Урок з англійської мови 1 клас
Тема: Розваги.
Мета:
Навчальна:
Ввести лексику з теми «День народження», числівники до 20; повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного мовлення.
Розвиваюча:
Розвивати навички аудіювання та спілкування англійською мовою;
розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість.
Виховна:
Виховувати прагнення вивчати англійську мову;
виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;
виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання та навчальні матеріали: підручник «English 1» О.Д.Карп’юк, робочий зошит, дидактичні матеріали до теми, плакати.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T.: Good morning, children! I am glad to see you. Let’s sing the song.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T.: The topic of our lesson is “Happy birthday”. Today we’ll go to the birthday party. We’ll sing the songs, dance, play games, make the birthday cards and have fun.
3. Фонетична розминка.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення лексичного матеріалу введеного на попередніх уроках.
Учні повторюють хором за вчителем слова.
Present, candle, cake, six, seven, birthday, dance, sing, draw.
2. Гра “Guess the words”.
Учні поділяються на дві команди і по черзі називають слова, зображення яких вони бачать на екрані.
3. Практикування в усному мовленні.
T.: Do you like presents? – Yes, I do.
What presents have you got? – I have got…
Pick up, put down, stand up, turn round.
Clap left, clap right, clap up, clap down.
Look left, look right, look up, look down.
Turn round, sit down, touch something … brown!
6. Поздоровлення з днем народження.
Діти розповідають вивчені вірші.
7. Гра “ Match the pair”.
T.: А тепер давайте ми з вами пограємо та перевіримо як ви вивчили алфавіт. Поділимо клас на групи і кожна група виконає завдання.
І група повинна зібрати грибочки для їжачка.
ІІ група повинна нагодувати ведмедика медом.
III група повинна зібрати горішки для білочки.
Діти підбирають пари великих і малих букв алфавіту.
8. Повторення букв та звуків.
Учні називають букви та звуки і читають на дошці привітання “Happy birthday to you.”
Діти співають пісню “Happy birthday to you.”
III. Заключна частина уроку.
Підсумок уроку. Рефлексія.
T.: Children, thank you very much for the lesson. Good bye! See you!
1