Тема уроку: My food.
Мета уроку:
освітня
розвиваюча
виховна
Обладнання: мультимедійна дошка, ноутбук, малюнки із зображенням тварин, продуктів, розмальовки, картки з буквами, презентація.
ХІД УРОКУ
Ранкова зустріч на тему «Domestic animals»
Пісня «Make a circle».
І. Вітання
Вправа «Hello! I’m a dog»
Мета: створити позитивний емоційний настрій, провести привітання у нетрадиційній формі; згуртувати дітей
Обладнання: картки з тваринами (додаток 1).
Хід проведення
Перед учнями розташовані картки з малюнками тварин. Кожна дитина підходить та вибирає картку та вітається як тварина, що зображена на малюнку:
Hello! I’m a dog! Woof, woof, woof!
Hello dog!
Good morning! I’m a cat! Meow, meow, meow! Etc.
ІІ. Групове заняття
Чи сподобалося вам наше сьогоднішнє привітання? Хто завітав до нас у гості з самого ранку? Так, тварини. Яких тварин ви знаєте? Яка ваша улюблена тваринка? Давайте пригадаємо наш улюблений вірш про маленьке,але хитре мишенятко.
You are the best. Now sit down and we will continue our morning meeting.
III. Обговорення інформації
Мета: визначити рівень знань учнів з теми «День народження»; закріпити мовний та мовленнєвий матеріал.
- Сьогодні особливий день для нашого котика. He has a birthday today. Look at the picture. How old is the cat today? Look and name the objects in the picture.
The girls paint the balloons pink and the boys paint the balloons green.
IV. Щоденні новини
А давайте подумаємо і скажемо ще без чого, або без кого не може бути Happy birthday? Without guests and delicious food. Гості до нас прийшли. Let's say hello.And our lesson will be about food.
V. Організаційний момент
For the lesson we need ……. . In the lesson we think, look, talk , listen ….
VІ. Оголошення теми уроку
1.Словникова робота
Сьогодні ми з вами продовжимо називати деяку їжу англійською мовою. Скажіть, чи снідали ви сьогодні зранку вдома? Хто з вас ходить до шкільної їдальні. А як називається прийом їжі після сніданку, який ви маєте в школі? Це – ланч. Dinner is at three or four o'clock. Тобто, обідом англійці називають прийом їжі між 3 і 4 годиною вечора. Що ми можемо мати на ланч? Давайте заглянемо до моєї сумки та подивимося що саме можна покласти до ланчбоксу, щоб мати певний перекус протягом дня. Вчитель називає продукти англійською мовою, які дістає з ланчбоксу: bread, banana, jam, apple, sandwich, butter, cheese, toast.
VІI. Опрацювання нового матеріалу
1. Введення в іншомовну атмосферу
«What is superfluous?»
На проекторі показати різні картинки (слова, які вже вивчили). Учні по черзі називають, які речі ми не кладемо до ланчбоксу. А потім перевірити та назвати те, що залишилось. Якщо все інше можемо покласти до ланчбоксу, значить завдання виконали правильно. Або виправляємо, називаємо зайве слово.
2. Робота з підручником
Впр. 1-2
- Open the book on page 82. Listen and point.
- I say the number. You speak the word.
Впр. 3-4
-You can see the children. But you don't know their names.
Отож , давайте по черзі назвемо імена дітей : АNN, BOB, DEN, KATE.
Let's try to name the first letters. Яку літеру ми ще можемо впізнати? Що ми знаємо про цю літеру?
3.Робота у зошитах ( Oksana Karpyuk “English with Smiling Sam”)
Впр.1, стор.61
Впр.2, стор.61
VІІІ. Підсумок уроку