

• Формування комунікативної компетентності в учнів.

Завдання уроку:

Практичні

• Розширювати знання учнів про Лондон на основі лексико-граматичного та країнознавчого характеру.

• Вправляти учнів у вмінні ставити запитання та відповідати на них (діалогічне мовлення) у письмовій та усній формі. Вправляти дітей у вмінні побудувати пропозицію (закінчити її).

• Тренувати учнів у застосуванні лексики на тему як монологічної промови.

• Активізувати застосування навчальних умінь та навичок у нестандартних умовах (відеоурок та урок-подорож).

• Вправляти дітей у розумінні носіїв мови, що звучить у відеофільмі.

Розвиваючі

• Встановлювати міжпредметний зв'язок англійської мови, музики та образотворчого мистецтва.

• Розвивати творчу фантазію, пам'ять, уважність, пізнавальний інтерес та ініціативу у здійсненні мовної діяльності.

Виховні

• Виховувати у учнів прагнення вивчення англійської мови.

• Виховувати повагу до культури та традицій інших народів.

Заплановані результати

Міжпредметні

• Комунікативні УУД – слухати та розуміти мову інших; вчитися працювати в парах та групі.

• Пізнавальні УУД – отримувати цікаву інформацію та працювати з довідковою літературою; робити висновки внаслідок спільної роботи класу та вчителя.

Особистісні

• Мотивація та інтерес до вивчення англійської мови; розвиток творчої фантазії

Обладнання: комп'ютер, екран, мультимедійна установка, відеомагнітофон, матеріал для перегляду відеофільму, ілюстрації для роботи в парах, аудіозапис пісні “The wheels on the bus”.

Хід уроку

1. Привітання Оголошення теми уроку.

Вчитель вітає учнів та оголошує тему уроку.

Hello! Today we’ll have an unusual lesson. I want to tell you about my friend. She lives in London. She’s got a very interesting profession. I want you to guess what it is. She meets a lot of people of different nationalities from different countries.

She travels by bus around London every day. She tells people a lot of interesting facts about London. What is her job?

(a guide)

Today you’ll try to be guides and I invite you to London. So, the aim of our lesson is to get as much information about London as possible. Слайд №1Look here.

This is the motto of our lesson. Слайд №2

The more you live,
The more you travel,
The more you travel,
The more you see,
The more you see,
The more you learn.

Today we’ll speak about travelling and about London. But first of all, answer my questions. Why do people travel? “Корзина ідей”. Продовжіть речення: “Мандрувати – це...”

Учні читають підготовлені відповіді питанням, чому люди подорожують. Слайд №3

You are right and now let’s closer to look at London. There are a lot of places of interest in London. What are they? Who wants to tell us about London?

2. Основна частина уроку: "Подорож"

(Діти-екскурсоводи) (Презентація)

Who wants to start?

We are in England. London is the capital of England. The symbol of England is a Rose. London has got a lot of beautiful buildings. Слайд №4

Who can describe this clock tower?

You can see this clock tower. Inside the tower there is a heavy metal bell. Its name is Big Ben. Слайд №5

What do you know about the Tower?

This is The Tower. There are 7 ravens here. If they leave The Tower it is a very bad luck. These men are Beefeaters. They take care of the ravens.

This is the Tower Bridge. Слайды №6,7,8

Can you see this wonderful building? Who tells about it?

And this is Buckingham Palace where the Queen and her family live. If the flag is on the top – the Queen is at home. . Buckingham Palace is like a small town, with a police station, a hospital, a bar, a cinema and a swimming pool. Слайд №9

Who can tell us about The London Eye?

This is The London Eye. River boats go past the London Eye . People ride on this enormous wheel. It is situated on the River Thames. Слайд №10

Who would like to tell about The Monument?

This is The Monument. You can see this tower. It tells people about the Great Fire in 1666. It is 61 metres high. It is 61 metres from the start of the fire. The fire starts in a baker’s shop. Слайд №11

What do you know about parks of London?

Parks of London. Londoners like their parks and proud of them. The parks are full of trees, grass, flowers and water. The largest parks of London are Hyde Park and Regent's Park. There is Green Park and St. James's Park. Слайд №12

Thank you for your reports.

Физхвилинка

Now let’s stop and sing a song “The wheels on the bus”. Слайд №13

3. Просмотр видеофільму Video (This is Britain, Oxford University Press, Coralyn Bradshaw

Now let’s join two children called Emily and Max who go sightseeing in London with their parents. Video (This is Britain, Oxford University Press, Coralyn Bradshaw).

Перед переглядом відео вчитель дає учням завдання.

Вчитель включає відеофільм. Слайд №14 (відеофільм).

Учні розглядають картинки завдання №16, дивляться відеофільм, розставляють в правильному порядку, потім порівнюють зі своїм партнером. Після цього перевіряють разом із учителем. Далі під картинками учні пишуть назви визначних пам'яток Лондона.

Activity Sheet 16.

What can you see in the pictures? Read the words. Watch and number the pictures in the order you see them on the video. Compare your answers with a partner. Let’s check.

(Answers: a Big Ben (6); b Tower Bridge (7); c Buckingham Palace (4); d tube map (8); e sightseeing bus (3); f taxi (2); g London Eye (5); h train station (1). Слайд №15 Учитель дає наступне завдання та ділить групу на пари за допомогою картинок.

Activity Sheet 18

Match two parts of the sentences by drawing a line. Do this in pairs. Let’s check.

(розподілити дітей у пари за допомогою картинок)

Учні читають завдання та з'єднують частини речення. Перша пара, що зробила правильно переможці. Слайд №16

Hamleys is a toy shop.

The Prime Minister and the government work in the Houses of Parliament.

That’s Buckingham Palace. The Queen lives there.

Nelson’s column is a famous monument in Trafalgar Square.

That’s Tower Bridge. It’s next to the Tower of London.

Oxford Street and Piccadilly Circus are very busy.

And that’s Green Park next to the Palace.

(These guides are the winners)

4. Просмотр відеосюжету (The section of the video clip starting from Mum: Emily, do you want to buy the bus tickets? And finishing after Max: Let’s sit upstairs)

Activity Sheet 19

Read the dialogue, read the words under the dialogue. Watch a video and complete it with words in the box. Compare your answers with your partner. (The section of the video clip starting from Mum: Emily, do you want to buy the bus tickets? And finishing after Max: Let’s sit upstairs). Слайд №17.

Діти дивляться епізод, вставляють пропущені слова, перевіряють свої відповіді та розігрують діалоги у групах.

Act out the dialogue in groups. Слайд №18

5. Закінчення уроку. Останній етап.

+ - цікаво

Що вам сподобалося на уроці? (Інформація, форми роботи)

- Що викликало скруту (що було важко?)

Цікаво - що вам ще хотілося б дізнатися? Слайд №19.

What would you like to see in London? Діти обирають картинки з визначними пам'ятками і вигадують пропозиції).

Your homework is Activity Sheet 19

Colour the flags for our country and the UK. Read the questions and answer them drawing a tick or a cross. Write 5 sentences about Moscow. Слайд №20.

Thank you for the lesson, you were good today. All of you will get excellent marks. Good bye.

 

docx
Додано
15 січня 2025
Переглядів
177
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку