Урок "Я досліджую світ", 2 клас.(за підручником М. Вашуленко, Г. Ломаковська, Т. Єресько). НУШ Тема: Досліджую навколишній світ

Про матеріал
Розробка уроку з предмету "Я досліджую світ" НУШ. 2 клас. Тема уроку: "Досліджую навколишній світ". Інтегрований урок.
Перегляд файлу

Я досліджую світ

( за підручником М. Вашуленка, Г. Ломаковської, Т. Єресько )

Тема. Досліджую навколишній світ

Мета: розширити знання дітей про навколишній світ; закріпити вміння ділити слова на склади; удосконалювати обчислювальні навички; розвивати мислення, мовлення, увагу; виховувати у дітей моральні якості, бажання допомагати іншим.

Хід уроку

І. Ранкове коло

1. Вітання

- Діти, уявіть, що ми опинилися на планеті, де люди не вміють говорити і нічого не чують. Як би ми з ними привіталися? Давайте спробуємо це зробити. ( Діти вітаються жестами )

  •                 Бесіда

- А чи є на нашій планеті Земля такі люди?

- Чи легко їм сприймати світ, який нас оточує?

- Як ми повинні до них ставитися?

2. Вправа з цеглинками LEGO «Настрій»

- Оберіть цеглинку, яка відповідає вашому настрою. Поясніть свій вибір.

- Обєднайтеся у групи за кольором цеглинок і подумайте, як би ви допомогли людині, яка:

  •                 1 група – погано бачить;
  •                 2 група – погано чує;
  •                 3 група – пересувається на інвалідному візку

ІІ. Актуалізація опорних знань

  •                 Який світ нас оточує?
  •                 Що таке природа?
  •                 Якою буває природа? Наведіть приклади.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу

  1.                    Інтерактивний метод «Мозковий штурм»
  •      Чи існує зв’язок між природою та світом створеним руками людей? Обгрунтуйте свою відповідь.
  1.                    Робота за підручником (с. 36 – 37)
  •                 Гра «Що зайве?»
  •      Розгляньте малюнки на с. 36
  •      У кожному ряду назвіть «зайвий» малюнок. Обгрунтуйте свою відповідь.
  •      Які назви зображених об’єктів не можна поділити на склади? Чому?

Фізкультхвилинка

  •                 Робота в групах

Діти працюють над завданням 3 на с. 37

  •      Обчисліть вирази та розшифруйте назву казки.
  •      Чи можна сказати, що герої цієї казки належать до живої природи? А їхні будинки?
  •                 Робота в парах. Гра «Утворіть слова»

Діти працюють над завданням 4 с. 37

  •      Бігла мишка, залізла в книжку.

Шкоди наробила, склади відкусила.

Поверніть словам склади.

  •      Назвіть слова, що містять два склади.
  •      Назвіть слова, що містять три склади.
  •      Які слова не можна поділити для переносу?
  •      До назв яких тварин подано звукові схеми?

IV. Підсумок уроку

  •                 Робота в групах
  •      На магнітній дошці викладіть ряд об’єктів, що належать: до живої природи; до неживої природи; до світу, створеного руками людей.

(Кожна група представляє свою роботу біля дошки)

  V. Домашнє завдання

      С. 36, завдання 2

docx
Додано
3 листопада 2019
Переглядів
5504
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку