Урок на тему " Помешкання"

Про матеріал

Тема: « Помешкання»

Підтема: Мій дім. Моя квартира

Цілі: 1. Практичні:повторити і закріпити лексичні одиниці з теми уроку ;розвивати діалогічне і монологічне мовлення учнів за темами;розвивати навички аудіювання;тренувати вживання мовних конструкцій There is/ There are та прийменників міста

2. Розвиваючі:стимулювати комуникативно-ігрову мотивацію через вказання на функцію граматичного явища;розвивати логічне мислення, здатність на здогадки, уяву;розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії

3. Освітні:вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комункації в малих групах;вчити учнів виконувати проектну роботу.

4. Виховна:розширити уявлення учнів про помешкання англійців;підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: комп'ютер, аудіозаписи пісень “Hello", “How are you", сонечко з промінчиками, «A house with prepositions" (HO), картки “True or False?" , картки-сонечки для рефлексії та усного оцінювання.

Хідуроку

І. Початок уроку .

1. Організаційний момент.

2. Привітання

3. А) Фонетична і мовленнєва зарядка. (Пісня “Hello")

Б) Т.Сьогодні ми повторимо Л.О. з тем «Будинок» та «Меблі», та навчимося правильно будувати речення з мовними конструкціями There is/ There are.

Do you live in a house or in a flat?

What do you like doing at home?

II. Основна частина уроку

1.Активізація лексичного матеріалу тем «Будинок.Меблі»

А) Т- Сl.Б есіда про традиційний англійський будинок, та особливості нумерації поверхів.

Б) Наочне повторення лексики (кімнати, меблі) .

2. Хвилинка релаксації.

Clap your hands! – Clap (3t)

Wash your hands! – Wash (3t)

Shake your hands! – Shake (3t)

Brush your teeth! – Brush (3t)

Wash your face! – Wash (3t)

Comb your hair! – Comb (3t)

Hands up! - Hands down!

Hands in front! - Hands behind!

Say, I like English!

3. Активізація граматичного матеріалу.Зворот-«There is\ There are"

а) повторення правил.

Р1,Р2.

б) виконання тренувальної вправи .Учні по черзі відповідають на запитання, використовуючи конструкції There is\ There are.

в) Активізація прийменників міста

1) демонстрація відеофрагмента

2)Гра “Where is Freddy?" (презентація РР)

4. Розвиток навичок аудіювання.

А) Pre-Listening.

Т.Answer the questions:

1)What can you see on the picture?

2)How many floors are there in the house?

3)What rooms are there downstairs?

4)What rooms are there upstairs?

Б) Listening.

Hello friends!

I live in a big house. It has got two floors. There are five rooms in my house. The living-room and the kitchen are downstaires. Two bedrooms and the bathroom are downstaires. The living-room is my favourite. There is a fireplace in it. I like to sit in the armchair and read a book.

Do you live in a house or in a flat? What rooms are there? What is your favourite room?

В) Post-Listening.

- виконання тесту (T\F) - взаємоперевірка;

- відповіді на запитання:

1)Do you live in a house or in a flat?

2)What rooms are there?

3)What is your favourite room?

5. Релаксація .Учні співають пісеньку «How are you?"

6. Виконання проекту. Розвиток навичок усного мовлення.

а) Підготовка до виконання:- діти поділяються на групи;- визначаємо, які кімнати дістаються кожній групі:

Guess the room!

1)I can sleep in the …. (bedroom)

2) I can watch TV in the … (living-room)

3) I can cook in the … (kitchen)

4) I can wash my hands in the … (bathroom)

б) Учні отримують іструкції щодо виконання роботи.

в) Захист проектних робіт. (Кожна група демонструє свій проект своєї кімнати, учні кажуть про місцезнаходження меблів або предметів)

ІІІ. Заключна частина уроку.

1.Домашнє завдання.

Описати свою улюблену кімнату.

2.Рефлексія.Діти отримують промінчики,на яких зображають свій настрій. Потім учні прикріпляють їх до сонечка, яке знаходиться на дошці.

Перегляд файлу

Тема: « Помешкання»

Підтема: Мій дім. Моя квартира

Цілі: 1. Практичні:повторити і закріпити лексичні одиниці з теми уроку ;розвивати діалогічне і монологічне мовлення учнів за темами;розвивати навички аудіювання;тренувати вживання мовних конструкцій There is/ There are та прийменників міста

2. Розвиваючі:стимулювати комуникативно-ігрову мотивацію через вказання на функцію граматичного явища;розвивати логічне мислення, здатність на здогадки, уяву;розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії

3. Освітні:вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комункації в малих групах;вчити учнів виконувати проектну роботу.

4. Виховна:розширити уявлення учнів про помешкання англійців;підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: комп’ютер, аудіозаписи пісень “Hello”, “How are you”, сонечко з промінчиками, «A house with prepositions” (HO), картки “True or False?”  , картки-сонечки для рефлексії та усного оцінювання.

Хідуроку

І. Початок уроку .

1. Організаційний момент.

2. Привітання

3. А) Фонетична і мовленнєва зарядка. (Пісня “Hello”)

Б) Т. Сьогодні ми повторимо Л.О. з тем «Будинок» та «Меблі»,  та навчимося правильно будувати речення з мовними конструкціями There is/ There are.

 Do you live in a house or in a flat?

 What do you like doing at home?

II. Основна частина уроку

  1. Активізація лексичного матеріалу тем «Будинок.Меблі»

А) Т- Сl.Б есіда про традиційний англійський будинок, та особливості нумерації поверхів.

Б) Наочне повторення лексики (кімнати, меблі) .

2. Хвилинка релаксації.

 Clap your hands! – Clap (3t)

 Wash your hands! – Wash (3t)

 Shake your hands! – Shake (3t)

 Brush your teeth! – Brush (3t)

 Wash your face! – Wash (3t)

 Comb your hair! – Comb (3t)

 Hands up! - Hands down!

 Hands in front! - Hands behind!

 Say, I like English!

3. Активізація граматичного матеріалу.Зворот-«There is\ There are

 а) повторення правил.

 Р1,Р2.

 б) виконання тренувальної вправи .Учні по черзі відповідають на запитання, використовуючи конструкції There is\ There are.

 в) Активізація прийменників міста

  1) демонстрація відеофрагмента

   2)Гра “Where is Freddy?” (презентація РР)

4.  Розвиток навичок аудіювання.

А) Pre-Listening.

 Т.Answer the questions:

  1. What can you see on the picture?
  2. How many floors are there in the house?
  3. What rooms are there downstairs?
  4. What rooms are there upstairs?

Б) Listening.

Hello friends!

I live in a big house. It has got two floors. There are five rooms in my house. The living-room and the kitchen are downstaires. Two bedrooms and the bathroom are downstaires. The living-room is my favourite. There is a fireplace in it. I like to sit in the armchair and read a book.

Do you live in a house or in a flat? What rooms are there? What is your favourite room?

В) Post-Listening.

 - виконання тесту (T\F) - взаємоперевірка;

 - відповіді на запитання:

  1.                   Do you live in a house or in a flat?
  2.                   What rooms are there?
  3.                   What is your favourite room?

5. Релаксація .Учні співають пісеньку «How are you?”

6. Виконання проекту. Розвиток  навичок усного мовлення.

а) Підготовка до виконання:- діти поділяються на  групи;- визначаємо, які кімнати дістаються кожній групі:

Guess the room!

1)I can sleep in the …. (bedroom)

2) I can watch TV in the … (living-room)

3) I can cook in the … (kitchen)

4) I can wash my hands in the … (bathroom)

б) Учні отримують іструкції щодо виконання роботи.

в) Захист проектних робіт. (Кожна група демонструє свій проект своєї кімнати, учні кажуть про місцезнаходження меблів або предметів)

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Домашнє завдання.

Описати свою улюблену кімнату. 

  1. Рефлексія.Діти отримують промінчики,на яких зображають свій настрій. Потім учні прикріпляють їх до сонечка, яке знаходиться на дошці.

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Гуленко Сергій Володимирович
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додав(-ла)
Hutsal Nataliia
Додано
11 вересня 2018
Переглядів
3984
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку