Урок з англійської мови у 3 класі на тему "What did you do yesterday?"

Про матеріал

Конспект уроку з англійської мови у 3 класі на тему "What did you do yesterday?" (за підр. А. Несвіт). Конспект складено відповідно до методичних вимог з урахуванням розумових та вікових особливостей учнів.

Перегляд файлу

Урок № 46

Клас: 3 - А

Дата: 22.03.2018

Вчитель: Варченко Тетяна Павлівна

      

 Підтема уроку: Чим ти займався вчора?

 Мета:

 навчальна – закріпити граматичний матеріал за темою "Людина",

                                  практикувати мовні засоби, вчити описувати події в

                                  минулому часі, удосконалювати компетенції читання,

                                  аудіювання і усного мовлення, тренувати навички

                                  вживання правильних і неправильних дієслів англійської

                                  мови у минулому часі;

 розвиваюча – розвивати вміння уважно стежити за презентованою

                                    інформацією, ефективно співпрацювати під час роботи

                                    протягом уроку, мотивувати готовність брати участь в

                                    іншомовному спілкуванні, розвивати вміння логічно

                                    висловлювати свою думку;

 виховна – виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших,

                              формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу

                             до співрозмовника в процесі спілкування, виховувати

                             культуру спілкування, виховувати розуміння важливості

                             опанування іноземної мови і потреби користуватися нею як

                             засобом спілкування, вчити чітко виконувати інструкції

                             вчителя.

Тип уроку: комбінований

 Обладнання: підручник, робочий зошит, граматична схема "The Past Simple

                                   Tense", ММ-проектор, аудіозапис для аудіювання, презентація

                                   за темою уроку, відеозаписи для привітання та проведення

                                   фізкультхвилинки.

 

ХІД УРОКУ

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

1. Привітання та організаційний момент (2 хв.) - слайд № 1

 Відеозапис для привітання (40 сек.)

 Good morning, boys and girls! I am very glad to see you! Sit down.

 How are you today?

 What is the weather like today?

 Who is on duty today?

 What date is it today?

 Who is absent today?

 Ok, thank you! Let's begin our lesson.

 

2. Повідомлення теми та мети уроку - слайд № 2

 Today you will tell us about your activities in the past.

 

3. Уведення в іншомовну атмосферу (2 хв.) - слайд № 3

 Before we start working let’s have a drill. Please, look at the screen, there is a funny poem, now listen to me please, then we will translate and discuss it.

 

I knew one boy.
His name was Roy.
He bought a dog
And named it Sock.
The dog grew big,
Could eat a pig.

 Did you notice anything while reading? (червоним кольором виділені дієслова  в Past Simple) Today we will continue to speak about Past Simple.

 

ІІ. Основна частина уроку

 

1. Перевірка домашнього завдання (4 хв.)

 Впр. 4, стор. 100

 Учні читають і перекладають вірш.

 

2. Повторення граматичного матеріалу (4 хв.) - слайд № 4

 Граматична схема The Past Simple Tense.

 Учні складають речення, використовуючи вивчену лексику та спираючись на граматичну схему.

 

3. Фізкультхвилинка (2 хв.) - слайд № 5

 Відеозапис "Head, shoulders, knees and toes"

 

4. Вдосконалення навичок вживання неправильних дієслів у Past Simple (8 хв.) - слайд № 6

 

write - wrote

Yesterday my friend wrote a letter to me.

 

blow - blew

We blew a lot of balloons for our party.

 

bring - brought

I brought new books from our school library.

 

buy - bought

Two days ago my mother bought me a new doll.

 

take - took

I took my favourite book with me to read.

 

make - made

Yesterday we made a paper doll's house.

 

5. Вдосконалення навичок аудіювання (5 хв.)

 Аудіозапис "Nick's birthday"

 1) Етап підготовки до аудіювання. Введення нової лексики - слайд № 7

 

invite [ ɪnˈvaɪt ] запрошувати

butter [ ˈbʌtə ] вершкове масло
flour [ ˈflauə ] борошно

 

 2) Етап аудіювання - слайд № 8

 3) Етап розуміння прослуханого тексту

 Say what sentences are true and what sentences are false - слайд № 9

  • Nick invited us to come at four o'clock to his birthday party. ( - )
  • Bill bought some butter, some chocolate and eggs at the shop. ( + )
  • Vicky brought some jam. ( + )
  • Children brought some flour. ( - )

6. Вдосконалення навичок письма (6 хв.)

 Впр. 4, стор. 103

 Учні складають речення у минулому часі і записують їх у зошит. Біля дошки працюють по черзі.

 

7. Вдосконалення навичок говоріння (4 хв.) - слайд № 10, 11, 12

 Учні описують малюнки.

 Tell what did Vicky do yesterday.

 

ІІІ. Заключна частина уроку

 

1. Домашнє завдання (1 хв.) - слайд № 13

 Write a short story. Tell what did you do yesterday.

 

2. Підведення підсумків уроку (5 хв.) - слайд № 14

 Let's have a crossword puzzle!

 

b

 

r

 

b

l

e

w

 

o

 

 

r

u

 

b

o

u

g

h

t

 

t

 

h

 

o

m

a

d

e

t

o

k

 

 Учням пропонується вписати у відповідні клітинки ІІ форму від поданих неправильних дієслів.

 1. bring - brought

 2. blow - blew

 3. write - wrote

 4. buy - bought

 5. take - took

 6. make - made

 

 So, our lesson is over. All of you were great! - слайд № 15

 

3. Коментування оцінок (2 хв.) - слайд № 16

 Thank you for your work and for attention. And you have got some marks.

 Good - bye, boys and girls! You may be free. - слайд № 17

docx
Додано
10 вересня 2018
Переглядів
6153
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку