Тема. Візуалізація рядів і трендів даних.
Мета:
Навчальна: дізнатися, що таке візуалізація та як зробити її ефективною, які інструменти використовують для візуалізації, визначати помилки візуалізації даних; навчитися будувати лінію тренду на діаграмі;
Розвиваюча: розвивати здатність логічно міркувати, робити евристичні висновки;
Виховна: інформаційної культури, творчого підходу до роботи, бажання експериментувати.
Тип уроку: комбінований.
План уроку:
I. Організаційний момент:
• привітання;
• перевірка присутніх;
• перевірка готовності до заняття.
ІІ. Актуалізація опорних знань
ІІІ. Мотивація (3хв.).
І V. Засвоєння нового матеріалу
• оголошення теми і цілей заняття тема сьогоднішнього уроку;
• пояснення нового матеріалу.
V . Закріплення нового матеріалу
VІ. Актуалізація вивченого матеріалу(тестові завдання)
VIІ. Підсумок уроку.
VIІІ. Домашнє завдання
ІІ. Актуалізація опорних знань
ІІІ. Мотивація
Дізнатися:
ІV. Засвоєння нового матеріалу
Візуальні дані краще сприймаються у дають можливість у зручному вигляді донести до користувача думки та ідеї. Тому на уроці ми повинні навчитися подавати відомості, дані, факти у візуальній формі.
Пояснення навчального матеріалу за підручником «Інформатика 10(11)» Н.В. Морзе, О.В. Барна.
V . Закріплення нового матеріалу
Сторінка підручника 116, працюємо в парах, вправа 1, вправа 3.
Сторінка підручника 117, працюємо самостійно, вправа 6
VІ. Актуалізація вивченого матеріалу(тестові завдання)
б.
в.
г.
д.
VIІ. Підсумок уроку.
Заповніть картку про ваші враження на уроці.
Дайте відповідь на питання |
Так |
Ні |
Не знаю |
Чи зрозуміли ви, як робити макроси? |
|
|
|
Чи потрібно додатково повторювати матеріал? |
|
|
|
Чи зможете ви самостійно створити макроси? |
|
|
|
Чи цікаві були доповіді учнів? |
|
|
|
VIІІ. Домашнє завдання